Liberecký kraj – Ústecký kraj 4:2 (kon.) | Praha – Karlovarský kraj 3:2 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Zlínský kraj 4:2 (kon.)
Středočeský kraj – Plzeňský kraj 1:1 (kon.) | Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj 4:4 (kon.) | Jihomoravský kraj – Jihočeský kraj 1:3 (kon.)
Ústecký kraj – Pardubický kraj 1:4 (kon.) | Karlovarský kraj – Kraj Vysočina 6:1 (kon.) | Praha – Středočeský kraj 1:4 (kon.)
Liberecký kraj – Moravskoslezský kraj 4:1 (kon.) | Plzeňský kraj – Královéhradecký kraj 2:4 (kon.) | Zlínský kraj – Jihomoravský kraj 3:1 (kon.)
Olomoucký kraj – Kraj Vysočina 1:1 (kon.) | Jihočeský kraj – Pardubický kraj 2:1 (kon.)
Karlovarský kraj
6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
Kraj Vysočina
Úterý 23.01.2024, 14:30 • KAPKA resort, Lhota u Vsetína • Mládežnické MČR krajských výběrů • Skupina B

Viděli jsme poměrně jednoznačný zápas ve prospěch Karlovarského kraje, který svého soupeře jednoznačně přehrál, vstřelil hned 6 gólů a zaslouženě si připisuje plný počet bodů do tabulky. Vysočina sice dvakrát trefila tyč, jinak si však mnoho střel ani šancí nevytvořila a v závěru utkání jen Jakub Řehoř upravil stav na konečných 6:1.
    Další hrací den čeká mladé hokejisty zítra, oba týmy odehrají po dvou zápasech. (16:09:15)

43:52 ŘEHOŘ - 6:1

43:52
    Kraj Vysočina právě vstřelil branku! Přeci jen se dočkali i hosté! Skvělou akci předvedl JAKUB ŘEHOŘ, který se dostal k puku na pravém kruhu, zbavil se obránce a střelou z otočky překvapil Kadouna. Asistence: Tadeáš Lexa.
    43:03 GERSTNER - 6:0

43:03
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku! Holý se sice po první střele skvěle přesunul proti dorážce Maika Mählera, kotouč však skončil kousek za jeho betonem, odkud jej LUKÁŠ GERSTNER dorazil do prázdné branky. Asistence: Maik Mähler.

41:49
    Vyloučení v týmu Kraj Vysočina:
    Domkář – 2 min., podrážení.

37:17
    Na druhé straně musel zasahovat Holý a vhazuje se v obranném pásmu hostů.

36:19
    Břevno zachránilo Kadouna po ostré ráně Hájka!

35:42
    K bráně se dostal Stupka, z ostého úhlu však přestřelil.

34:11
    Teď měl konečně práci i Kadoun, střelu od modré čáry těsně před ním nepříjemně tečoval Anděl.

33:01
    Chvíli se v útočném pásmu zdrželi i hosté, opět to však žádnou šanci nepřineslo.

31:47
    Střelu Pavlovice Holý podržel a jeho spoluhráči si tak mohou na chvíli vydechnout.

30:40
    Domácí nezpomalují a pokračují v útočném tlaku i v poslední třetině.

30:01

Ve druhé třetině jsme viděli ještě větší převahu Karlovarského kraje, který dvěma góly vyhnal Moravu z brány, a na konci třetiny ještě zvýšil v přesilovce. Je třeba vyzdvihnout výkon Jonáše Vaníčka, domácí útočník si připsal asistenci na každém ze tří gólů v této třetině.

30:00
    29:21 SUCHÝ - 5:0

29:21
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku! Domácí přidávají už pátou branku. Po střele Jonáše Vaníčka se kotouč po snaze o dorážku vrátil ke Karlovarskému útočníkovi, který jej přes brankoviště vrátil na JOSEFA SUCHÉHO. Ten už měl před prázdnou bránou lehkou práci. Asistence: Jonáš Vaníček.

28:18
    Stupka – 2 min., krosček.

24:56
    Střídání v týmu Karlovarský kraj:
    ze hřiště odchází Matyáš Morava, přichází Ondřej Holý.
    24:56 KYNCL - 4:0

24:56
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku! Vojtěch Horáček se pohyboval s pukem za brankou a všiml si nehlídaného JAKUBA KYNCLA, kotouč mu naservíroval přesně na hokejku a dnešní dvougólový střelec se z ideální pozice nemýlil. Asistence: Vojtěch Horáček, Jonáš Vaníček.

24:40
    Od pravého mantinelu střílel Kyncl, Morava vyrazil betonem.

23:45
    Novákova střela od modré čáry nemířila na bránu.

22:15

21:30
    Vysočině se přesilovka zatím vůbec nedaří.

