Vsetín – Olomouc 9:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Písek 3:6 (kon.)
Třinec – Zlín 9:5 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 2:5 (kon.) | PZ Kladno – Slavia 4:5 (kon.)
Plzeň – Chomutov 3:2 (kon.) | Havířov – Vítkovice 2:4 (kon.) | Liberec – Motor ČB 4:5 (kon.)
Kometa Brno – Jihlava 3:4 (po s.n.) | K. Vary – Kladno 4:2 (kon.) | Pardubice – Letňany 2:3 (po pr.)
HC Litvínov
2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
HC Sparta Praha
Sobota 29.10.2011, 13:00 • ZS Ivana Hlinky Litvínov • Extraliga staršího dorostu

Domácí zlepšili svou hru ve třetí třetině, v těch předchozích dvou však vládli Pražané a zaslouženě vítězí. Přeji příjemný zbytek dne. (14:58:52)

60:00

59:19
    Sparta právě vstřelila branku!
    Po Brémově přihrávce se do prázdné brány trefuje MICHAEL ŠIROKÝ! Asistence: Tomáš Brém

59:13
    Březina střílí vedle prázdné brány.

58:21
    Sparta se osvobozuje, Mical však posílá kotouč opět do útočného pásma.

57:42
    Domácí to zkusí bez gólmana.

56:35
    Litvínov má již málo času na vyrovnání, stát se ale může všechno...

55:57
    Krudenc nezachytil Klimentovu přihrávku a Soukup má kotouč bezpečně u sebe v lapačce.

54:57
    Oždian narazil Kuchaře na mantinel, ten však hraje dál a dělá jakoby nic.

53:25
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí se dostali do tlaku a zaslouženě střílí gól! Alespoň částečnou Litvínovskou radost zařizuje IVAN ŘEHOŘ! Asistence: Lukáš Válek

53:09
    Válek se Svobodou zaváží puk do útočného pásma.

52:39
    Neužil přerušuje hru.

52:36
    Litvínov kombinuje v útočném pásmu.

51:46
    Oždian se málem dostal do úniku, rozhodčí ale přerušuje hru a posílá na trestnou lavici Michaela Širokého za sekání.

51:00
    Hostující gólman má kotouč v lapačce.

49:59
    Krudenc poslal skvělou přihrávku Pulkrabovi a ten se ocitl sám před bránou. Soukup si s jeho střelou však dokázal poradit.

48:41
    Čeřovský nadvakrát střílel na Neužila, ale ani jednou kotouč nepřekročil brankovou čáru, domácí se teď hodně tlačí dopředu.

48:14
    Hlášena přihrávka rukou.

47:24
    Soukup má kotouč v lapačce, na zem ho teď srazil Václav Krudenc a domácím obráncům se toto příliš nelíbí.

46:14
    Brém s Pokorným dostávají puk do útočného pásma Sparty.

45:24
    Několik střel černožlutých hráčů na bránu, Neužil se teď jistě velmi potil.

44:00
    Opatrný odstavil Klimenta a Litvínov získává kotouč.

43:43
    Soukup si teď nebyl jistý, naštěstí šel puk mimo jeho branku.

43:21
    Zakázané uvolnění hostí, Litvínov se ještě viditelně bude snažit s dnešním zápasem něco udělat.

42:40
    Svoboda střílel od modré čáry, Neužil vyráží před sebe.

40:47
    Sparta kde jinde, než v útočném pásmu, hra se nijak nemění.

41:47
    Neužil si nebyl jistý, zda je u něj někdo z jeho spoluhráčů, proto raději podržel puk.

40:01

Litvínovští se budou muset ještě hodně snažit, aby s dnešním zápasem ještě něco udělali, Sparta vede o tři branky jejich dnešní hra je téměř bezchybná.

40:00

39:49
    Pulkrab střílel vedle.

38:56
    Brém se dostal sám přes černožlutou obranu, drží puk v útočném pásmu.

38:35
    Válek střílel zprava na Neužila, ten však včas sklapl betony.

38:12
    Zakázané uvolnění domácích.

37:11

37:03
    Pulkrab posílal puk před bránu, tam však nebyl nikdo v rudém dresu a litvínovští se osvobozují.

36:10
    Spartě se přesilovka nedaří, domácí stále vyváží puk ven ze třetiny.

35:35
    Řehoř se drží za břicho a odjídí na střídačku.

35:11
    David Šesták je vyloučen za zdržování hry.

34:31
    Fučík posílá kotouč do útočného pásma a domácí mohou střídat, domácího kapitána zastavil ofsajd.

33:55
    Litvínov v útočném pásmu, Válek nastřelil boční síť.

33:00
    Do brejku se málem dostal Major.

31:45
    A Sparta i nadále útočí, Litvínovští se nemohou dostat z obranného pásma.

31:08
    Ofsajd hostí.

30:21
    Pražané odskočili severočechům již o tři branky, ze vstřeleného gólu se raduje MAREK PULKRAB! Bez asistence.

29:52

29:43
    Řezníček v šanci, minul kotouč.

28:56
    Kuchař střílel z mezikruží a Neužil měl co dělat, aby udržel kotouč mezi betony.

28:43
    Neužil drží puk v lapačce, vhazování po jeho pravici.

28:09
    Litvínov konečně pořádně střílí, hráči se snaží vystřelit z každé pozice.

