Plzeň – Servette 0:0 (3:1 po pen.) | Fenerbahce – St.Gilloise 0:1 (kon.) | PAOK – Dinamo Záhřeb 5:1 (kon.)
Fiorentina – Maccabi Haifa 1:1 (kon.) | Aston Villa – Ajax 4:0 (kon.) | Club Bruggy – Molde 3:0 (kon.)
Lille – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Olympiakos 1:6 (po pr.)
Club Bruggy KV
3:0 (1:0)
Molde FK
Čtvrtek 14.03.2024, 21:00 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Evropská konferenční liga • Osmifinále

Já děkuji za pozornost, loučím se vámi a příště zase na počtenou!! (23:06:02)

Byli jsme svědky pěkného duelu, ve kterém to po první půli vypadalo na scénář s penaltami. Na ten nedošlo, Bruggy se chytily a ve druhém poločase dominovaly. Molde nemělo šanci a nemohlo ve druhé půli konkurovat. Skov Olsen poslal dvěma góly belgický tým do čtvrtfinále Evropské Konferenční ligy.

Bruggy postupují celkovým skóre 4:2, a díky domácímu duelu, ve kterém vyhrály 3:0 postupují do čtvrtfinále Konferenční ligy, kde bude figurovat i Viktoria Plzeň.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 18:11.

90+5

90+5
    Molde už nemůže hrát dále, je pískán konec, akci už nedohraje, tu si můžou fanoušci ohrát v mysli.

90+4
    Molde bojuje tvrdě v poli, ještě napadá Mignoleta při rozehře. Ale nedaří se, nedaří.

90+3
    Norský tým zakombinoval a z hranice vápna pálil, ale nad branku. Tím asi zhasínají veškeré naděje tohoto týmu na postu do dalšího kola Konferenční ligy.

90+2
    Bruggy se snaží rozbít nastavený čas střídáním.

90+2
    Střídání v týmu Club Brugge KV:
    ze hřiště odchází Bjorn Meijer, přichází Kyriani Sabbe.

90+2
    Faul na norského hráče.

90+1
    Molde pálí vedle brány. To už bude opravdu velmi složité.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Skóraś jde do ofenzívy, ale je zastaven v postupu na branku.

90
    Na Molde je už vidět zoufalost.

89
    Aut z pravé strany asi půjde do šestnáctky, ano, ale domácí odhlavičkovali.

89
    Norové ještě budou zlobit, posílají balón dlouhým nákopem dopředu.

88
    Žlutá karta pro tým Club Brugge KV (Maxim De Cuyper).

88
    Žlutá karta pro tým Molde FK (Fredrik Gulbrandsen).

86
    Igor Thiago dostal nabito uvnitř šestnáctky a pálil branku však přestřelil.

85
    Mignolet si pohrál se soupeřem a daleko z branky s ním zacvičil a pak míč poslal spoluhráči.

85
    Bruggy zrovna při vhazování autu nikam nepospíchají.

85
    To už bude mít norský tým těžké, musí vsítit dvě branky, aby se pokračovalo.

84
    ze hřiště odchází Ferran Jutgla, přichází Antonio Nusa.

84
    ze hřiště odchází Hugo Vetlesen, přichází Casper Nielsen.

84
    Střídání v týmu Molde FK:
    ze hřiště odchází Eirik Hestad, přichází Gustav Nyheim.

82
    Mignolet se snaží nahnat čas, zdržuje s míčem na kopačkách.

81
    Molde uzavřelo soupeře na jeho polovině a dusí ho ve vlastní šťávě.

80
    Hráč hostů se snažil prodrat přes defenzívu, byl zastaven čistě.

79
    Molde se ještě snaží vykřesat naději na postup držením míče. Chce vymyslet něco do útoku, ale zatím nemá štěstí a ani to správné úsilí.

77
    Pískán faul na Mignoleta v malém vápnu. Míč pošle zpět do hry právě belgický brankář.

75
    Střela Eriksena na Mignoleta. Nemohla překvapit belgického muže v rukavicích. Ten měl dobré postavení a rána nebyla tvrdá ani přesná.

74
    Narážečka hostů, ti se ale nemohou probojovat do šance.

71
    V Belgii se vše schyluje k postupu domácího týmu, ten hraje nadmíru dobře a jeho výkon je třeba opravdu vyzdvihnout.
    70. Michał SKÓRAŚ - 3:0

70
    Bruggy právě vstřelily branku! Bruggy nedávají soupeři šanci. Skóraś potáhl míč od půlky, navel si ho na střed a po této kličce ho poslal brankáři do protipohybu. Belgický mančaft vede už o tři branky. Parádní práce! Autorem branky je MICHAL SKÓRAŚ. Asistence: Hans Vaanken.

