Union Berlín – Augsburg 1:1 (kon.) | Wolfsburg – RB Lipsko 2:1 (kon.) | W. Brémy – Leverkusen 0:3 (kon.)
Dortmund – Mönchengladbach 4:2 (kon.) | Freiburg – Darmstadt 1:1 (kon.) | Frankfurt – Stuttgart 1:2 (kon.)
VfL Wolfsburg
2:1 (1:0)
RB Lipsko
Sobota 25.11.2023, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 12. kolo

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 6:16. Rohy: 1:12. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 18:11. (17:32:28)

VfL Wolfsburg si téměř po dvou měsících připisuje bundelsigové vítězství. RB Lipsko mu asi sedí, jelikož stejného soupeře dokázali před měsícem porazit již v DFB Pokalu.

Nutno říci, že nejde o zaslouřenou výhru,a le wolfsburg nejvíce musí poděkovat fantastickému výkonu brankáře Casteelse, který byl opravdu famózní.

Lipsko i do druhé půle vstoupilo aktivněji, jenže Poulsen zkraje druhé půle po pěknéa kci vyrovnal jenže po hodině hry o osm minut později, byl vychytán Casteelsem.

A právě po sedmi minutách nejdůležitější gól po přihrávce Winda vsítil Rogério.

90+5

90+4
    Dlouhý míč končí pouze za koncovou čárou, Casteels musí rychle rozehrávat od své branky.