Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 1:5 (kon.) | Prešov – Detva 4:5 (po s.n.) | Prievidza – Topoľčany 3:7 (kon.)
Bardejov – Michalovce 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Trnava 4:2 (kon.) | Senica – Trebišov 9:1 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
4:2 (0:1, 0:0, 4:1)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 02.11.2012, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • 1. liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (20:09:40)

59:59
    Trnava dala gól!
    Predsa sa ešte hosťom podarilo znížiť, TOMÁŠ HLUCH upravuje skóre sekundu pred koncom. Asistencia Marek Hronec.

59:25
    Považská Bystrica dala gól!
    Záverečný tlak Trnave nevychádza, štvrtý gól pridáva ROMAN BUJDÁK. Asistencie Tomáš Lipták a Anton Pozník.

51:46
    Hostia v plnom počte.

58:14
    Domáci v plnom počte.

56:14
    Vylúčenie Považská Bystrica - Michal Kluka - dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

55:03
    Domáci sa dostávajú do vedenia o dva góly, gól strieľa IVAN SLÁVIK. Asistencie Marián Koleda a Martin Hajnik.

50:51
    Richard Johanes túto šancu Trnavy na vyrovnanie vychytal!

50:51
    Vylúčenie Považská Bystrica - Jaroslav Niník - nariadené trestné strieľanie po držaní.

49:46
    Vylúčenie Trnava - Dávid Schmidt - dve minúty za podrazenie.

44:33

Dnešné stretnutie sleduje 150 divákov.

42:33
    Vylúčenie Trnava - Miroslav Uhlík - dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

41:25
    A máme tu obrat! MICHAL FTOREK sa postaral o to, že domáci už vedú. Asistencie Roman Bujdák a Michal Kluka.

40:17
    Domáci majú skutočne rýchly vstup do tretiny a MARTIN HAJNIK vyrovnáva stav stretnutia! Asistencie Ivan Slávik a Marián Koleda.

40:01
    Začala tretia tretina.

39:00
    Domáci hrajú v plnom počte.

37:58
    Poláček je späť na ľade, skrátená trnavská presilovka.

40:00
    Druhá tretina skončila.

37:00
    Vylúčenie Považská Bystrica - dve minúty za nedovolené bránenie v hre. Hrá sa teda 58 sekúnd štyria na štyroch.

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 41. Hajnik (Slávik, Koleda), 42. Ftorek (Bujdák, Kluka), 56. Slávik (Koleda, Hajnik), 60. Bujdák (Lipták, Pozník) - 4. Lisoň (Daráš, Uhlík), 60. Hluch (Hronec)

HK 95 Považská Bystrica: Richard Johanes - Anton Pozník, Peter Krecháč, Slavomír Hriňa, Jaroslav Filo, Jaroslav Niník, Michal Vereš, Lukáš Balušík - Tomáš Lipták, Ivan Slávik, Marián Koleda - Stanislav Valach, Michal Kluka, Roman Bujdák - Patrik Jarab, Michal Ftorek, Martin Hajnik - Peter Kudlej, Patrik Ligas, Andrej Majerik, Tomáš Benko.
    HK Gladiators Trnava: Dávid Jančovič - Boris Zahumenský, Pavol Poláček, Urban Demo, Marek Hronec, Filip Jančovič, Tomáš Lupták, Patrik Hano, Michal Šišmič - Michal Dudáš, Dávid Schmidt, Matej Žilinský - Jaroslav Rybárik, Tomáš Hluch, Martin Baran - Marek Lisoň, Miroslav Uhlík, Viliam Daráš - Roman Baran, Patrik Hubek, Richard Faktor.

Rozhodčí: Jozef Babeliak - Karol Valko, Róbert Frimmel