Kladno – Hlavice 2:1 (kon.) | Chrudim – Karlovy Vary 2:2 (kon.) | Vltavín – Plzeň B 1:1 (kon.)
Chomutov – Králův Dvůr 0:1 (kon.) | Písek – Pardubice 0:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Kunice 2:0 (kon.)
SK Kladno
2:1 (0:1)
SK Hlavice
Sobota 27.08.2011, 10:15 • Stadion Fr. Kloze • Česká fotbalová liga

Viděli jsme utkání které gradovalo s přibývajícími minutami. SK Hlavice vyhrávalo od 8. minuty golem Novotného. Za Kladno střílel Tomáš Rouček a to 76. a 90. minutě. Tři body zůstávají tedy v Kladně.

Přeji hezký zbytek víkendu. (12:13:54)

90
    Hosté se snaží vyrovnat, posílali jeden centr za druhým, ale právě ted rozhodčí ukončuje druhý poločas.

90
    A Kladno strhává vedení na svojí stranu !!! Po závaru se k dostal k míči TOMÁŠ ROUČEK a z šetnáctky posílá míč do sítě!

84
    Další kombinace Kladna odvrácena na roh.

82
    Hra výrazně ožila, domácí vymýšlí jednu akci za druhou. Ale chybí finální nahrávka.

80
    Kladenští teď sehráli krásnou akci, golman hostí musel vybíhat ven, domácí útočník se ho snažil přehodit. Celý stadion reklamuje ruku hostujícího golmana, rozhodčí ale jasně ukazuje, že hra má pokračovat. Ani z dalších závarů gol nepadl.

78
    Kladno je teď jako na koni do vápna hostí se teď snášel jeden centr za druhým, ale zapomnělo na zadní vrátka a kdyby hosté lépe vyřešili kombinaci, mohli mít domácí zaděláno na pěkný problém.

76
    GOL Kladna, krásná individuální akce TOMÁŠE ROUČKA

75
    Kladenské střídání odchází MAREK HARTMAN za něj nastupuje ROUČEK.

72
    Ale teď z ničeho nic zpoza vápna střílí jeden z hostí, který se dostal k odraženému balonu. Domácí golman Tesař musel vytáhnout jeden z lepších zákroků.

71
    Centr byl přetažený a i přes snahu hostí na něj nikdo nedosáhl

71
    z ničeho nic roh hostí.

69
    Náznak šance Kladna brzdí hosté faulem několik metrů od rohu vápna. Ze této situace, ale domácí nic nevytěžili.