69
    Bruggy zabalily kulatý předmět a pospíchaly dopředu, byly obrány o zmiňovaný míč.

68
    Moldeeee!!!!! Skvěle kopnutá standardka z levé strany před branku do vápna, chybělo málo!!!

67
    ze hřiště odchází Mathias Fjörtoft Lövik, přichází Halldor Stenevik.

67
    Skov Olsen splnil úkol nadstandardně a nyní odhází ze hry.

67
    ze hřiště odchází Andreas Skov Olsen, přichází Michał Skóraś.

65
    Střelec dvou branek Skov Olsen bude muset být ošetřen na hřišti.

64
    Norové se postupně dostávají do hry, nyní kombinují kolem středu hřiště.

63
    Molde mohlo jít kupředu, jenže Bruggy ho zakřižovaly a nenechaly ho vymyslet nějaké útočné manévry.

62
    Belgický tým dobře zakombinoval a rychle přenesl hru až na pravé křídlo, to opravdu netrvalo dlouho, krásná akce, jenže finální fáze nevyšla.

60
    Bruggy kontrolují hru, přihrávají si kulatý nesmysl a nepouštějí soupeře do zápasu.

59
    Bruggy chytře hrají daleko od své branky. Drží tím naděje na úspěch.

57
    Norové chtěli zaútočit po levém křídle, byli však zneutralizováni a nyní přebral otěže druhý tým na hřišti.

56
    Belgičané vzali balón a prohnali se po pravé straně. Budou vhazovat aut blízko šestnáctky.

55
    Ještě jeden rohlík do šestnáctky Brugg, přeletěl všechny a všechno.

54
    Další nákop do vápna domácích, hosté odkopli.

54
    Pěkný centr, jenže odhlavičkován pryč.

53
    Molde se po delší době podívalo na polovinu soupeře, hned z toho vytvořilo roh.

52
    Modročerní, tedy Belgičtí, vraceli balón do útoku, ale nevyšlo to, je z toho aut.

52
    Roh zahraný na střed vápna, odhlavičkován do bezpečnějších pozic.

51
    Bruggy tím nekončí!!! Další příležitost. Petersen vyráží na roh.
    48. Andreas Skov Olsen - 2:0

48
    Bruggy právě vstřelily branku! Výborná kombinace!!! Bruggy zacvičily se soupeřem. Míč obešel pár hráčů belgického týmu, skončil na kopačce skvělého Skov Olsena, ten s ním obstřelil gólmana levačkou na protější tyč a je to 2:0 pro Bruggy. Autorem branky je ANDREAS SKOV OLSEN. Asistence: Ferran Jutgla.

47
    Roh pro Bruggy, krásně dopadl na hlavu Brugg, míč se kroutil směrem od brány a pak byl usměrněn, jenže zamířil těsně vedle branky.

46
    Belgičané začali s míčem na kopačkách, míč obíhá kolem středového kruhu.

46

Vyrovnaný duel přetočili na konci poločasu na svou stranu Belgičané z Brugg. Ti se trefili nádherným způsobem. Skov Olsen uklidil míč do prázdné brány po vyčerpávající kombinaci, proto zatím vídáme stav 1:0 po poločase. Celkové skóre dvojzápasu je tak 2:2 a pokud se nerozhodne ve druhé půli, uvidíme prodloužení a případně penalty.

Druhý poločas začne přibližně v 22:02.

45+1
    45+1. Andreas Skov Olsen - 1:0

45+1
    Bruggy právě vstřelily branku! Krásná akce, míč šel po trase střed, levé křídlo a znovu střed, avšak druhá vlna. Krásné přihrávy po zemi a střela do prázdné branky. Autorem branky je ANDREAS SKOV OLSEN. Asistence: Bjorn Meijer.

45
    Belgičané sebrali míč soupeři a vydali se na zteč.

44
    Obrovská šance Brugg!!! Hráč se protlačil po skvělém pasu až do zakončení, v tom ale selhal když trefil nataženou ruku Petersena.

43
    Bruggy pomalu a rozvážně kombinují, zatím vše před vápnem.

42
    Belgičané vymačkali z ataku co nejvíc, na gól to nestačilo a nyní tvoří Molde.

41
    Bruggy dohánějí ztrátu, zatím však vidíme vyrovnaný duel plný zajímavých situací.

40
    Molde jde neohroženě do útoku, už je 30 metrů od brány, ovšem míč nechalo v této vzdálenosti a dál se snaží soupeř.

