Osasuna – Malaga 0:0 (kon.) | Valencia – Espanyol 2:1 (kon.) | Barcelona – Zaragoza 3:1 (kon.)
Real Madrid – Ath. Bilbao 5:1 (kon.)
FC Barcelona
3:1 (2:1)
Real Zaragoza
Sobota 17.11.2012, 20:00 • Camp Nou — Barcelona • Španělská LaLiga

Utkání končí. Všecho důležité bylo k vidění v prvním poločase. V tom druhém se ještě navíc povedla domácím jedna akce a utkání se poté již dohrávalo. Dnes to nebyl nějaký atraktivní fotbal a Barcelona nemusela ukázat nějaký velký výkon. Utkání si však v pohodě pohlídala a zaslouženě vítězí. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (21:50:40)

90
    Nastavují se dvě minuty nad rámec hrací doby.

90
    Hraje se hlavně na středu hřiště. Všichni už čekají na konečný hvizd.

87
    Stále pokračuje kombinace domácích. Je to klasické barcelonské obléhání. Mám již ale takový pocit, že se již branky nedočkáme.

86
    Barcelona obléhá branku soupeře.

84
    Messi se pokusil najít spoluhráče lobem. To se mu nepovedlo.

83
    Fabregas přivedl nový impulz a oživil hru Barcelony. Ta se snaží dát čtvrtou branku.

81
    Poslední střídání hostí. Odejde Carlos Aranda a místo něj si zahraje Stefan Babovic.

81
    Standardní situace pro hosty. Bude to centr do vápna.

80
    Celá akce a i její pokračování nakonec vysloužilo potlesk publika.

80
    Barcelona nyní zamkla hosty na jejich polovině.

78
    Poslední střídání v zápase ze strany domácích. Odchází Pedro a nastupuje Fabregas,

76
    Do konce zbývá nějakých 15 minut a obraz hry se poslední minuty nemění. Barcelona se už nikam nehrne a Zaragoza nemá kvalitu na vyrovnání.

75
    A další střídání. Odchází Carles Puyol, místo něj se na hřiště podívá Marc Bartra.

73
    Střídání na straně Zaragozy. Nastupuje Helder Postiga a ochází Victor Rodriguez.

71
    Rohy byly pro oba týmy dobré v prvním poločase, teď už neznamenají nebezpečí. Utkání se už spíše dohrává. Barcelona si hlídá vedení a těžko dnes přijde o body.