Mladá Boleslav – Vítkovice 4:3 (kon.) | Zlín – K. Vary 2:3 (po pr.) | Motor ČB – Kometa Brno 0:3 (kon.)
Litvínov – Plzeň 4:1 (kon.) | Kladno – Pardubice 3:4 (po s.n.) | Třinec – Sparta 2:5 (kon.)
po s.n.
Rytíři Kladno
3:4 (2:2, 0:0, 1:1 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 17.02.2012, 17:30 • Městský zimní stadion, Kladno • Tipsport extraliga

52:37
    Přesilovka pro Pardubice. Dvě minuty za pád pod nohy dostává Milan Hluchý.

46:46
    Hosté si vyzkouší přesilovku. Jan Piskáček (KLA) dostává dvě minuty za zdržování, když se mu povedlo vyhodit kotouč až do hlediště.

43:01
    Kafka našel Valského, jehož bekhend chytil Salfický. Nicméně Valský byl faulován a dvě minuty dostává Tomáš Zohorna (PCE) za hákování.

39:41
    Dlouhou výhodu domácí využít nedokázali, ačkoli si připsali tři střely. Za hákování je vyloučen pardubický Václav Kočí (PCE).

28:04
    Jiří Kuchler (KLA) dostává dvě minuty za podražení.

23:44
    Jiří Cetkovský (PCE) podrazil Lepina a sám si přitom ublížil. Odpočinout si však může na trestné lavici (podražení).

17:09
    První přesilovku si zahrají hosté. Milan Hluchý (KLA) dostává dvě minuty za hákování.

06:52
    Michal Dragoun jel pro skákající kotouč za branku, kam se vydal i Salfický. Dušan Salfický (PCE) odpálil kotouč, ale hokejkou trefil do obličeje kladenského útočníka. Pro hostujícího brankáře to budou dvě plus dvě minuty. Dragoun se těžce sbíral z ledu.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 2. Látal (Eberle, Pavlů), 10. Posmyk (Dragoun, Látal), 41. Lukáč (Dragoun) - 13. Havíř (Buchtele, Radil), 15. Radil (Havíř, Buchtele), 44. Kolář l, 65. Kolář l

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Posmyk, Kameš, J. Drtina, Pavlů, Lepine, D. Růžička, Piskáček - Hluchý, Patera, Kuchler - Hovorka, Dragoun, Kalla - Eberle, Lukáč, Látal - Valský, Knotek, Kafka - Melka
    HC Dynamo Pardubice: Salfický (M. Růžička) - Kočí, Benák, Kolář ll, M. Drtina, Borer, Havíř, Beneš - Kolář l, Koukal, Starý - Radil, Nahodil, Somík - Markovič, Kousal, Buchtele - Rákos, Zohorna, Cetkovský.

Rozhodčí: Hribik, Kalivoda - Lhotský, Svoboda