Union Berlín – Augsburg 1:1 (kon.) | Wolfsburg – RB Lipsko 2:1 (kon.) | W. Brémy – Leverkusen 0:3 (kon.)
Dortmund – Mönchengladbach 4:2 (kon.) | Freiburg – Darmstadt 1:1 (kon.) | Frankfurt – Stuttgart 1:2 (kon.)
Werder Brémy
0:3 (0:2)
Bayer Leverkusen
Sobota 25.11.2023, 15:30 • Wohninvest Weserstadion, Brémy • Německá Bundesliga • 12. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (17:24:23)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 1:9. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 15:4.

Je konec! Leverkusen potvrdil roli favorita a bere z tohoto duelu tři body, díky čemuž se vrací na první pozici tabulky! V druhém poločase jsme se dočkali ještě jedné regulérní branky, o kterou se postaral Alejandro Grimaldo tvrdou ranou na přední tyč. Oba týmy vstřelily v druhém poločase ještě jednu branku navíc, avšak ani jedna z nich nemohla být uznána pro ofsajd.

90+3

90+2
    Přesto si Leverkusen vypracoval ještě možnost! Na levé straně vápna se ocitl osamocený hráč hostí, ale svou střelou trefil jediného soupeře před sebou.

90+1
    První minutu ze tří nastavených už je skoro za námi a o rychlou akci se pokusili hosté. Obrana Werderu se ale stihla zformovat a nenechal soky vystřelit.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty!

89
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen:
    ze hřiště odchází Granit Xhaka, přichází Gustavo Puerta,
    ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Nadiem Amiri.

88
    Bayer drží míč na svých kopačkách a nikam dopředu nespěchá. Werder už navíc nijak nenapadá... Až Lukáš Hrádecký musel míč odpálit do bezpečí.

87
    Střely na bránu: 1 – 2!

86
    Pěkně to vykombinovali domácí. Justin Njinmah už sklouzával pro zakončení, jenže na míč nakonec o malý kousek nedosáhl. Velká škoda pro Brémy.

84
    Hra se několik sekund odehrávala na středu hřiště, odkud nakonec vítězně vzešli domácí. Njinmah napálil tvrdou střelou jen břevno!

83
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Schmid, přichází Senne Lynen,
    ze hřiště odchází Anthony Jung, přichází Niklas Stark.

82
    Hosté sice dostali míč do sítě, jenže branka není uznána nejspíše kvůli těsnému ofsajdu!

81
    ze hřiště odchází Florian Wirtz, přichází Adam Hložek,
    ze hřiště odchází Frimpong, přichází Nathan Tella.

80
    Do konce základní hrací doby nám chybí posledních dvacet minut! Bayer vede o tři góly. Utkání se už tak víceméně jen dohrává, uvidíme ale ještě gól?

79
    tentokrát hostům přihrávka na střed hřiště absolutně nevyšel. Šla totiž na obsazeného hráče, takže s tím si obránce domácího celku dokázal poradit.

78
    Asi už můžeme konstatovat, že po tomto duelu se Leverkusen Vráti do čela Bundesligy, kde bude mít opět dvoubodový náskok na pronásledovatele z Bayernu.

76
    Leverkusen právě vstřelil branku! Tak jsme se ještě jedné branky dočkali, znovu jí mají na svědomí hráči Bayeru! ALEJANDRO GRIMALDO si táhl míč dlouho po vlastní ose. Nikým neatakován se dostal až do vápna a tvrdou ranou překonal gólmana na přední tyč.