Columbus – Boston 1:4 (kon.) | NY Rangers – Carolina 1:6 (kon.) | Pittsburgh – Washington 3:4 (kon.)
Dallas – Montreal 3:4 (kon.) | Minnesota – Calgary 1:3 (kon.) | Nashville – Chicago 3:0 (kon.)
Winnipeg – Tampa 4:2 (kon.) | Arizona – Florida 1:4 (kon.) | Colorado – NY Islanders 5:4 (po pr.)
Edmonton – Philadelphia 5:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 6:3 (kon.) | Los Angeles – Toronto 0:3 (kon.)

Nashville právě vstřelil branku!
    LUKE EVANGELISTA využil ztráty puku Chicaga, kdy Lukas Reichel neobehrál Schenna. Ten posunul puk právě na svého spoluhráče, který přesně z poloviny kluziště z pravé strany trefil prázdnou klec. Asistence: Luke Schenn.
    Schenn L., Trenin J., McDonagh R., McCarron M., Saros J., Evangelista L.
    Donato R., Dickinson J., Reichel L., Korchinski K., Entwistle M., Bedard C.

58:38
    Chicago zkouší ještě hru bez brankáře!
    55:23 Ryan O'REILLY - 2:0

55:23
    6/4
    Je prakticky rozhodnuto, RYAN O'REILLY si před brankou na pravé straně počkal na přesný pas Forsberga, nejproduktivnějšího hráče týmu, napříč brankovištěm a nekompromisně zavěsil. Soderblom byl bez šance. Asistence: Filip Forsberg, Gustav Nyquist.
    Forsberg F., Sissons C., Nyquist G., Josi R., Saros J., O'Reilly R.
    Dickinson J., Tinordi J., Söderblom A., Vlasic A.

55:12
    Hosté budou hrát minutu a 41 sekund oslabení pět na tři po hákování Connora Murphyho.

54:53
    Preds jsou znovu blíže výhře, jelikož Borisi Katchoukovi v předbrankovém prostoru nezbylo nic jiného, než zahákovat Filipa Forsberga, který se před něj natlačil a chtěl zakončovat.

51:43
    Jedna z posledních šancí pro hosty, dvě minuty za hákování dostává Ryan O'Reilly.

50:49
    Cole Guttman přebral přihrávku na levém kruhu a bleskově pálil na přední tyč, kde byl znovu připravený dnes fantastický Juuse Saros, který vylepšuje průměr inkasovaných branek, jenž má na čísle 3.02.

48:33
    Pärssinen si sjel po pravé straně před branku. Naznačil střelu, aby vzápětí dal puk mezi kruhy na dva najíždějící spoluhráče, ovšem ti byli pokrytí.

43:45
    Dobrá akce Chicaga, střelu Zajceva vytěsnil Saros před sebe, kde byl na dorážku připravený Reichel, ale finský brankář zapisuje dva zákroky za sebou. Při dorážce Reichela se v brankovišti fantasticky roztáhl.

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks:
    Nick Foligno – 2 min., nesportovní chování + 5 min., bitka.

31:27
    Hosté nyní uzamkli soupeře v útočném pásmu. Z levého kruhu dostal přihrávku na střelu z první Boris Katchouk, který minul vzdálenější tyčku.
    22:14 Entwistle si na Sarose nepřišel

22:14
    Velká šance Chicaga na srovnání přišla až po konci přesilové hry. MacKenzie Entwistle si najel mezi kruhy na přihrávku z druhé vlny a mířil pod víko, ovšem Juuse Saros výborně zasáhl vyrážečkou a pokazil mu radost.

19:37
    22,4 sekundy před koncem se bude vylučovat na straně domácích. Jérémy Lauzon si při souboji s Entwistlem pomohl loktem a jde na dvě minuty ven.

18:35
    Další velká šance Predators. Roman Josi obkroužil prakticky celé útočné pásmo a předložil puk mezi kruhy na Philipa Tomasina, který i v obklíčení vystřelil. Puk nedostal na branku tak jak by chtěl a Söderblom ho lapí.

17:50
    Arvid Söderblom měl u své levé tyče pořádně těžkou práci při dorážce Josiho střely. Roztáhl se a svou branku při pokusu McCarrona uhájil.

16:50
    Alex Vlasic chtěl dorážet střelu Guttmana, kterou Saros vyrazil před sebe, ale do volné branky puk přes dobrý blok nezasunul.

15:28
    Mnozí domácí fanoušci už zvedali ruce nad hlavu, jenže střela Carriera si cestu do branky přes výborný zákrok Arvida Söderbloma nenašla.

09:15
    Hosté šli do rychlého protiútoku dva na jednoho, ve kterém málem zakončoval do odkryté branky Cole Guttman, ovšem v rozhodující chvíli mu puk přeskočil hůl.
    05:16 Gustav NYQUIST - 1:0

05:16
    6/5
    Po tom, co hosté vyhodili puk, se domácí rychle dostali zpátky do útočného pásma. Josi si přihrávkou od modré vybral na levém kruhu GUSTAVA NYQUISTA, který se opřel do puku a poslal skvělou střelu nad levé rameno brankáře Söderbloma pod horní tyč. Přesilovka Nashville je využitá. Asistence: Roman Josi, Ryan O'Reilly.
    Murphy C., Dickinson J., Foligno N., Tinordi J., Söderblom A.

04:43
    Brett Seney, jenž letos dostává první šanci v A-týmu Chicaga, jde ven na dvě minuty za držení.

01:46
    Hned na konci druhé minuty se mohlo měnit skóre a Arvid Söderblom by byl naprosto bezmocný. Po pravé straně si do útočného pásma najel Luke Evangelista a zkusil švédského brankáře překvapit střelou na bližší tyč, která by šla do šibenice. Radost domácího útočníka zastavila právě tyč.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 6. Nyquist (Josi, O'Reilly), 56. O'Reilly (F. Forsberg, Nyquist), 60. Evangelista (L. Schenn)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi (C), Fabbro, Lauzon, A. Carrier, McDonagh (A), L. Schenn – F. Forsberg, O'Reilly (A), Nyquist – Co. Smith, Novak, Evangelista – Sissons, Pärssinen, Sherwood – Trenin, McCarron, Tomasino.
    Trenér: Andrew Brunette

Chicago Blackhawks: Söderblom (Mrázek) – A. Vlasic, Crevier, Tinordi, Murphy (A), Korchinski, Zajcev – Beauvillier, Bedard, Kurashev – N. Foligno (A), Dickinson (A), Blackwell – Reichel, Entwistle, Guttman – Donato, Seney, Katchouk.
    Trenér: Luke Richardson

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Chris Rooney – James Tobias, Brandon Grillo