39
    Petersen zachytil centr Bruggských.

37
    Molde se na pár přihrávek dostalo až do vápna soupeře, tam ale míč ztratilo a dopředu uhání protivník.

36
    Norové kombinují, ale jen ve velké vzdálenosti od branky.

35
    Brankář Molde posílá míč do hry. Norové se nachází v území svého soka, kde se budou snažit uhrát nějakou akci.

34
    Belgický tým je na polovině Norů a dělá tam neplechu. Pozor na šanci!!! Neproletěla na bránu.

32
    Belgičané krásně a přesně kombinují. Pak za to jeden vzal a prošel až do vápna, kde centroval do lepších pozic. Míč uletěl za postranní čáru.

30
    Výtečná střela, hlavička Brugg, po krásném centru hlavičkoval jeden z belgických jen do tyče.

30
    Molde se hnalo do útoku, ale nyní točí soupeř.

29
    Na druhé straně rychlý brejk Brugg. Ty však akci nedokončili, zastavila je nepřesnost.

28
    Norové se dostávali do zakončení z hranice vápna, nakonec se jim nepovedlo vystřelit.

27
    Molde nachytalo dobrou obrannou hrou soupeře u postranní čáry.

26
    Bruggy kombinují na vlastní polovině, nyní přenesli hru na polovinu soupeře, hrají po zemi.

25
    Norský mančaft začíná rozehru od brankáře.

25
    Protiútok Molde, zastaven v rozvinu.

24
    ze hřiště odchází Veton Berisha, přichází Kristian Eriksen.

24
    Faul na belgického hráče u rohového praporku. Postiženým byl De Kuyper.

21
    Maxim De Cuyper se po rozehrání standardky sice dostal k míči, jenže nepropálil blokující hráče.

18
    Martin Linnes natáhl ke střele levačkou, jenže prostor mezi třemi tyčemi míjí.

17
    Domácí se hnali na steč po pravé straně, ale přes zahuštěný prostor nepokračují dál a vrací míč zpátky do obranných řad.

14
    Po nedovoleném zákroku ve středu pole mají míč stále hráči Molde.

13
    Bruggy nevhodily svůj aut zrovna vhodně, a tak si zpoza pomezní čáry zahrají i hosté.

12
    Rychlý protiútok Molde domácí rychle zachytili a okamžitě hru obrací.

11
    Jutgla se protlačil k nebezpečnému zakončení v šestnáctce, ale jeho pokus chytá Petersen.

9
    Další útok domácích zastavuje nedovolený zákrok na polovině Molde.

6
    Öyvann byl faulován v rozehrávce, a tak dostane chvíli času navíc.

1

Club Brugge KV: Mignolet – Meijer, Mechele, Ordóñez, De Cuyper – Vetlesen, Onyedika, Vanaken (C), Skov Olsen – Jutgla, Thiago.
    Náhradníci: Jackers – Balanta, Barberà, Nielsen, Nusa, Odoi, Sabbe, Skóraś, Spileers.
    Trenér: Ronny Deila

Molde FK: O. Petersen – Haugen, Hagelskjaer, Öyvann – Lövik, Hestad, Daehli, Kaasa, Linnes (C) – Berisha, Gulbrandsen.
    Náhradníci: Karlström – Bakke, Eriksen, Juberg-Hovland, Nyheim, Ödegaard, Stenevik.
    Trenér: Erling Moe.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

Jan Volf

Štěpán Navrátil

Branky: 45+1. Skov Olsen (Meijer), 48. Skov Olsen (Jutgla), 70. Skóraś (Vanaken)

Karty:   88. De Cuyper (BGY) – 88. Gulbrandsen (MLD)

Club Bruggy KV: Mignolet – Meijer (90+2. Sabbe), Mechele, Ordóñez, De Cuyper – Vetlesen (84. Nielsen), Onyedika, Vanaken (C), Skov Olsen (67. Skóraś) – Jutgla (84. Nusa), Thiago.
    Náhradníci: Jackers – Balanta, Barberà, Odoi, Spileers.

Molde FK: O. Petersen – Haugen, Hagelskjaer, Öyvann – Lövik (67. Stenevik), Hestad (84. Nyheim), Daehli, Kaasa, Linnes (C) – Berisha (24. Eriksen), Gulbrandsen.
    Náhradníci: Karlström – Bakke, Juberg-Hovland, Ödegaard.

Trenér: Erling Moe
    07.03.2024
    Molde - Club Bruggy 2:1

Branky: 43. Stenevik (Kaasa), 90+2. Gulbrandsen (Berisha) – 85. De Cuyper (pen.)

Karty:   79. Hagelskjaer (MLD)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:7.