Vsetín – Jihlava 6:0 (kon.) | Hr. Králové – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Třinec – Olomouc 6:2 (kon.)
Zlín – Vítkovice 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 6:3 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 5:2 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 5:3 (kon.) | HC Kladno – Slavia 2:3 (po s.n.) | Plzeň – PZ Kladno 16:1 (kon.)
K. Vary – Sparta 1:2 (po s.n.) | Letňany – Mladá Boleslav 5:4 (po s.n.) | Liberec – Písek 5:1 (kon.)
HC Litvínov
5:2 (2:1,2:1, 1:0)
Piráti Chomutov
Sobota 03.12.2011, 13:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Extraliga staršího dorostu

57:45
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Litvínov střílí další branku a zvyšuje svůj náskok na 5:2! Branku vstřelil IVAN ŘEHOŘ!
    Asistence: Lukáš Válek, Martin Mical

53:00
    Drobný teď předvedl parádní obranný zákrok, zlikvidoval Čeřovského únik u mantinelu.

49:03
    Opatrný teď unikl hostujícím protihráčům, ale měl je hned v zádech. Nestihl však pořádně zakončit, ale kotouč se ocitl před Maštalířským, kde se snažil dorážet i Řezníček. Hostující obrana si pak udělala před brankou pořádek a puk vyhodila z jejich obranného pásma

47:38
    Michal Klečka předvedl další vynikající zákrok a puk má opět ve své moci.

39:55
    V poslední pěti sekundách druhé třetiny vyloučen domácí hráč Lukáš Válek na dvě minuty za sekání.

36:09
    Piráti právě vstřelili branku!
    A nakonec přeci jen tým z Chomutova využil přesilové hry, dali si ale na čas. V poslední sekundě trestu Ujfalušiho střílí branku NICOLAS HLAVA!
    Asistence: David Kämpf, Dennis Hlava

34:46
    A nakonec je všechno jinak! DOMINIK ČEŘOVSKÝ ujel všem chomutovským hráčům, počkal si až Maštalířský zalehne a střílel nad ležícího hostujícího brankáře.
    Bez asistence.

34:10
    Vyloučen hráč Litvínova Ujfaluši na dvě minuty za podražení.

32:33
    O další branku Litvínova se postaral OTAKAR KUCHAŘ! A zvyšuje na 3:1.
    Asistence: David Weitz, David Šesták

30:26
    Čeřovský jel přes celé hřiště až před hostujícího brankáře. Vystřelil, ale Maštalířský vyráží.

26:48
    Další skvělý obranný zákrok Romana Fučíka, který se postaral o Jakuba Chrpu.

21:01
    Kaše skoro unikl litvínovským obráncům a vystřelil zblízka na Maštalířského, který chytá.

16:58
    A je vyloučen další hráč, tentokrát z litvínoského týmu Marek Baránek na dvě minuty za hákování. A hosté by se teď měli činit, aby vyrovnali pro ně nepříznivý stav utkání.

14:08
    Vyloučen další hráč hostujícího Chomutova Drobný na dvě minuty za vražení na hrazení. Litvínov má šanci navýšit svůj náskok.

11:45
    A litvínovští využívají přesilové hry a dostávají se do vedení! Gól vstřelil IVAN ŘEHOŘ!
    Asistence: Martin Mical, Lukáš Válek

11:37
    Vyloučen hostující Szathmáry na dvě minuty za podražení.

10:49
    A Litvínov vyrovnává na 1:1! Po krásné přihrávce před branku od Jakuba Svobody se puk dostal až k LUKÁŠOVI VÁLKOVI, který poslal puk přímo za záda hostujícího brankáře Maštalířského.
    Asistence: Jakub Svoboda

10:00
    Dennis Hlava střílí tvrdě od modré, ale Klečka má puk v betonech.

5:03
    A Chomutov využívá své první přesilovky. Ve skrumáži před brankou vyšťoural puk NICOLAS HLAVA.
    Asistence: David Kämpf

4:01
    A přišlo první vyloučení, na trestné si posedí domácí Ernst na dvě minuty za podražení.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 11. Válek (Svoboda), 12. Řehoř (Mical, Válek), 33. Kuchař (Weitz, Šesták), 35. Čeřovský, 58. Řehoř (Válek, Mical) - 6. Hlava N. (Kämpf), 37. Hlava N. (Kämpf, Hlava D.)

HC Litvínov: Klečka (Soukup) - Weidemann, Řezníček, Ernst, Šesták, Opatrný, Mical, Svoboda, Štěpka, Baránek, Šimeček, Kuchař, Weitz, Fučík, Cvrk, Sýkora, Válek, Ujfaluši, Šefl, Řehoř, Čeřovský
    Piráti Chomutov: Maštalířský (Dvořák) - Havel, Hlava D., Ringler, Hlava N., Kaše, Kämpf, Souček, Páleník, Pastyřík, Toušek, Kozák, Drobný, Černý, Tejnor, Macháček P., Vlastník, Kaše, Szathmáry, Chrpa, Macháček A.

Rozhodčí: Smitka, Ledinský, Rozlílek