Kladno – Sparta 2:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 1:3 (kon.) | Jihlava – Vítkovice 3:5 (kon.)
HC Litvínov – Plzeň 5:4 (kon.) | Poruba – Přerov 4:3 (3:1 po s.n.) | Olomouc – Třinec 4:6 (kon.)
K. Vary – Tábor 3:2 (po pr.) | Slavia – Liberec 2:3 (2:3 po s.n.)
po s.n. (2:3)
HC Slavia Praha
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 16.12.2023, 17:30 • ZS Eden • Extraliga dorostu • Skupina A
    Tomáš PEKR - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Bílí Tygři Liberec. Rozhodující nájezd obstaral TOMÁŠ PEKR.
    59:12 Artur MATĚJOVSKÝ - 2:2

59:12
    6/6
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slávistům se podařilo necelou minutu před koncem vyrovnat. Po průniku do útočného pásma posílá utkání do prodloužení ARTUR MATĚJOVSKÝ. Asistence: David Huk, Filip Tittl.
    Matějovský A., Huk D., Tittl F., Höhlig D., Pšenička M., Labuzík P.
    Charvát S., Šmucr Š., Stromský V., Kinter F., Zeman S., Vaněček J.
    30:30 Matyáš KRATOCHVÍL - 1:2

30:30
    6/5
    Liberec právě vstřelil branku!
    Liberec na rozdíl od Slavie přesilovou hru využívá. Hosté vybojovali v rohu kotouč a MATYÁŠ KRATOCHVÍL je posílá znovu do vedení. Bez asistence.
    Kratochvíl M. I, Charvát S., Pekr T., Bajer M., Hrouda D., Novák D.
    Höhlig D., Vrzal T., Šámal V., Labuzík P., Kucharčík M.
    24:55 Matouš Jan Kucharčík - 1:1

24:55
    6/6
    Slavia využívá souvislého tlaku a srovnává na 1:1. První gól domácích střílí MATOUŠ JAN KUCHARČÍK. Asistence: Vojtěch Švancar.
    Kucharčík M., Švancar V., Höhlig D., Vrzal T., Šámal V., Lorenz T.
    Charvát S., Bělohorský Š., Krajdl D., Kinter F., Vaněček J., Novák D.
    01:22 Šimon BĚLOHORSKÝ - 0:1

01:22
    6/6
    Z následující akce už se hosté ujímají vedení. Skóre utkání otevřel přesnou střelou po chybě slávistů v rozehrávce ŠIMON BĚLOHORSKÝ. Bez asistence.
    Bělohorský Š., Charvát S., Krajdl D., Kinter F., Vaněček J., Kachlíř L.
    Höhlig D., Vrzal T., Šámal V., Kucharčík M., Švancar V., Lorenz T.

Matyáš Kainz

Branky a nahrávky: 25. Kucharčík (Švancar), 60. Matějovský (Huk, Tittl) – 2. Bělohorský, 31. M. Kratochvíl I, rozh. náj. Pekr