Vancouver – Toronto 6:4 (kon.) | Boston – Montreal 9:4 (kon.) | New Jersey – Dallas 2:6 (kon.)
St. Louis – Washington 3:0 (kon.) | San Jose – Anaheim 5:3 (kon.) | Vegas – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Calgary – Edmonton 1:3 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 2:1 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 3:5 (kon.)
Carolina – Minnesota 2:5 (kon.)
New Jersey Devils
2:6 (0:1, 0:3, 2:2)
Dallas Stars
Neděle 21.01.2024, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

59:17
    Po krátké potyčce před Dawsem byl vyloučen domácí Cam Foote, když si vyslechl dvě minuty za hrubost a také desetiminutový osobní trest.
    59:00 Tyler TOFFOLI - 2:6

59:00
    6/6
    New Jersey právě vstřelilo branku!
    Tak ještě jedno snížení domácích Dallasu se nepovedlo vyhodit puk do středního pásma, na modré čáře jej zachytil TYLER TOFFOLI, nejprve naznačil střelu a poté už zakončoval. Na jeho tvrdou ránu Wedgewood nezareagoval a je to tak 2:6. Bez asistence.
    Toffoli T., Marino J., Nemec Š., McLeod M., Daws N., Mercer D.
    Hakanpää J., Dellandrea T., Faksa R., Smith Cr., Lindell E., Wedgewood S.

54:53
    Další trest pro domácí tým, dvě minuty za nesportovní chování musí odpykat Tyler Toffoli.
    53:15 Jesper BRATT - 1:6

53:15
    6/6
    Tak se dočkali i domácí. Ti předvedli pohlednou a hlavně rychlou kombinaci, po křížném pasu se před brankou vyloupnul JESPER BRATT a nasadil Wedgewoodovi jesličky – 1:6. Asistence: Timo Meier, Nico Hischier.
    Bratt J., Meier T., Hischier N., Daws N., Foote C., Bahl K.
    Lundkvist N., Suter R., Wedgewood S., Dadonov J., Seguin T., Duchene M.

49:57
    Síly na ledě se nám vyrovnávají, dvě minuty za nedovolené bránění si totiž vyslechl Ryan Suter.

49:32
    Je tu trest na domácí straně, dvě minuty za podrážení si odsedí Nathan Bastian.
    47:18 Wyatt JOHNSTON - 0:6

47:18
    6/6
    Dallas právě vstřelil branku!
    Demolice domácích pokračuje. Ve středním pásmu se k puku dostal WYATT JOHNSTON, po přejetí modré čáry udělal kličku na střed, kterou se zbail Hughese a střelou podél Dawse upravil už na opravdu výrazných 0:6. Asistence: Jason Robertson, Esa Lindell.
    Johnston W., Robertson J., Lindell E., Hakanpää J., Hintz R., Wedgewood S.
    McLeod M., Miller C., Meier T., Hughes L., Daws N., Mercer D.
    42:10 Craig SMITH - 0:5

42:10
    6/6
    Hosté přidávají další branku. Ve středním pásmu vybojoval Dallas puk, CRAIG SMITH, překonal modrou čáru a střela přes Nemce překvapil Dawse. Tomu propadla okolo tyčky do sítě a je to už drtivých 0:5. Asistence: Ty Dellandrea, Thomas Harley.
    Smith Cr., Dellandrea T., Harley T., Hakanpää J., Faksa R., Wedgewood S.
    Marino J., Holtz A., Tierney C., Nemec Š., Willman M., Daws N.
    39:42 Roope HINTZ - 0:4

39:42
    6/6
    Gól hostů do šatny! Dallas mohl pokračovat v kombinaci, rozhozenou obranu domácích překonal křížnou příhrou Johnston a před brankou volný ROOPE HINTZ prostřelil přemisťujícího se Dawse. Pro tohoto útočníka to byla dnes už druhá trefa a stav je 0:4. Asistence: Wyatt Johnston, Ryan Suter.
    Hintz R., Johnston W., Suter R., Robertson J., Wedgewood S., Harley T.
    Marino J., Holtz A., Nemec Š., McLeod M., Meier T., Daws N.
    36:31 Matt DUCHENE - 0:3

