Vsetín – Zlín 4:3 (po pr.) | K. Vary – Slavia 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Motor ČB 3:2 (po s.n.)
Havlíčkův Brod – Písek 4:3 (kon.) | HC Litvínov – HC Kladno 4:6 (kon.) | Havířov – Jihlava 0:7 (kon.)
Plzeň – Sparta 9:1 (kon.) | PZ Kladno – Chomutov 4:10 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:4 (kon.)
Třinec – Vítkovice 3:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
po s.n.
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 26.11.2011, 12:00Extraliga staršího dorostu

58:34
    Vyloučeným je opět Martin Matějček (HKR), který nepřípustně dohrál souboj a Martinem Záhorou. Dvě minuty za napadení.

57:09
    Rozhodnout tak může Hradec! Budějovičtí totiž měli pořádný zmatek ve střídání a bylo jich na ledě šest, takže domácí dostávají možnost početní výhody!

55:03
    Domácí čekají perné chvilky, neboť budou hrát ve třech proti čtyřem! Martin Bartoň zatáhnul za záchrannou brzdu a odsedí si menší trest za sekání.

54:55
    Docela zajímavý verdikt rozhodčího Třasáka. Za sekání vylučuje Vlastimila Dostálka a za nafilmovaný pád Milana Šestáka. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

46:54
    Naopak si sami zahrají první početní výhodu. Martin Matějček (HKR) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

44:19
    Naopak, Budějovičtí faulují podruhé a nabízejí Hradci krátkou přesilovku pět na tři. Milan Břečka pyká za podražení.

42:37
    Václav Pašek (CEB) absolutně neovládl své emoce a když ho dohrál jeden domácí hráč, jel si vybít zlost na druhém. Po zásluze odchází na trestnou lavici na dvě minuty za napadení a domácí jdou na druhou přesilovku v zápase.

26:01
    A máme tu první vyloučení zápasu. René Piegl (CEB) si odsedí dvě minuty za podražení.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 1. Bartoň (Ouzký), 52. Klemenc (Dostálek), 65. Bartoň - 30. Rob (Smejkal), 49. Záhora (Rob)

Královští lvi Hradec Králové: Šivel (Hak) - Skála, Suk, Matějček, Konečný, Vácha, Rejl, Štědrý, Souček - Ouzký, Půlpán, Pilař (MD), Jebavý, Suchan, Dostálek, Kastner, Brida, Bartoň "C", Nedvídek, Klemenc. Trenér: Pavel Táborský.
    Banes Motor České Budějovice: Gába (Trelc) - Škopek, Matoušek (MD), Břečka, Piegl, Kutiš, Ťoupal - Krcho, Šesták, Rob "C", Samohejl (MD), Suchánek, Smejkal (MD), Krátoška, Záhora, Prokeš, Pašek, Jáchym (MD). Trenér: Martin Janeček.

Rozhodčí: Třasák - Zeman, Veselý.