27:52
    Michael Široký je vyloučen na dvě minuty za podražení, Litvínov má přesilovku.

27:23
    Přesně v tu dobu, kdy se Cvrk vracel z trestné lavice střílí branku VÁCLAV KRUDENC a Sparta má opět náskok o dvě branky! Asistence: Michal Kliment

26:56
    Sparta se nemůže dostat do pásma.

26:24
    Válek zavezl puk až k Neužilovi.

26:03
    Sparta se drží a kombinuje v útočném pásmu.

25:23
    David Cvrk si jde odsedět dvě minuty na trestnou lavici za faul kolenem.

25:20
    Slavíčkova střela neprošla přes Sýkrou.

24:52
    Klindera střílel ještě ze středního pásma.

24:01
    Mical se Svobodou odstavili útočící hráče hostí a posílají kotouč dopředu.

23:40
    Řehoř zakládá útok.

23:08
    Fučík osvobozuje domácí a ti mohou konečně vystřídat.

22:13
    Omlouváme se, ale na moment spadl internet. Sparta si nic nenechá líbit, opět se pouští do útoku.

20:38
    LUKÁŠ VÁLEK snižuje na 1:2! Asistence: Ivan Řehoř

20:01

V první třetině se lépe předvedli hosté, tomu také odpovídá skóre. Dostali se do tlaku a po první brance se stali jasně lepším týmem. Litvínovští mají ještě čtyřicet minut na zlepšení a případně tedy na vstřelení nějaké branky.

20:00

19:55
    Krudenc ještě v obrovské šanci sám před Soukupem.

19:21
    Icing hostí.

19:02
    Preševa trefil Soukupa přesně do vyrážečky.

18:15
    Hemr nastřelil Řezníčkovu hruď a jen díky tomuto manévru se drží domácí v útočné třetině.

17:12
    Oždian unikal po levé straně, domácí obránci museli velmi rychle spěchat zpátky.

16:09
    Březina se vyhnul domácím obráncům a díky němu se Sparta drží v útočném pásmu.

15:29

15:24
    A opět, domácím se přesilovka moc nedaří.

14:54
    Až teď se hosté osvobodili.

14:11
    Litvínov kombinuje v útočném pásmu, od modré střílel Roman Fučík.

13:29
    Za držení je vyloučen hostující Marek Major.

13:20
    Brém střílí těsně vedle.

12:01
    O kotouč se bojovalo u mantinelu, rozhodčí však přerušuje hru, jelikož kotouč dlouho nikdo nevybojoval.

11:13
    Vacek nahodil na Soukupovu bránu, kotouč však letěl mimo bránu a pouze škrtnul lapačku domácího gólmana.

10:35
    Cvrkovi propadl puk a Hemr se dostal sám před domácího gólmana, Soukup však nemylný.

10:13
    A další...

10:06

9:27
    Po Brémově střele doráží ENVER PREŠEVA a posílá Spartu do dvoubrankového vedení! Asistence: Tomáš Brém

9:20
    Soukup má puk v lapačce.

8:46
    Oždian si najel zprava k Soukupově bráně, avšak přihrál na druhou stranu hráči v nesprávných barvách.

7:49
    Litvínov se musí rychle vzpamatovat, Spartu branka povzbudila.

6:41
    A Sparta mohla jít již do dvoubrankového vedení, Soukup měl teď štěstí.

5:42
    Po střele JANA HEMRA se do vedení dostává hostující Sparta! Asistence: Vojtěch Oždian

5:28
    Hra teď převážně ve středním pásmu, soupeři se tahají o kotouč.

4:58
    Útočná akce pod vedením Pulkraba na druhé straně, Soukup opět přerušuje hru.

4:31
    Řehořova tvrdá střela na Neužila, ten včas sklapl betony.

4:04
    Soukup přerušuje hru.

4:00
    Sparta kombinuje v útočném pásmu.

3:40
    Oždian se málem dostal do úniku, vše mu ale překazil Martin Mical.

2:54
    Kuchař tvrdě narazil Hemra na mantinel, ten se však zvedá a pokračuje ve hře.

2:10
    Štěpka se skvěle vyhnul hostující obraně a poslal kotouč do útočného pásma.

1:37
    Mical nahodil k Naužilově bráně, hostující gólman si vše pohlídal.

1:05
    Soukup má puk v lapačce, vhazování po jeho levici.

0:23
    Na úvod se do útočného pásma dostali domácí, hostující obrana jim však nic nepovolila a Brém zakládá útok.

00:01

HC Litvínov: Soukup (Sklíba) - Wiedemann, Řezníček, Ernst, Šesták, Opatrný, Mical, Svoboda, Štěpka, Kuchař, Fučík, Cvrk, Sýkora, Válek, Ujfaluši, Řehoř, Čeřovský

HC Sparta Praha: Neužil (Langer) - Kliment, Keller, Hemr, Bartoš, Klindera, Brém, Slavíček, Vacek, Pokorný, Březina, Oždian, Pulkrab, Preševa, Major, Krudenc, Široký

Rozhodčí: .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Lenka Špinková

Branky a nahrávky: 21. Válek (Řehoř), 54. Řehoř (Válek) - 6. Hemr (Oždian), 10. Preševa (Brém), 28. Krudenc (Kliment), 31. Pulkrab, 60. Široký (Brém)