Vyškov – Havířov 5:4 (2:1 po s.n.) | Mostečtí Lvi – Benátky n/J 6:3 (kon.) | SHKM Hodonín – Šumperk 2:3 (1:2 po s.n.)
Písek – Ústí n/L 2:7 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 4:3 (po pr.) | Žďár n/S – Kopřivnice 5:4 (po pr.)
Tábor – Hronov 8:4 (kon.) | Řisuty – Kralupy n. Vltavou 4:6 (kon.) | Cheb – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Kobra – Letňany 4:2 (kon.) | Děčín – Příbram 3:2 (po pr.)
HHK Velké Meziříčí
4:3 (2:2, 1:0, 0:1 - 1:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 02.12.2023, 17:30 • ZS Velké Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 20. kolo

Dnešní utkání sledovalo 273 diváků. (20:37:32)

Ode mě je to pro dnešní večer vše, přeji hezký zbytek víkendu a třeba zase někdy na počtenou!

Největší zásluhu na dnešním vítězství Velkého Meziříčí má bezpochyby trojice Petr Slabý, Vítězslav Brož a Miroslav Juda. První dva jmenovaní zapsali branku a dvě nahrávky, Miroslav Juda měl prsty ve všech brankách svého týmu, když dva góly sám vstřelil a na dva také přihrál.

Zápas mezi domácím Velkým Meziříčím a hosty z Valaššského Meziříčí končí po prodloužení za stavu 4:3 pro domácí hokejisty.
    Lepší vstup do duelu však měli hosté, kteří také rychle vedli o dvě branku, když se prosadili Daniel Stodůlka a Lukáš Finsterle. Velmez však ještě do konce periody vyrovnal, nejprve snížil Vítěslav Brož, a ve hře po čtyřech v čase 18:41 vyrovnal Petr Slabý.
    Druhá třetina nabídla na góly chudší hokej, jedinou trefou totiž byla rána Miroslava Judy, který uklidil puk po Brožově přihrávce za záda gólmana soupeře.
    Dlouho to ve třetí periodě vypadalo, že tři body zůstanou na půdě domácích, avšak 92 sekund před koncem vyrovnal Michael Vavřík a zápas šel do prodloužení.
    V nastavené hře už se blížily nájezdy, avšak vtom se puk po několika nevyužitých šancí domácího týmu dostal k Miroslavu Judovi, který překonal brankář Ševců ranou nad rameno.

64:53 Miroslav JUDA - 4:3

64:53
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Tak Velké Meziříčí nakonec rozhoduje tento zápas sedm sekund před koncem! Obrana hostů jako by poslední minutu neexistovala, domácí měli dvě obrovské šance, avšak obě mířily mimo branky. Avšak poté se už domácí dočkali, MIROSLAV JUDA obdržel přihrávku od Brože a překonal gólmana Ševců ranou nad rameno. Asistence: Vítězslav Brož, Petr Slabý.

64:21
    Marcel Juráň vyslal několik střel na branku hostů v krátkém sledu, ani jedna však do sítě neprošla.

63:59
    Důležitý zákrok si teď připsal i hostující Kryštof Ševců, jenž nadvakrát schoval puk pod lapačku.

63:12
    Před brankou Velmezu naopak puk vyplaval před gólman Judu, celá obrana však nakonec celou situaci ubránila.

62:45
    Nahození Brože se odrazilo k Miroslavu Judovi, ten však nezakončil.

62:13
    A další pokus Bobrů byl přizvednutý do ochranné sítě, vhazuje se před Judou.

61:38
    Další nahození od modré, které vyslal Michael Foltýn, bylo sraženo do rohu.

61:03
    Na druhé straně zakončoval bekhendem jeden z hostujících útočníků, ani on však neuspěl.

60:43
    Domácí Tomáš Kantora objel branku a poté zakončil, brankář Ševců si však připisuje důležitý zákrok.

60:02
    Jako první měl šanci k útoku Tomáš Vávra, přes dvojici hráčů soupeře ale neprošel.

60:01

Je tomu opravdu tak! Zápas po šedesáti minutách nezná vítěze, a proto bude následovat prodloužení.
    Třetí třetina se nesla hlavně ve znamení snahy Bobrů o vyrovnání, avšak i domácí měli své šance. Ty však zůstaly neproměněny, a tak stačila nakonec nejedna střela na vyrovnání od Michaela Vavříka, který dorazil odkrytý puk za záda Jaroslava Judy.

60:00

Matěj Skula

Branky a nahrávky: 12. Brož (M. Juda), 19. Slabý (M. Juda, Trnka), 36. M. Juda (Brož, Slabý), 65. M. Juda (Brož, Slabý) – 6. Stodůlka (Vavřík, Velikovský), 7. Finsterle (Vávra), 59. Vavřík (Baroš, Lukačka)

HHK Velké Meziříčí: J. Juda (P. Juda) – Slabý (A), Trnka, Ambrož (C), Chvátal, Kochánek, D. Dolníček I, Orsech, Lašák – Brož, M. Juda, Doležal – Juráň, Křenek (A), T. Handl – Vedral, Burian, Kotrba – A. Horký, Šantora, Kuba.
    Trenér: Jiří Adam

HC Bobři Valašské Meziříčí: Ševců (Slovák) – Holomek (C), Hamřík, Foltýn, Baroš, Holiš, Velikovský, Liss – Finsterle (A), Vávra, Kozubík – Andris, Romančík, Melenovský – Kuchařík, Vavřík (A), Stodůlka – Kočí, Koláček, Lukačka.
    Trenér: Lukáš Plšek

Rozhodčí: Blaha – Tichý, Štěrba