Buffalo – Chicago 3:0 (kon.) | Boston – Colorado 5:2 (kon.) | Ottawa – Montreal 6:2 (kon.)
Philadelphia – Dallas 5:1 (kon.) | Tampa – Minnesota 7:3 (kon.) | Washington – St. Louis 5:2 (kon.)
Calgary – Toronto 3:4 (kon.) | Edmonton – Seattle 4:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (kon.)
Vancouver – Arizona 2:1 (kon.) | Vegas – NY Rangers 5:1 (kon.)
Vegas Golden Knights
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
New York Rangers
Pátek 19.01.2024, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

57:21
    Teď ale pozor, je tu vyloučení na straně Vegas! Dvě minuty za sekání si vyslechl Jonathan Marchessault.

51:16
    Potíž pro hosty, na trestnou lavici totiž zamířil Adam Fox s dvouminutovým trestem za hákování.

39:30
    V závěru třetiny tu máme trest na domácí straně. Byron Froese vyhodil puk přes plexi a obdržel tak dvě minuty za zdržování hry.

36:31
    Je tu přesilová hra pro Vegas, dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Braden Schneider.

16:05
    Navíc je tu vyloučení na straně NY Rangers, dvě minuty za hákování si vykoledoval Adam Fox.

08:19
    Je tu první vyloučení utkání, hosté si dají přesilovku. S dvěma minutami za hákování odjel na trestnou lavici Byron Froese.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 12. Marchessault (N. Roy, Hague), 15. Barbašev (N. Roy, Marchessault), 38. Barbašev (Stone, Stephenson), 39. Kolesar (Korczak, Howden), 59. Howden (Stone) – 41. Zibanejad (Kreider, Panarin)

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Saville) – Pietrangelo (A), Martinez, Korczak, McNabb, Whitecloud, Hague – Stone (C), Stephenson, Dorofejev – Marchessault (A), N. Roy, Barbašev – Rempal, Howden, Brisson – Kolesar, Froese, Cotter.
    Trenér: Bruce Cassidy

New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – Fox, R. Lindgren, Trouba (C), K. Miller, Schneider, E. Gustafsson – Kakko, Zibanejad (A), Kreider – Lafrenière, Trocheck, Panarin – Wheeler, Brodzinski, Cuylle – Vesey, Bonino, Goodrow (A).
    Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Schrader, Chmielewski – Galloway, Mills

Diváci: 18 149