Vyškov – Havířov 5:4 (2:1 po s.n.) | Mostečtí Lvi – Benátky n/J 6:3 (kon.) | SHKM Hodonín – Šumperk 2:3 (1:2 po s.n.)
Písek – Ústí n/L 2:7 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 4:3 (po pr.) | Žďár n/S – Kopřivnice 5:4 (po pr.)
Tábor – Hronov 8:4 (kon.) | Řisuty – Kralupy n. Vltavou 4:6 (kon.) | Cheb – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Kobra – Letňany 4:2 (kon.) | Děčín – Příbram 3:2 (po pr.)
SKLH Žďár nad Sázavou
5:4 (2:1, 2:1, 0:2 - 1:0)
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 02.12.2023, 17:30 • Zimní stadión Žďár nad Sázavou • 2. liga skupina Východ • 20. kolo

Přeji hezký večer, loučím se s Vámi! (19:56:12)

O vítězi je rozhodnuto! Během prodloužení a vlastně i celého zápasu bylo k vidění mnoho šancí a hokej nahoru-dolů, ale hráči domácích se v průběhu prodloužení začali dostávat do více šancí. Jednou z nich byla situaci z 62. minuty, kdy Baldik zachraňoval situaci svých pohotovým zákrokem. Na což už však Baldik zareagovat nedokázal bylo zakončení během samostatného úniku Jiřího Půhoného a domácí tak berou výhru z dnešního duelu.

63:48 Jiří PŮHONÝ - 5:4

63:48
    JIŘÍ PŮHONÝ rozhoduje svým samostatným únikem a následným zakončením o bonusovém bodu pro Žďár nad Sázavou. Asistence: Dominik Dušek a Tomáš Kulhánek.

63:29
    Další šance pro Žďár nad Sázavou, Baldik dokázal opět zakročit.

61:47
    Baldik nyní zachránil situaci! Od pravého mantinelu přišla střela na dorážku před branku a hráč Žďáru puk skutečně před brankiu trefil, Baldik ale na poslední chvíli zcvaknul betony k sobě.

61:00
    Hostům se nedaří utábořit v pásmu svého soupeře, za to mají puk stále na svých hokejkách.

60:05
    S pukem na holi začali hosté.

60:01

Třetí třetina nám nabídla dvě branky Kopřivnice, která tak srovnala rozdíl ve skóre. V závěru byla k vidění aktivnější hra Plamenů ze Žďáru nad Sázavou, který si chtěl ve své aréně ponechat všechny tři dnešní body, to se mu ale nepodařilo a tak uvidíme prodloužení.

Další třetina začne přibližně v 19:41.

60:00

59:24
    Píská se zakázané uvolnění na straně hostů.

59:12
    Puk raději přikrývá i Baldik.

58:47
    Vít chytá puk ve své lapačce.

57:43
    Kopřivnice se pokusila rychle udeřit z protiútoku, její akci zastavila nepřesnost, která ji stála puk.

55:51
    Žďár n. Sázavou tlačí svého soupeř, ale z tlaku zatím nedokázal vytěžit žádnou střelu, která by mohla vést k vítězné brance.

Vojtěch Červený

Branky a nahrávky: 3. Dušek (Wasserbauer, Půhoný), 14. Dušek (Kukla, Půhoný), 27. Jícha (Půža, Pleva), 38. Dušek (Wasserbauer, Kulhánek), 64. Půhoný (Dušek, Kulhánek) – 15. Kubík (Pindel, Marek), 25. Velecký (A. Urban, Marek), 44. Brodek (Pindel), 48. Brodek (Pindel)

SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sláma) – Kulhánek, Kukla, Pleva (C), Grauer, Půža, Jar. Ludvík, Adam – Půhoný (A), Wasserbauer (A), Dušek – Rohlík, T. Ludvík, Jícha – Maštera, Štola, Polodna – Chlubna.
    Trenér: Milan Řehoř

HC ISMM Kopřivnice: Baldik (Kubáň) – Petrek, Bartošák, Marek, Hlaváč, Hrůzek, Spurný, Zeman – Raška, Suchý (A), A. Urban – Brodek, Pargáč (C), Pastor – Kubík, O. Sluštík (A), Velecký – Pindel.
    Trenér: Marcel Kuděla

Rozhodčí: Maršálek – Kučera, Viskot