Norimberk – Kaiserslautern 1:0 (kon.) | Dortmund – Schalke 2:0 (kon.) | Hertha – Leverkusen 3:3 (kon.)
Hoffenheim – Freiburg 1:1 (kon.) | Augsburg – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Hannover – Hamburg 1:1 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
1:1 (1:0)
SC Freiburg
Sobota 26.11.2011, 15:30 • Sinsheim • Německá Bundesliga

Soupeři se podělí o body. V prvním poločase byl lepší Hoffenheim v tom druhém naopak Freiburg. To je vše. Při příštím onlajnu :) (17:22:25)

90+2
    Freiburg bude zahrávat rohový kop. Z něj však nic není.

Nastavují se 2 minuty

90
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné v poslední minutě základní hrací doby se z hranice velkého vápna trefuje Dembelé! krásná přízemní rána!

88
    Ibisevic zahodil šanci rozhodnout dnešní utkání! Běžel úplně sám na Baumanna, ten mu zabránil ve skórování levou nohou.

86
    Starke vyboxoval míč až na Ibisevice, který měl otevřenou cestu a až faul Schustera ho zastavil.

85
    Žlutou kartu dostává domácí záložník Williams spíše za protesty.

84
    Ibiševič nahrazuje Firmina

83
    Babel se dostal až těsně před velké vápno a v souboji jeden na jednoho zvolil střelu. Střela míří vysoko nad.

83

81
    Schmidt běží s míčem přes polovinu hřiště zameškal vhodný moment na přihrávku a o míč ho obírá Compper.

80
    Compper spíše hokejovým bodyčkem zastavuje Schustera. Volným přímým kopem Starkeho hosté neohrozili a a brankář si v poklidu sbírá míč ze vzduchu.

79
    Salihovic s míčem po pravé straně a centruje před branku, tam jsou pouze obránci hostů.

78
    Obránci Freiburgu hrají na své polovině.

Dnešní utkání sleduje 28. 250 diváků.

77

75
    Volný přímý kop Hoffenheimu. Salihovic nakopl balón do vápna, ovšem míč letí pryč. Následný centr zpět do vápna po hlavičce Obasi končí mimo.

73
    Přímý kop s blízké vzdálenosti. Schmid pořádně vyprášil rukavice Starkeho. Johnson se pouští do protiútoku. Nepřešel přes Bastiansena, ten odehrává míč do zázemí.