20:43
    Domácí vyhazují kotouč z pásma a dobře napadají.

20:15
    Vyloučení v týmu Karlovarský kraj:
    Zimmermann – 2 min., hákování.

19:40
    Obranou se prokličkoval Stupka, jeho střela bekhendem však byla velmi nepřesná.

18:22
    Teď už to vypadalo poněkud lépe, když se k dorážce střely od modré čáry dostal jeden z útočníků, i tuto situaci však domácí brankář bez problémů vyřešil.

18:18
    Hosté prověřili Kadouna opět jen nahozením.

17:45

15:46
    Mähler – 2 min., podrážení.
    15:07 KYNCL - 3:0

15:07
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku! Domácí střílí bleskovou branku poté, co Josef Suchý zblokoval rozehrávku hostů po buly, kotouč se odrazil do útočného pásma přímo na hůl JAKUBA KYNCLA a ten z úniku překonal Moravu rychlou střelou k tyči. Asistence: Josef Suchý, Jonáš Vaníček.

15:01

Tato třetina dopadla zaslouženě lépe pro Karlovarský kraj, který byl celou třetinu aktivnější a vypracoval si lepší šance. V šesté minutě se přesně trefil Maik Mähler, v desáté pak domácí využili přesilovku zásluhou Marka Kubíka. Na druhé straně kryl Kadoun několik střel, ty však neměly gólové parametry a karlovarský brankář si s nimi poradil bez problémů. Další třetina začne přibližně v 15:12.

15:00

14:23
    Teď jsou u puku v útočném pásmu opět Karlovarští, ke střele je však hosté nepustili.

13:01
    Vysočina je ve snaze snížit náskok aktivnější, ránu od modré teď pokryl brankář Kadoun.
    10:53 KUBÍK - 2:0

10:53
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku! Kapitán MAREK KUBÍK vypálil od modré čáry, jeho rána se otřela o břevno a skončila za zády Moravy. Asistence: Josef Suchý, Jonáš Vaníček.

10:28
    Ofsajd zastavil postup domácích do útočného pásma.

09:49
    Anděl – 2 min., hrubost.

09:05
    Hned po vhazování střílel Malena, Kadouna však na lapačku nepřekonal.

09:00
    Kadoun po nedůrazném nahození přikryl kotouč.

08:14
    Karlovarský kraj pokračuje v útočném tlaku.
    06:05 MÄHLER - 1:0

06:05
    Karlovarský kraj právě vstřelil branku! Karlovarští se prosazují hned z první střely v zápase. K volném puku se ve skvělé pozici dostal MAIK MÄHLER a zavěsil pod břevno Moravovy branky. Asistence: Jakub Staněk.

05:01
    V útočném pásmu teď kombinují hráči Karlovarského kraje.

04:06
    Kadoun přikryl kotouč poskakující před brankou.

03:24
    Hobzovi utekl kotouč z hokejky, a do útoku tak míří domácí.

02:15

01:54
    Teď už měl Řeháč ke gólu blíž, když trefil tyčku!

00:59
    Kadoun neměl dobrý výhled na střelu Řehače, ta se však zastavila o jednoho z hráčů před bránou.

00:15
    Křivánek – 2 min., podrážení.

00:01

Oba týmy jsou připraveny na úvodní vhazování, utkání může začít

Karlovarský kraj: O. Kadoun (O. Maňák) — E. Křivánek, S. Zeus, A. Zimmermann, J. Postl, M. Kubík (C), A. Chlapovič, V. Horáček (A) —, J. Kubát, J. Kyncl, M. Vaňourek, A. Břečka, L. Gerstner, J. Staněk, J. Suchý (A), M. Mähler, V. Hüttl, F. Pavlovic, J. Vaníček
    Trenér: Adam Sýkora

Kraj Vysočina: M. Morava (O. Holý) – D. Pokorný, S. Malena, L. Hájek (A), M. Trupl, M. Trnka, M. Pařil, V. Pospíšil, M. Tomica – M. Hobza, J. Řehoř, M. Rauš, F. Klíma (A), M. Novák, F. Stupka (C), P. Suchý, A. Anděl, T. Lexa, Š. Amcha, M. Domkář.
    Trenér: Adam Vylíčil

Rozhodčí: Denis Turhobr – Jaroslav Peluha, Ondřej Páže.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:15.

Ema Jaworská

Branky a nahrávky: 7. Mähler (Staněk), 11. Kubík (Suchý, Vaníček), 16. Kyncl (Suchý, Vaníček), 25. Kyncl (Horáček, Vaníček), 30. Suchý (Vaníček), 44. Gerstner (Mähler) – 44. Řehoř (Lexa)

Rozhodčí: Denis Turhobr – Jaroslav Peluha, Ondřej Páže