36:31
    6/6
    A také i dopředu. Dallas se dostal do útočného pásma, Seguinovi sice střela nevyšla, puk se k němu ale vrátil a on jej mohl posunout na volného MATTA DUCHENEA, na kterého už zívala odkrytá branka. Snadné zametení za brankovou čáru znamená stav 0:3. Asistence: Tyler Seguin, Thomas Harley.
    Duchene M., Seguin T., Dadonov J., Hakanpää J., Lindell E., Wedgewood S.
    Bastian N., Miller C., Meier T., Hughes L., Daws N., Haula E.

28:37
    Další vyloučení, nyní na domácí straně, dvě minuty za držení vyfasoval Šimon Nemec.
    27:58 Roope HINTZ - 0:2

27:58
    5/6
    Hosté udeřili ve vlastním oslabení! Dlouhý pas do jízdy dostal ROOPE HINTZ, najel si na střed a bekhendem se mu povedlo podél gólmana najít mezírku, kudy dostal puk do sítě – 0:2. Asistence: Ryan Suter.
    Suter R., Hintz R., Wedgewood S., Hanley J., Johnston W.
    Holtz A., Bastian N., Nemec Š., Daws N., Haula E., Mercer D.

26:01
    Už se pískalo, Jason Robertson si vysloužil dvouminutový trest za vysokou hůl.

22:28
    Je tu přesilovka pro Dallas, dvě minuty za hrubost si odsedí Cal Foote.
    15:21 Šance domácích na srovnání skóre

15:21
    Vyrovnat mohl Meier, na brankovišti ale zasáhl Wedgewood, kterému přálo štěstí, neboť už ležel na ledě a neměl plnou kontrolu nad pukem. Ten se mu vykutálel zpod betonu, za brankovou čáru ale nedoklouzal.
    05:42 Joe PAVELSKI - 0:1

05:42
    6/5
    No a přesilovka je poměrně rychle využitá. Hosté předvedli v pásmu kombinaci, Benn nadvakrát protlačil přihrávku před brankoviště, tam stál nepokrytý JOE PAVELSKI a ten poslal puk pod horní tyčku Dawsovy branky – 0:1. Asistence: Jamie Benn, Jason Robertson.
    Pavelski J., Benn J., Robertson J., Hintz R., Wedgewood S., Harley T.
    Marino J., Daws N., Haula E., Bahl K., Mercer D.

05:26
    Už se ale pískalo a s dvěma minutami za držení zamířil na trestnou lavici domácí Cal Foote.

01:20
    Je tu první přesilovka utkání, zahrají si ji domácí. Dvě minuty za podrážení obdržel Ryan Suter.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 54. Bratt (Meier, Hischier), 59. Toffoli – 6. Pavelski (Benn, J. Robertson), 28. Hintz (R. Suter), 37. Duchene (Seguin, Harley), 40. Hintz (W. Johnston, R. Suter), 43. Cr. Smith (Dellandrea, Harley), 48. W. Johnston (J. Robertson, Lindell)

New Jersey Devils: Daws (Vaněček) – Nemec, Marino, C. Miller, L. Hughes, Foote, Bahl – Bratt (A), Hischier (C), Toffoli – Mercer, M. McLeod, Meier – Bastian, Haula (A), Lazar – Holtz, Tierney, Willman.
    Trenér: Lindy Ruff

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – Hakanpää (A), Lindell, Hanley, Harley, Lundkvist, R. Suter – W. Johnston, Hintz, J. Robertson – Seguin, Duchene, Dadonov – Pavelski (A), Steel, Benn (C) – Cr. Smith, Faksa, Dellandrea.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: McIsaac, Halkidis – Suchánek, Smith

Diváci: 16 514