Columbus – Boston 1:4 (kon.) | NY Rangers – Carolina 1:6 (kon.) | Pittsburgh – Washington 3:4 (kon.)
Dallas – Montreal 3:4 (kon.) | Minnesota – Calgary 1:3 (kon.) | Nashville – Chicago 3:0 (kon.)
Winnipeg – Tampa 4:2 (kon.) | Arizona – Florida 1:4 (kon.) | Colorado – NY Islanders 5:4 (po pr.)
Edmonton – Philadelphia 5:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 6:3 (kon.) | Los Angeles – Toronto 0:3 (kon.)
San Jose – Detroit 3:5 (kon.)
Nashville Predators
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Chicago Blackhawks
Středa 03.01.2024, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

55:12
    Hosté budou hrát minutu a 41 sekund oslabení pět na tři po hákování Connora Murphyho.

54:53
    Preds jsou znovu blíže výhře, jelikož Borisi Katchoukovi v předbrankovém prostoru nezbylo nic jiného, než zahákovat Filipa Forsberga, který se před něj natlačil a chtěl zakončovat.

51:43
    Jedna z posledních šancí pro hosty, dvě minuty za hákování dostává Ryan O'Reilly.

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks:
    Nick Foligno – 2 min., nesportovní chování + 5 min., bitka.

19:37
    22,4 sekundy před koncem se bude vylučovat na straně domácích. Jérémy Lauzon si při souboji s Entwistlem pomohl loktem a jde na dvě minuty ven.

04:43
    Brett Seney, jenž letos dostává první šanci v A-týmu Chicaga, jde ven na dvě minuty za držení.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 6. Nyquist (Josi, O'Reilly), 56. O'Reilly (F. Forsberg, Nyquist), 60. Evangelista (L. Schenn)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi (C), Fabbro, Lauzon, A. Carrier, McDonagh (A), L. Schenn – F. Forsberg, O'Reilly (A), Nyquist – Co. Smith, Novak, Evangelista – Sissons, Pärssinen, Sherwood – Trenin, McCarron, Tomasino.
    Trenér: Andrew Brunette

Chicago Blackhawks: Söderblom (Mrázek) – A. Vlasic, Crevier, Tinordi, Murphy (A), Korchinski, Zajcev – Beauvillier, Bedard, Kurashev – N. Foligno (A), Dickinson (A), Blackwell – Reichel, Entwistle, Guttman – Donato, Seney, Katchouk.
    Trenér: Luke Richardson

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Chris Rooney – James Tobias, Brandon Grillo