Řisuty – Jablonec n/N 5:1 (kon.) | Lev Benešov – Jindř. Hradec 2:3 (po s.n.) | Sokolov – Klatovy 6:1 (kon.)
Klášterec nO – Děčín 8:2 (kon.) | Kobra – Most 1:4 (kon.) | Roudnice – Č. Lípa 6:2 (kon.)
Přerov – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | SHK Hodonín – Vsetín 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 7:0 (kon.)
Uh. Hradiště – Břeclav 3:4 (po s.n.) | Šumperk – Prostějov 5:3 (kon.) | Havířov – Uničov 9:4 (kon.)
Frýdek-M. – Technika Brno 2:3 (kon.) | Trutnov – Kutná Hora 4:2 (kon.) | Kolín – Milevsko 2:6 (kon.)
Chotěboř – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 3:4 (kon.)
HC ZUBR Přerov
3:4 (1:0, 2:2, 0:1)
HK Nový Jičín
Středa 17.11.2010, 18:002. liga skupina Východ

62:19
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    MAREK PAVLAČKA tvrdou střelou rozhoduje dnešní utkání. Asistence: Pavel Hruška, Daniel Vrdlovec.

60:54
    Tihlář skvěle zasáhl proti Macháčkovi. Novojičínský útočník mohl rozhodnout!

60:00
    Prodloužení začne přesilovkou Nového Jičína. Po sérii neodpískaných faulů putuje na trestnou lavici Kočara (PRE) za sekání.

59:38
    Střídačka Nového Jičína si vybrala oddechový čas.

52:20
    Hosté v přesilové hře vyrovnávají! Puk za Tihlářova záda dotlačil MARTIN ANDRÝSEK. Asistence: Michal Horák.

51:20
    Domácí obraně ujel Hruška a tak Novajovský (PRE) musel zatáhnout za záchranou brzdu v podobě faulu.

45:42
    Kohút se dostal do úniku, ale ani nadvakrát Šrámka nepřekonal.

42:32
    Nový Jičín čeká přesilová hra. Za vysokou hůl je vyloučen Vlček (PRE).

32:31
    Přerov právě vstřelil branku!
    A dvojnásobná přesilovka je využita! Faltýnek poslal puk na PAVLA HANÁKA a ten se ze tří metrů nemýlil. Asistence: Daniel Faltýnek.

32:09
    Přerov bude hrát více než minutu 5/3. Skaloš (NJI) dostal dvě minuty za zdržování hry.

31:15
    Další dvě trestné minuty pro Nový Jičín. Za nedovolené bránění odjíždí Gebauer (NJI).

28:14
    Další přesilovka pro Přerov. Za podražení je vyloučen Chvostek (NJI).

26:00
    Gól v oslabení a začínáme znovu! Nový Jičín se dostal do přečíslení dvou na jednoho, které úspěšně dorážkou zakončil DANIEL VRDLOVEC. Asistence: Marek Pavlačka, Pavel Hruška.

25:21
    Menšík si šikovně najel před branku a v posledním momentu byl faulován. Na trestné lavici už sedí Křesťan (PRE) za hákování.

23:49
    Ale po další střele už puk končí v přerovské kleci. ROBIN GEBAUER se trefil od modré čáry přesně k tyčce a Nový Jičín tak využívá přesilovku. Asistence: Pavel Hruška, Daniel Vrdlovec.

22:46
    Novému Jičínu se naskýtá šance snížit. Za vražení je totiž potrestán Novajovský (PRE).

21:41
    Zubři navyšují vedení! V závaru před brankou si našel nekrytý puk JAN KOLÁŘ a dokázal jej dostat těsně za čáru. Bez asistence.

18:04
    Nový Jičín bude hrát 29 sekund přesilovku 5/3. Hákování ukazuje hlavní rozhodčí pro Novajovského (PRE).

17:06
    Hodně velké štěstí stojí při Zubrech! Macháček zůstal u branky zcela sám a ve stoprocentní gólovce poslal puk nad horní tyčku!

16:33
    A hosté si také zahrají přesilovku. Za hákování dostal menší trest Ditrich (PRE).

14:55
    Hodně velké zmatky teď byly v přerovské obraně a Skaloš měl ideální šanci vyrovnat! V nepřehledné situaci před brankou ale nedokázal kotouč dorazit, Tihlář se výborně roztáhl na brankové čáře.

09:58
    Další trest pro Nový Jičín. Kotásek nabral velkou rychlost a Chvostek (NJI) zkušeného útočníka musel podrazit.

08:26
    A v přesilové hře Zubři otevírají gólový účet zápasu! Po křídle ujel JAN KOLÁŘ a tvrdou střelou nedal Šrámkovi šanci zasáhnout. Asistence: Erik Kohút, Tomáš Vlček.

07:25
    Přerov bude hrát přesilovku. Za podražení jde pykat Macháček (NJI).

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 9. Kolář (Kohút, Vlček), 22. Kolář, 33. Hanák (Faltýnek) - 24. Gebauer (Hruška, Vrdlovec), 26. Vrdlovec (Pavlačka, Hruška), 53. Andrýsek (Horák), 63. Pavlačka

HC ZUBR Přerov: Tihlář (Vrzala) - Pala, Faltýnek, Ferenc, Osina, Vlček, Novajovský, Pírek - Menšík, Sedlák, Sprušil - Kočara, Hanák, Kotásek - Kohút, Kolář, Ditrich - Kundrátek, Palička, Vaněk
    HK Nový Jičín: Šrámek (Kostelecký) - Toman, Andrýsek, Chvostek, Vrdlovec, Havlík, Skaloš, Horák, Hruška, Tomášek, Pavlačka, Macháček, Gebauer, Křesťan, Slavík, Gulda, Zedník

Rozhodčí: Volf - Novotný, Šimčík