Nancy – Brest 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Lille 1:2 (kon.) | Troyes – Valenciennes 0:1 (kon.)
Évian TG – Bordeaux 2:3 (kon.) | Sochaux – Bastia 2:3 (kon.) | Nice – Ajaccio 0:1 (kon.)
PSG – Lorient 2:2 (kon.) | Rennes – Lyon 0:1 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
2:3 (1:2)
Girondins Bordeaux
Sobota 11.08.2012, 21:00 • Parc des Sports d’Annecy • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

90+4
    Évian právě vstřelilo branku!
    Domácím se v poslední minutě podařilo snížit. Rabiu centroval, Sagbo posunul SABERU KHLIFOVI, který překonal Carrassa - 2:3!

51
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Girondins znovu odskakuje na rozdíl dvou branek. Obraniak zahrával roh, našel hlavu HENRIHO SAIVETA a ten se nemýlil - 1:3!

17
    S góly se nám roztrhl pytel, o další tři minuty později vykřesává pro domácí naději DANIEL WASS, když se trefuje z přímého kopu. Carrasso byl na míč krátký - 1:2!

14
    S domácími to vypadá zle! Tři minuty po prvním zásahu se Girondins dočkalo druhého gólu. Tentokrát přesně mířil YOAN GOUFFRAN - 0:2!

11
    Hosté zužitkovali svou převahu a jdou do vedení zásluhou LUDOVICA OBRANIAKA, který po rychlé akci Saiveta zavěsil do horního rohu branky - 0:1!

Lukáš Švéda

Branky: 17. Wass, 90+4. Khlifa - 11. Obraniak, 14. Gouffran, 51. Saivet

Karty:   47. Sorlin (EVA), 50. Angoula (EVA), 80. Rabiu (EVA) - 18. Ben Khalfallah (BOR), 22. Tremoulinas (BOR), 37. Planus (BOR)

Évian Thonon Gaillard: Laquait - Dja Djédjé, Angoula, Cambon, Wass - Lacour (56. Sagbo), Tié Bi (70. Rabiu), Sorlin (K), Dhaouadi (74. Barbosa) - Khlifa, Bérigaud
    Girondins Bordeaux: Carrasso (K) - Mariano, Sané, Planus, Ciani, Trémoulinas - Ben Khalfallah, Sertic, Obraniak (70. Maurice-Belay), Saivet (78. Poundjé) - Gouffran (84. Diabaté)

Rozhodčí: Bastien - Haquette, Harchay