Třinec – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.) | K. Vary – Litvínov 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Sparta 2:4 (kon.)
Kladno – Mountfield HK 1:2 (po pr.) | Motor ČB – Liberec 1:8 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
Olomouc – Plzeň 7:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC VERVA Litvínov
Neděle 07.01.2024, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 34. kolo

62:56
    3/3
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Domácí roztočili kolotoč v útočné třetině. Tomáš Bartejs nahodil na branku a střelu ještě tečovat FILIP KOFFER a je rozhodnuto. Bonusový bod si ponechávají domácí na svém ledě. Asistence: Tomáš Bartejs, David Kofroň.
    Koffer F., Bartejs T., Kofroň D.
    Jaks J., Hlava N., Kaše D.

61:20
    Liam Kirk mohl rozhodnout, když projel kolem Frodlovy klece. Kdyby zvedl kotouč, bylo rozhodnuto!

54:20
    David Kaše měl na hokejce gól, když si položil karlovarského brankáře na led, nepodařilo se mu ale dostatečně zvednout puk. Velká škoda pro Litvínov!

52:30
    Výborná šance Energie, na jejímž konci stál Ondřej Procházka, jehož střelu zblízka zastavil Zajíček.

50:49
    Koffer nabil mezi kruhy Přikrylovi, který tečoval puk přímo Zajíčka.

47:25
    Další šance hostů. Nicolas Hlava zůstal u pravé tyčky a nebezpečnou střelou zblízka ohrozil Frodla.

41:30
    Obrovská hrubka Dominika Frodla, který vyjel rozehrát za branku. Na poslední chvíli si to ale rozmyslel, jenže volné puku se tak zmocnil Ondřej Jurčík, který měl k dispozici úplně prázdnou karlovarskou klec.

35:29
    Dvě minuty za sekání inkasoval Roman Přikryl (KVA) a tak si první přesilovku zahrají hosté.

35:15
    Přečíslení dva na jednoho v podání Abdula a Urbana, střele nakonec zamezil Roman Přikryl pouze za cenu vyloučení.

23:42
    Nedovolené bránění pro Denise Zemana (LIT).

19:05
    5/5
    Litvínov právě vstřelil branku! Obrovské zaváhání domácí obrany! Nicolas Hlava orazítkoval tyč Frodlovy svatyně a karlovarská obrana si nepohlídala zcela volného LIAMA KIRKA, který střelou do prázdné brány srovnal skóre necelou minutu před konec prvního dějství. Asistence: Nicolas Hlava.
    Kirk L., Hlava N., Abdul J., Baránek M., Jaks J.
    Stříteský M., Jiskra V., Kangasniemi I., Bartejs T., Černoch J.

17:00
    První větší šance hostů. Denis Zeman vyslal dělovou ránu, která Frodlovi vypadla a o dorážku se ještě pokoušel Liam Kirk, ale brankář Karlových Varů předvedl excelentní zákrok.

07:40
    Iika Kangasniemi mohl z před brankového prostoru zamést puk za litvínovského brankáře, ale nedokázal na poslední chvíli zpracovat nahrávku Černocha.

06:22
    5/5
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! DANIEL KRUŽÍK vyrazil sám na brankáře a střelou z pravého kruhu jako správný myslivec prostřelil Šimona Zajíčka a otevřel skóre zápasu. Asistence: Filip Koffer, Martin Rohan.
    Kružík D., Koffer F., Rohan M., Stříteský M., Přikryl R.
    Zygmunt P., Havelka M., Jurčík O., Czuczman K., Demel P.

01:50
    Denis Zeman (LIT) byl přistižen při podražení a Energie bude mít k dispozici první početní převahu v zápase.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 7. Kružík (Koffer, Rohan), 63. Koffer (Bartejs, Kofroň) – 20. Kirk (Hlava)

HC Energie Karlovy Vary: Frodl (Habal) – Huttula, Plutnar, Rohan, Stříteský, Rulík, Bartejs (A), Tureček – Jiskra, Černoch (C), Kangasniemi – Redlich (A), Kofroň, O. Procházka – Koffer, R. Přikryl, Kružík – Čihař, Kverka, Bernovský.
    Trenér: David Bruk

HC VERVA Litvínov: Zajíček (M. Tomek) – Baránek, Zeman, Zile, Jaks, Czuczman, Demel (A), Šalda – Kudrna, Slavík, Koblasa – Hlava, D. Kaše (A), O. Kaše (C) – Urban, Kirk, Abdul – Zygmunt, Jurčík, Havelka.
    Trenér: Karel Mlejnek

Rozhodčí: Pilný, Květoň – Hynek, Klouček