Šumperk – Písek 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 7:4 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc 3:5 (kon.) | Chomutov – Kadaň 6:4 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 6:1 (kon.)
Most – Beroun 3:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 08.10.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

57:15
    Václav Jaroš (JIH) nabídne šestou přesilovou hru domácím Ústeckým Lvům. Obránce z týmu Vysočiny obdržel dvě minuty za hákování.

51:22
    Jan Alinč (UNL) si míří na trestnou lavici odpykat menší trest za vysokou hůl.

49:11
    Dukla jde do tří! Jednu minutu a čtyřicet tři sekundy mají Lvi k dispozici dvojnásobnou početní výhodu. Adam Pometlo (JIH) byl na dvě minuty vyloučen za zdržování hry-vystřelení puku mimo hřiště.

48:53
    Lukáš Krupka (JIH) je vyhoštěn na dvě minuty za podražení, další početní výhoda pro Ústí nad Labem.

39:54
    Milan Vobořil (UNL) obdržel dvě minuty za krosček.

33:04
    Lukáš Krupka (JIH) se při přesilové hře svého týmu provinil přestupkem zvaný podražení a hrát se bude čtyři na čtyři.

31:32
    Filip Pavlík (UNL) byl potrestán menším trestem za podražení po faulu na Tomáše Čachotského v obranné třetině domácích. Lvi tak dnes budou čelit třetímu oslabení.

26:44
    Severočeši se budou muset bránit ve čtyřech. Kapitán Jan Klobouček (UNL) vykázán na dvě minuty za hrubost.

14:11
    Alinč nalezl v dobré pozici Třetinu, který mířil směrem k Novotnému a zastaven byl pouze za cenu faulu. Marek Drtina (JIH) obdržel od sudího Hejduka menší trest za držení protihráče.

07:45
    Hráčská lavice Jihlavy byla potrestána menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě a i Lvi si budou moci zahrát v početní výhodě. Trest odpyká Filip Matějka (JIH).

05:24
    Hokejisté Jihlavy si zahrají přesilovou hru. Milan Vobořil (UNL) vykázán na dvě minuty za držení protihráče.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 4. Hampl (Nahodil), 10. Sedlák (Daniel Boháč), 34. Hampl (Rod), 35. Poživil (Alinč, Hořava), 36. Handlovský (Roubík), 50. Roubík (Vobořil, Klobouček) - 53. Ficenc

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Petrásek) - L. Poživil, P. Hořava, Klobouček, Vobořil, Gureň, A. Sedlák, Pavlík, Sklenička - Třetina, Alinč, Pazourek - Šagát, Roubík, Handlovský - Rod, Nahodil, Hampl - Rok, Daniel Boháč. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    HC Dukla Jihlava: F. Novotný (36. Halmoši) - Ficenc, Kolafa, M. Drtina, Malena, Grundmanis, Kaláb, Jaroš - Maliník, R. Hubáček, Čachotský - M. Jeslínek, P. Domin, A. Zeman - Polcar, Pometlo, L. Krupka - Mikšovský, Matějka, Bezděk. Trenéři: Petr Vlk, Karel Augusta.

Rozhodčí: O. Hejduk - Kreuzer, Polonyi; delegát: Stulák

Diváci: 2 530