Vsetín – Karviná (Baník) 6:2 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 3:4 (po s.n.) | Val. Meziříčí – Prostějov 5:8 (kon.)
Přerov – Nový Jičín 5:4 (po s.n.) | Poruba 2011 – Havířov 1:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:2 (0:1, 5:0, 1:1)
HK Baník Karviná
Středa 26.09.2012, 17:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • 2. liga skupina Východ

40:01
    Lukáš Vrba (VSE) na konci druhé třetiny vyhodil puk do hlediště a nyní sedí na dvě minuty za zdržování hry.

24:38
    Daniel Vaněk (VSE) trochu nechtěně podrazil protihráče v rohu kluziště a dostává dvě minuty. Baník má šanci srovnat stav hry.

20:36
    Vsetín si v úvodu druhé třetiny zahraje přesilovou hru, na dvě minuty je vyloučen David Mikšan (KAR) za podražení.

05:10
    První vyloučení zápasu, na dvě minuty odchází za nedovolenou hru vysokou holí Martin Kubo (VSE). Karviná má možnost otevřít skóre zápasu.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 22. Podešva, 24. Mikšovský (Dubec), 28. Dubec (Tichý), 32. Vaněk (Vítek, Zúbek), 40. Kubo, 48. Podešva (Brezáni) - 10. Tomášek (Contratto), 58. Kowalczyk (Tomášek, Pavliš)

VHK ROBE Vsetín: Plšek - Farda, Vrba, Vodák, Tichý, Žabčík, Tesařík - Zúbek, Vaněk, Vítek, Dubec, Korčák, Mikšovský, Kubo, Podešva, Brezáni, Kajaba, Holík.
    HK Baník Karviná: Iláš (28. Smolka) - Krause, Kowalczyk, Vnenk, Javín, Deutch, Sznapka - Pavliš, Tomášek, Badžo, Samiec, Blatoň, Řezáč, Moravec, Mikšan, Rosůlek, Mareček, Číhal, Miczek, Contratto.

Rozhodčí: Volf - Dučák, Vožda