Šumperk – Písek 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 7:4 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc 3:5 (kon.) | Chomutov – Kadaň 6:4 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 6:1 (kon.)
Most – Beroun 3:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
IHC Králové Písek
Sobota 08.10.2011, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

39:27
    A další vyloučení, prozměnu na straně Písku, odpykat dvě minuty si jde Tomáš Nouza, jež je dnes počtvrté na tresné lavici.

38:31
    A opět vyloučení, za napadení si jde sednout Jan Tesařík (SUM).

37:08
    Bude se znovu vylučovat. Draci budou hrát přesilovku pět na tři, když za katr na dvě minuty míří Lukáš Luňák. Skoro minutu a půl dlouhá dvojnásobná přesilovka pro domácí.

33:28
    Lituji člověka, který dnes bude počítat vyloučení do zápisu o utkání, za zákrok na Tomáše Sedláka za brankou domácích si jde sednout na pět minut Stanislav Polodna, který dostává navíc osobní trest do konce utkání. Draci mají k dispozici přesilovou hru 5 na 4.

33:04
    Rozhodčí se snad dnes dobře nevyspal , další vyloučení. Za mnoho hráčů na ledě pyká hráčská lavice domácích, trest jde odsedět Michal Skoumal.

31:31
    Konečně alespoň malá úleva pro Draky. Vyloučen je písecký Mrkvička za nedovolené bránění.

30:22
    Je to ještě možné? Další vyloučení na domácí straně. Sednout si jdena dvě minuty Aleš Holík za příliš mnoho hráčl na ledě.

28:36
    Velmi nepříjemné pro domácí Draky. Písek má k dispozici přesilovku pět na tři. Dvě minuty dostává Jakub Hulva za podražení.

27:24
    Chystá se další vyloučení, již třetí v řadě pro Draky. Sednout si jde Lukáš Mičulka za sekání.

16:16
    Co jsem před chvílí napsal byla mýlka, na dvě minuty si jde sednout šumperský Aleš Holík, který je vyloučen za zdržování hry, když vyhodil kotouč mimo hřiště bez doteku mantinelu.

21:31
    Na trestnou lavici odjíždí Adam Červenka, jež se provinil hákováním.

17:36
    Počet sil na ledě se ihned vyrovnává, za katr míří dnes již potřetí Tomáš Nouza, tentokrát jde pykat za hákování.

16:00
    Hra se vrací před Bošku, na trestnou lavici totiž zamířil šumperský Lukáš Mičulka, ten se podle rozhodčích provinil hrubostí.

14:59
    Odpykat dvě minuty si jde za podražení svůj trest Jan Kanov (PIS).

10:35
    Dnes se na trestné lavici poprvé také otevírají druhá vrátka, vyloučen je na dvě minuty za podražení šumperský Jan Tesařík.

8:22
    A znovu se vylučuje. Na dvě minuty za podražení si jde sednout Tomáš Nouza, který dnes již podruhé pocítí jakéto je být trestán

6:07
    Vyloučení, opět na straně Písku, za nedovolené bránění si jde sednout Josef Slavík.

3:56
    Za hákování si jde na dvě minuty sednou Tomáš Nouza (PIS).

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 38. Brunec (Holík) - 30. Šperger (Kanov), 54. Eberle (Všetečka, Mrkvička), 60. Luňák

DRACI PARS ŠUMPERK: Boška (Misiorz) - Křetínský, Holík, Ondráček, Drtil, Novotný, Sedlák, Tesařík, Brunec, Skoumal, Meluzín, Hulva, Haas, Cink, Červenka, Vrána, Velecký, Vrdlovec, Plášek, Mičulka
    IHC Králové Písek: Sedláček (Vajner) - Kolář, Žovinec, Parázek, Lukáč, Kanov, Němeček, Polodna, Suja, Slavík, Luňák, Kudrna, Vaniš, Bělohlav, Mrkvička, Šperger, Nouza, Ferebauer, Eberle

Rozhodčí: Pavlovič, Arazimová, Čížek