Litoměřice – Třebíč 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Vrchlabí 2:1 (po pr.) | Jihlava – Ústí n/L 1:3 (kon.)
Znojmo – Chomutov 4:7 (kon.) | Kadaň – Tábor 7:4 (kon.) | Olomouc – Beroun 2:1 (po pr.)
Písek – Hr. Králové 0:4 (kon.) | Chrudim – Havlíčkův Brod 4:6 (kon.)

46:46
    Přes minutu po "zákroku" si hosté doslova vybrečeli u rozhodčích trest. Balázs vyloučen za sekání.

42:12
    Za podražení putuje na trestnou lavici Klíma.

39:40
    Za držení sedí na trestné lavici Padělek.

37:21
    Mrkvička fasuje menší trest za sekání a 10 minut za kometář směrem k rozhodčímu.

32:29
    Horáček vyloučen za krosček.

21:36
    Révay podrazil protihráče a hosté mají přesilovou hru.

06:42
    Po delší době se hrálo v obranném pásmu domácích, ale Voříšek zahákoval protihráče a útočné choutky hostí tak na chvilku končí.
    Branky a nahrávky: 15. Boušek, 26. Bursík (Klíma, Balázs), 34. Schmidt (Balázs), 34. Novák (Mužík, Trefný), 41. Novák (Přindiš, Mužík), 60. Rohan (Trefný), 60. Boušek (Trefný, Charousek) - 23. Mrkvička (Horáček, Černý), 29. Štrba, 46. Nedorost, 57. Černý (Horáček)

Sportovní klub Kadaň: Hylák - Přindiš, Trefný, Zmeškal, Révay, Schmidt, Szakal, Mazanec, Hlubuček - Eiselt, Mikšovic, Novák - Rohan, Charousek, Boušek - Balázs, Kadlec, Bursík - Mužík, Klíma.
    HC Tábor: Čech - Kudrna, Lukáč, Horáček, Černý, Zíb, Koktan, Hastrman - Kocar, Šperger, Kostourek - Andres, Štreba, Voříšek - Mrkvička, Padělek, Nedorost - Kolomý, Vild.

Rozhodčí: Kubeš - Beneš, Štofa