B. Bystrica – Žilina 1:3 (kon.) | Zlaté Moravce – Senica 0:0 (kon.) | Nitra – Prešov 2:2 (kon.)
Dunajská Streda – Košice 0:1 (kon.)
FC Nitra
2:2 (1:0)
FC Tatran Prešov
sk Sobota 27.08.2011, 19:30Niké liga

Nezdalo sa, žeby to mal byť napokon taký dramatický duel, najmä po slabšom úvode druhého dejstva. Pár možností sa našlo, najmä Zeher hlavičkoval sám pred Hroššom, ale nedal. Potom však prišla Zeherova akcia, našiel polostrelou Papaja a ten musel dať. Potom ale Kolbas fauloval Kolára, dostal červenú kartu a z penalty dal na 2:1 Hodúr. Šancu mal aj Papaj a takmer vyrovnal, opäť tam asi bolo brvno. V 77. minúte ale vyrovnal dobrou strelou Macko a duel sa skončil nerozhodne. Ďakujem za pozornosť. (21:20:23)

95
    ...lopta bola nebezpečná, ale Kolár odvrátil preč.

94
    ...na bližšej žrdi nikto nebol z jeho tímu, ešte jeden roh...

94
    Macko zahrá roh, je tu posledná šanca hostí...

94
    Auty sa sypú, Bernardo vybojoval aj roh.

94
    Beží posledná minúta, Tatran drží loptu na kraji ihriska ďaleko od svojej brány.