Union Berlín – Augsburg 1:1 (kon.) | Wolfsburg – RB Lipsko 2:1 (kon.) | W. Brémy – Leverkusen 0:3 (kon.)
Dortmund – Mönchengladbach 4:2 (kon.) | Freiburg – Darmstadt 1:1 (kon.) | Frankfurt – Stuttgart 1:2 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:2 (1:2)
VfB Stuttgart
Sobota 25.11.2023, 18:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga • 12. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (20:38:41)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 13:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 14:8.

Máme za sebou utkání 12. kola Bundesligy, ve kterém domácí Frankfurt padl se Stuttgartem 1:2.
    Hned v 1. minutě poslal hosty do vedení Undav po krásné přihrávce od Millota. V minutě 26. si kuriózního vlastence dal Anton, který z dobrých 15 metrů srazil centr Maxe, na které brankář Nubel nemohl dosáhnout a bylo vyrovnáno. V závěru 1. poločasu vrátil hostům vedení Undav.
    Do 2. poločasu proběhla změna na pozici hlavního arbitra, zraněný Felix Brych přepustil svou pozici Schwangersovi. V 2. dějství měli hosté mnoho šancí na gól, ale všechny zahodily a tak zápas skončil za stavu 1:2.

90+7

90+5
    Mittelstadt obdržel 1. žlutou kartu zápasu za nesportovně zakopnutý míč.

90+3
    Útočným faulem utnuli hráči Frankfurtu své snažení na gól.

90+3
    Střídání v týmu VfB Stuttgart:
    ze hřiště odchází Enzo Millot, přichází Džong Woo-jong.

90+2
    Domácí hráči mají k dispozici jednu z posledních šancí v podobě volného přímého kopu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Velmi chybnou rozehrávku předvedli domácí borci.

86
    Obrovskou šanci měl Silas, ale nedal! Ocitl se před odkrytou bránou, ale před radostí z vstřeleného gólu napálil před ním stojícího Ebimbeho. Ten zachránil naděje na body domácím.

85
    Hostující hráči budou zahrávat 2. rohový kop Stuttgartu v zápase.

84
    Hostujicí hráči mají k dispozici volný přímý kop.

82
    Obrovskou šanci měl Guirassy!
    Po fantastické průnikové přihrávce od Millota se do samostatného úniku dostal Guirassy, který překonal lobem brankáře Trappa, ale jeho střela byla nepřesná. Lobem o pár čísel minul bránu.