Rayo Vallecano – Valencia 1:2 (kon.) | Real Madrid – Atlético 4:1 (kon.) | Getafe – Barcelona 1:0 (kon.)
Rayo Vallecano
1:2 (0:1)
Valencia CF
Sobota 26.11.2011, 18:00Španělská LaLiga

Valencia zaslouženě vítězí, ale kdyby Vallecano vyrovnalo, nikdo by se divit nemohl. V posledních 30ti minutách naprosto dominovalo a o vyrovnání si doslova říkalo. Ovšem minela Tita pár vteřin před koncem utkání rozhodla o vítěztví Valencie 1:2. (19:53:25)

93
    NO TO SE NEDÁ POCHOPIT! Tito byl úplně sám za obranou Valencie s dalšími dvěmi spoluhráči a svým brankářem, ale místo přihrávky volil střelu z úhlu a přestřelil o několik metrů! Tak tohle se pochopit nedá...

93
    Běží nám poslední minuta. Tito faulován kus za půlící čarou Adurizem, který za to vidí žlutou kartu. Možná poslední šance na vyrovnání, do pokutového území míří i Cobeňo.

92
    Příšerná hlavička Lasse akorát darovala další míč Valencii...

92
    Vallecano má míč a útočí!

92
    Míč má Valencia a hodně zdržuje. Teď jí trvalo 20 vteřin vhodit míč do hřiště. Vallecanu se čas krátí velmi rychle.

91
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

91
    Nic z toho. Roh byl znovu odvrácen prvním obráncem a Alves rozehrává.

90
    Roh se bude opakovat.

90
    A máme tu roh Vallecana, naděje stále žije.

89
    Vallecano je teď příliš nervózní a přihrává si velmi nepřesně.

87
    Vallecano otevřelo obranu a Valencia byla hodně blízko vstřelení branky. Ovšem centr Adurize byl příliš nepřesný a Costa na něj nedosáhl.

84
    Vallecano právě vstřelilo branku!

Hernandéz fauloval, standardka rychle rozehrána a gól! Tak nutno říct, že tohle si Vallecano zasloužilo. Posledních 15 minut bylo jediným týmem na hřišti a RAÚL TAMUDO dostal míč před branku, kde ještě obehrál jednoho z obránců a po zemi se trefil přesně ke vzdálenější tyči.

82
    A další gólovka Vallecana. Centr našel Botelha, ale ten vůbec netrefil míč... vlastně ani nechápu, jak se mu to povedlo, protože netrefit ten míč muselo být těžší, než ho trefit.

81
    Michu faulován Albou.

80
    Brejk Adurize zastaven pomezním rozhodčím. Těsný, ale přeci jen to byl offside.

78
    Fuego vhazoval od rohového praporku, našel jen obránce Valencie, ale míč se dostal k Titovi, který z první trefil pár centimetrů vedle brány Valencie. Tak Vallecano ke konci zápasu konečně začíná něco hrát.

76
    A největší šance Vallecana v celém zápasu. Jeden z obránců Valencie špatně přihrál hlavičkou malou domů Alvesovi a Lass se tak mohl dostat k míči, ovšem svůj skok nenačasoval dobře a vůbec míč netrefil.