Hr. Králové – Litoměřice 5:1 (kon.) | Olomouc – Kadaň 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 4:2 (kon.)
Chomutov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Písek 2:3 (kon.) | Most – Třebíč 3:4 (po s.n.)
Beroun – Jihlava 2:1 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 26.11.2011, 17:00 • Kotlina • 1. liga (ČR)

58:25
    Koma (HBR) obdržel 2 minuty za hákování.

57:05
    Tesařík (SUM) musel zatáhnout proti unikajícímu Rebelovi faulem a dostal 2 minuty za držení protihráče.

48:47
    Rodící se šance Šumperka zastavena za hranicí pravidel. Unikajícího protihráče fauloval Kostourek (HBR), kterého čekají 2 minuty za podražení.

47:04
    Sedlák zůstal ležet po souboji za bránou Štůraly, ale nakonec se zvedl a za pomoci spoluhráče odjel na střídačku. Dvě minuty obdržel za krosček Křivohlávek (HBR).
    .

45:21
    Rozhodčí zvedl pravici a Rebelům ponechal výhodu. Tu sice Havlíčkův Brod nevyužil, ale zahraje si přesilovou hru. Na lavici hanby míří Vrdlovec (SUM) na 2 minuty za podražení.

38:27
    Po tvrdém souboji v rohu šumperského pásma se přerušuje hra a hlavní sudí vylučuje. Za katr míří současně Tesařík (SUM) za hrubost a Stehlík (HBR) na 2 plus 2 minuty za držení protihráče a hrubost. Hosté mají přesilovku.

28:40
    Poměr sil na ledě se na 18 sekund vyrovná, poté začne přesilovka Rebelů. Velecký (SUM) se provinil krosčekem.

26:58
    Šumperk má ideální šanci odpovědět. Na lavici hanby je vyloučen Štěpánek (HBR) za držení protihráče.

12:41
    Havlíčkův Brod teď ustál ošemetnou situaci, když Draci zvládli důležité buly před gólmanem Nerudou a několik desítek sekund předváděli nebezpečnou kombinaci. Nakonec si však sami vzali vítr z plachet. M. Novotný dostal 2 minuty za nedovolené bránění.

12:03
    Štěpánek měl skvělou pozici otevřít gólový účet zápasu, ale sám mezi kruhy pálil hodně nepřesně a přestřelil horní Štůralovu tyčku! Kostourek (HBR) vyloučen po přerušení za vysokou hůl.

8:55
    Na trestnou lavici usedají současně Holík( SUM) za hákování a Křivohlávek (HBR) napadení.

7:30
    Na trestnou lavici usedl an 2 minuty Pastor (SUM) za faul loktem.

2:05
    Draci vyhodili na odpískaný icing a po vhazování si pomohli za hranicí pravidel. Prvním vyloučeným hráčem zápasu se stává Štůrala (SUM) za podražení. Trest odpykává Vrána (SUM).

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 27. Švaňhal (Zábranský), 31. Semorád (Voj. Němec), 44. Meidl (Kostourek, Polodna), 52. Polodna (Meidl) - 44. Plášek (Meluzín, Holík), 53. Sedlák (Ondráček, Hulva)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Neruda (Dolejš) - Šenkeřík, Morava (C), Protivný, A. Jelínek, Pavlík (A), Ostrčil, Novotný, Koma - Zábranský, Polodna, Švaňhal, Semorád, Křivohlávek, Fiedler, Voj. Němec (A), Meidl, Štěpánek, Stehlík, Musil, Kostourek.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Boška) - Pastor, křetínský, Holík (C), Ondráček, Drtil, M. Novotný, Sedlák, Tesařík - Brunec, Skoumal, Meluzín (A), Hulva (A), Haas, Cink, Červenka, Vrána, Velecký, Vrdlovec, Plášek, Mičulka.

Rozhodčí: Radek Wagner - Jakub Frodl, Aleš Hejl.