Buffalo – Chicago 3:0 (kon.) | Boston – Colorado 5:2 (kon.) | Ottawa – Montreal 6:2 (kon.)
Philadelphia – Dallas 5:1 (kon.) | Tampa – Minnesota 7:3 (kon.) | Washington – St. Louis 5:2 (kon.)
Calgary – Toronto 3:4 (kon.) | Edmonton – Seattle 4:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (kon.)
Vancouver – Arizona 2:1 (kon.) | Vegas – NY Rangers 5:1 (kon.)

Vegas právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! Stone vystihl kombinaci hostujícího celku, přihrál na levou stranu na rozjetého BRETTA HOWDENA, ten si pokryl puk před obráncem a snadno zakončil do prázdné branky – 5:1. Asistence: Mark Stone.
    Howden B., Stone M., McNabb B., Pietrangelo A., Thompson L.
    Panarin A., Lafrenière A., Trocheck V., Kreider C., Fox A., Zibanejad M.

57:21
    Teď ale pozor, je tu vyloučení na straně Vegas! Dvě minuty za sekání si vyslechl Jonathan Marchessault.

56:17
    Šesťorkin je na střídačce, hosté hrají dlouhou power-play!

51:16
    Potíž pro hosty, na trestnou lavici totiž zamířil Adam Fox s dvouminutovým trestem za hákování.
    40:40 Mika ZIBANEJAD - 4:1

40:40
    6/5
    Rangers právě vstřelili branku!
    No a je tu gól z přesilovky. Z pravé strany nahodil na brankoviště Panarin, Kreider jemně protečoval na najíždějícího a zcela nepokrytého MIKU ZIBANEJADA a ten hravě zakončoval do odkryté části branky – 4:1. Asistence: Chris Kreider, Artěmij Panarin.
    Zibanejad M., Kreider C., Panarin A., Trocheck V., Fox A., Šesťorkin I.
    McNabb B., Pietrangelo A., Stephenson C., Thompson L., Stone M.

39:30
    V závěru třetiny tu máme trest na domácí straně. Byron Froese vyhodil puk přes plexi a obdržel tak dvě minuty za zdržování hry.
    38:24 Keegan KOLESAR - 4:0

38:24
    6/6
    A další úder domácího celku! Po rychlém přechodu do útočného pásma dostal prostor na střelu Korczak, jeho ránu lehce tečoval KEEGAN KOLESAR a Šesťorkin byl bez šance – 4:0! Asistence: Kaedan Korczak, Brett Howden.
    Kolesar K., Korczak K., Howden B., McNabb B., Thompson L., Froese B.
    Schneider B., Panarin A., Lafrenière A., Trocheck V., Šesťorkin I., Gustafsson E.
    37:59 Ivan BARBAŠEV - 3:0

37:59
    6/5
    Přesilovka je využitá a domácí již vedou o tři branky! Po kombinaci se před brnakou objevil IVAN BARBAŠEV a střelou zblízka překonal Šesťorkina. Dal svůj dnes už druhý gól a je to 3:0! Asistence: Mark Stone, Chandler Stephenson.
    Barbašev I., Stone M., Stephenson C., Martinez A., Thompson L., Marchessault J.
    Bonino N., Goodrow B., Fox A., Šesťorkin I., Miller K.

36:31
    Je tu přesilová hra pro Vegas, dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Braden Schneider.
    18:06 Šance domácích na třetí branku

18:06
    Závar před Šesťorkinem, blízko gólu byl Dorofejev, který ale trefil jen beton ležícího gólmana. Puk pak poskakoval po brankovišti, obrana měla co dělat, aby území svého gólmana uhájila. Přesilovka Vegas mezitím skončila.

16:05
    Navíc je tu vyloučení na straně NY Rangers, dvě minuty za hákování si vykoledoval Adam Fox.
    14:48 Ivan BARBAŠEV - 2:0

14:48
    6/6
    Domácí tým utíká do dvoubrankového náskoku. Pravou stranou se do útočného pásma dostal Roy, přihrál před brankoviště, kde si sjížděl IVAN BARBAŠEV a nastavenou bruslí usměrnil puk za Šesťorkina. Kontrolovalo se jeťě video, zda se nejednalo o aktivní kopnutí, sudí ale rychle gól definitivně uznali – 2:0. Asistence: Nicolas Roy, Jonathan Marchessault.
    Barbašev I., Roy N., Marchessault J., McNabb B., Korczak K., Thompson L.
    Trouba J., Kreider C., Kakko K., Šesťorkin I., Miller K., Zibanejad M.
    11:35 Jonathan MARCHESSAULT - 1:0

11:35
    6/6
    No vida, domácí udeřili prakticky ze své první větší možnosti. Po překonání modré čáry vzkokla rychlý kombinace na pravé straně, Roy lehce posunul do druhé vlny na JONATHANA MARCHESSAULTA a ten procedil puk přes Šesťorkina do sítě – 1:0. Asistence: Nicolas Roy, Nicolas Hague.
    Marchessault J., Roy N., Hague N., Whitecloud Z., Thompson L., Barbašev I.
    Trouba J., Panarin A., Bonino N., Lafrenière A., Šesťorkin I., Miller K.

08:19
    Je tu první vyloučení utkání, hosté si dají přesilovku. S dvěma minutami za hákování odjel na trestnou lavici Byron Froese.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 12. Marchessault (N. Roy, Hague), 15. Barbašev (N. Roy, Marchessault), 38. Barbašev (Stone, Stephenson), 39. Kolesar (Korczak, Howden), 59. Howden (Stone) – 41. Zibanejad (Kreider, Panarin)

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Saville) – Pietrangelo (A), Martinez, Korczak, McNabb, Whitecloud, Hague – Stone (C), Stephenson, Dorofejev – Marchessault (A), N. Roy, Barbašev – Rempal, Howden, Brisson – Kolesar, Froese, Cotter.
    Trenér: Bruce Cassidy

New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – Fox, R. Lindgren, Trouba (C), K. Miller, Schneider, E. Gustafsson – Kakko, Zibanejad (A), Kreider – Lafrenière, Trocheck, Panarin – Wheeler, Brodzinski, Cuylle – Vesey, Bonino, Goodrow (A).
    Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Schrader, Chmielewski – Galloway, Mills

Diváci: 18 149