Letňany – HC Plzeň 6:4 (kon.) | Liberec – Pardubice 7:0 (kon.) | Vsetín – Havířov 3:4 (kon.)
Hr. Králové – Motor ČB 3:2 (kon.) | Zlín – Přerov 1:5 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 6:1 (kon.)
K. Vary – Sparta 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Písek 1:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 02.11.2012, 17:00Extraliga staršího dorostu

A je tu konec zápasu se štastnějším koncem pro domácí tým Královští lvi Hradec Králové, který si připisuje důležité tři body do tabulky. Závěr utkání byl velice hektický a napinavý. Nejdříve vyrovnal hostující Ruda a následně, za necelou minutu strhl zpět vedení na stranu Hradeckých Josef Wolf, jehož branka znamenala taky vítěznou trefu. Souboj to byl vskutku zajímavý a já se s vámi loučím s přáním hezkého pátečního večera. (19:15:07)

60:00

59:43
    Hradečtí se drží v útočném pásmu a vypadá to, že si vítězství pohlídají!

59:18
    Bule skončila ve prospěch domácích a do útoku se dral Jebavý. Byl nakonec faulován a dvouminutový trest si odsedí Prokeš za hákování.

59:04
    České Budějovice si berou oddechový čas a odvolávají svého golmana, jelikož se vhazuje na straně domácích, mají velkou možnost vyrovnat.

58:30
    Hradec právě vstřelil branku!
    Tak to je velká paráda v podání Královských lvů! Za necelou minutu se jim daří strhnout vedení opět na svoji stranu. Natalčili se do svého útočného pásma a JOSEF WOLF se trefil přímo do víka brankáře Sovy. Asistence: Voženílek.

57:27
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Z velkého tlaku je vyrovnáno! Branky docílil tvrdě pálící David Ruda. Asistence: Žáček, Prokeš.

56:57
    Budějovice vysílají jednu střelu za druhou na Veselého, ten se má co ohánět.

56:36
    Hosté hrají v plném počtu a jdou do početní výhody.

56:01
    A další českobudějovický hráč se ocitl bezvládně na zemi, tentokrát za to domácí budou pykat, konkrétně Daniel Voženílek a dostáva dvě minuty za sekání.

55:42
    Zakázané uvolnění Hradeckých podtrhuje jejich dnešní bezmoc v přesilových hrách.

55:25
    Hra je přerušena, na zemi leží budějovický Michálek, vylučovat se ale nebude.

55:18
    Stále se nedostali přes modrou čáru.

55:03
    Domácí zakládají útok.

54:34
    Hradec si zahraje přesilovku, napomohl jim k tomu Břečka, který se provinil podražením protihráče.

54:03
    Více rozkouskovanou hru jsem snad v životě ještě neviděl!

53:05
    Dvakrát za sebou těsný ofsajd hostujících plejerů.

53:47
    Nahození Matějčka Sova s přehledem zklidnil.

53:15
    Vhazování po levé straně domácí branky.

Filip Červinka

Branky a nahrávky: 10. Bezděk (Šeda, Malinský), 34. Voženílek (Pilař), 59. Wolf (Voženílek) - 34. Žáček, 58. Ruda (Žáček, Prokeš)

Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Muller ) - Novák, Novotný, Souček, Matějček, Voříšek, Havránek, Bezděk - Matouš, Malinský, Gančarčik, Wolf, Voženílek, Šeps, Jebavý, Drašnar, Šeda, Pilař
    Banes Motor České Budějovice: Sova (Trelc) - Malovec, Kadlec, Panáček, Ruda, Samohejl, Krátoška, Suchánek, Šafář - Matoušek, Břečka, Prokeš, Smejkal, Vavřík, Michálek, Piegl, Kutiš, Vácha, Žáček, Koupal