Hlučín – Zábřeh 1:1 (kon.) | Olomouc B – Rosice 3:2 (kon.) | Ostrava B – Líšeň 0:0 (kon.)
Zlín B – Frýdek-Místek 1:1 (kon.) | FKM Vysočina Jihlava – Kroměříž 4:3 (kon.)
FC Vysočina Jihlava B
4:3 (2:2)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Neděle 01.04.2012, 11:00Moravskoslezská fotbalová liga

90+2
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Tak to je rána pro Kroměříž! V nastaveném čase udělal hrubici zkušený ligový gólman Lovásik a KAVKA pohodovým gólem rozhoduje o výhře Jihlavy - 4:3!

89
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Tak to je závěr! Obrana Vysočiny totálně zaspala a za pět minut dvanáct BUDÍN srovnává na 3:3!

80
    Vysočina se dostává zhruba deset minut před koncem zápasu do vedení! KLIMENT využil zmatků ve vápně a domácí jsou nyní k výhře blízko - 3:2!

39
    Skóre se nám přelévá ze strany na stranu, opět je srovnáno! Ze slušné vzdálenosti se notně opřel do míče HANDL a maže tedy náskok soupeře - 2:2!

34
    Velká smůla pro Kroměřížšské, protože Vysočina obrací zápas ve svůj prospěch. Přihrávku Klimenta si srazil do brány jeden z hostujících obránců - 2:1!

31
    Vysočina se dočkává srovnání, velezkušený Lovásik byl krátký na střelu VACKA - 1:1!

4
    Úvodní branka na sebe nenechala dlouho čekat! Do míče se opřel JANOŠTÍK a brankář Rožník plachtil vzduchem marně - 0:1!