Jekatěrinburg – Čerepovec 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Viťaz 3:4 (po s.n.) | Magnitogorsk – Minsk 7:2 (kon.)
Ufa – N.Novgorod 3:2 (kon.) | Nižněkamsk – Jaroslavl 1:2 (po s.n.) | Kazaň – Mytišči 3:1 (kon.)
Petrohrad – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Riga 3:1 (kon.) | Lev – Novokuzněck 2:3 (po pr.)
HC Slovan – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Lev – Novokuzněck 2:3 (po pr.)
Metallurg Magnitogorsk
7:2 (1:0, 3:1, 3:1)
HC Dinamo Minsk
Pondělí 29.10.2012, 14:00 • Metallurg Ice Arena, Magnitogorsk (7800 míst) • KHL

47:24
    Bogdan Potekhin (MET) dostává dvě minuty za podražení a Minsk má možnost snížit náskok domácích.

42:17
    Libor Pivko (MIN) opět sedí na trestné lavici. Tentokrát dostává dvě minuty za podražení + 10 minut nesportovní chování.

39:21
    Vladimir Denisov (MIN) dostává dvě minuty za sekání a ve zbývajících vteřinách třetiny se budou muset hosté opět bránit.

36:08
    Magnitogorsk si zahraje další přesilovku po nedovoleném bránění Libora Pivka (MIN), který odchází na dvě minuty za katr.

33:55
    Domácí mají další možnost zvýšit své vedení, protože na dvě minuty odchází na trestnou lavici Vladimir Denisov (MIN), který se provinil podražením.

30:09
    Minsk si zahraje téměř dvou minutovou přesilovku pět na tři, protože je vyloučen další hráč domácích Chabarov (MET) za podražení.

30:00
    Enver Lisin (MET) je vyloučen na dvě minuty za hákování a Minsk si zahraje další přesilovku.

22:36
    Prvně v utkání se vylučuje i na straně Minsku. Evander Kane (MIN) dostává dvě minuty za podražení. Následuje hra čtyři na čtyři po dobu jednasedmdesáti vteřin, poté přijde na řadu zkrácená přesilovka pro domácí.

21:47
    Opět se vylučuje na straně domácích. Jevgenij Malkin (MET) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

19:30
    Za vysokou hůl je v závěru třetiny vyloučen Enver Lisin (MET) na dvě minuty.

04:44
    Máme tady první vyloučení a Minsk si zahraje přesilovou hru. Birjukov (MET) dostává dvě minuty za držení.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 18. Mozjakin (O´Reilly), 33. Lisin, 36. Kazionov (Hodgman, Zuccarello), 39. Hodgman, 44. Hodgman (Gončar, Malkin), 45. Zdunov (Mišarin, Yakubov), 60. Zuccarelo (Hodgman) - 33. Kulakov (Pivko), 49. Kane

Metallurg Magnitogorsk: Ahonen - Antipin, Birjukov, Chabarov, Gončar, Bondarev, Mišarin, Bernatsky, Kosov - Lisin, Malkin, Kuljomin - Zuccarelo, O´Reilly, Mozjakin - Grigorenko, Hodgman, Zdunov - Yakubov, Kazionov, Potehin.
    HC Dinamo Minsk: Rinne - Karalahti, Niskala, Denisov, Krajíček, Murphy, Chernook, Nogachyov - Platt, Stapleton, Pavelski - Laine, Stas, Irgl - Kitarov, Meleshko, Mikhaylov - Kulakov, Kane, Pivko.

Rozhodčí: Naumov, Gusev - Kalinkin, Kapustin