Vancouver – Toronto 6:4 (kon.) | Boston – Montreal 9:4 (kon.) | New Jersey – Dallas 2:6 (kon.)
St. Louis – Washington 3:0 (kon.) | San Jose – Anaheim 5:3 (kon.) | Vegas – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Calgary – Edmonton 1:3 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 2:1 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 3:5 (kon.)
Carolina – Minnesota 2:5 (kon.)
New Jersey Devils
2:6 (0:1, 0:3, 2:2)
Dallas Stars
Neděle 21.01.2024, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Utkání je u konce a hosté neměli problém jej dotáhnout k výhře a dvěma bodům. Už ve 43. minutě přidali pátou branku, když se trefil Craig Smith a ve 48. minutě skóroval i Wyatt Johnston. New Jersey bylo zralé na ručník a už v těchto minutách se duel jen dohrával. Nakonec se domácím povedlo skóre po gólech Jespera Bratta a Tylera Toffoliho alespoň snížit, pouze ale na konečných 2:6. New Jersey je po této porážce na šestém místě Metropolitní divize se 49 body, Dallasu patří v Centrální divizi třetí místo s 59 body.

New Jersey se v dalším utkání představí v úterý od 1:00 doma proti Vegas, Dallas bude hrát už v pondělí od 1:30 na ledě NY Islanders.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:43:39)

59:17
    Po krátké potyčce před Dawsem byl vyloučen domácí Cam Foote, když si vyslechl dvě minuty za hrubost a také desetiminutový osobní trest.
    59:00 Tyler TOFFOLI - 2:6

59:00
    6/6
    New Jersey právě vstřelilo branku!
    Tak ještě jedno snížení domácích Dallasu se nepovedlo vyhodit puk do středního pásma, na modré čáře jej zachytil TYLER TOFFOLI, nejprve naznačil střelu a poté už zakončoval. Na jeho tvrdou ránu Wedgewood nezareagoval a je to tak 2:6. Bez asistence.
    Toffoli T., Marino J., Nemec Š., McLeod M., Daws N., Mercer D.
    Hakanpää J., Dellandrea T., Faksa R., Smith Cr., Lindell E., Wedgewood S.

58:35
    Zakázaé uvolnění Dallasu, vše se tak ještě přesune před Wedgewooda.

57:43
    Nepřesné nahození domácích od levého mantinelu. Puk skončil za brankou.

57:27
    Tribuny již notně prořídly, zůstávají už jen opravdu věrní fanoušci.

56:53
    Tofooliho trest vypršel, zase se tak hraje v pěti proti pěti.

56:40
    Až nyní hosté rozjíždí kombinaci, přesilovka se už ale chýlí ke svému konci.

56:05
    A zase vylétl puk ven z pásma, hosté se marně snaží dostat do útočného pásma.

55:38
    Domácí vyhazují přes všechny čáry, Dallas už nijak zvlášť neposoíchá.

54:53
    Další trest pro domácí tým, dvě minuty za nesportovní chování musí odpykat Tyler Toffoli.
    53:15 Jesper BRATT - 1:6

53:15
    6/6
    Tak se dočkali i domácí. Ti předvedli pohlednou a hlavně rychlou kombinaci, po křížném pasu se před brankou vyloupnul JESPER BRATT a nasadil Wedgewoodovi jesličky – 1:6. Asistence: Timo Meier, Nico Hischier.
    Bratt J., Meier T., Hischier N., Daws N., Foote C., Bahl K.
    Lundkvist N., Suter R., Wedgewood S., Dadonov J., Seguin T., Duchene M.

52:50
    Nahoru a dolů se hra přelévá, je to teď ale bez šancí.

51:57
    Daws odklepal poslední okamžiky přesilovky domácích, na ledě tak jsou oba celky v plných počtech.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 54. Bratt (Meier, Hischier), 59. Toffoli – 6. Pavelski (Benn, J. Robertson), 28. Hintz (R. Suter), 37. Duchene (Seguin, Harley), 40. Hintz (W. Johnston, R. Suter), 43. Cr. Smith (Dellandrea, Harley), 48. W. Johnston (J. Robertson, Lindell)

New Jersey Devils: Daws (Vaněček) – Nemec, Marino, C. Miller, L. Hughes, Foote, Bahl – Bratt (A), Hischier (C), Toffoli – Mercer, M. McLeod, Meier – Bastian, Haula (A), Lazar – Holtz, Tierney, Willman.
    Trenér: Lindy Ruff

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – Hakanpää (A), Lindell, Hanley, Harley, Lundkvist, R. Suter – W. Johnston, Hintz, J. Robertson – Seguin, Duchene, Dadonov – Pavelski (A), Steel, Benn (C) – Cr. Smith, Faksa, Dellandrea.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: McIsaac, Halkidis – Suchánek, Smith

Diváci: 16 514