Karviná – Bohem. Pr. 2:0 (kon.) | Vlašim – Čáslav 0:0 (kon.) | Táborsko – Most 2:0 (kon.)
Zlín – HFK Olomouc 3:0 (kon.) | Opava – Žižkov 1:2 (kon.)
MFK Karviná
2:0 (1:0)
Bohemians Praha
Sobota 17.11.2012, 10:30 • Městský stadion v Karviné-Ráji • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Domácí už s přehledem vedení udrželi. Střížkov vyprodukoval za celý zápas jediný nebezpečný moment, kdy Hoffmann odhlavičkoval balon zpět do pole, a to je hodně málo. (12:23:36)

84
    Nebezpečný protiútok Pražanů, hosté ho ale nevyřešili ideálně.

83
    Nesvadba je dalším potrestaným, fauloval Limanovského.

82
    Poslední střídání domácích, za Mišinského si přijde zahrát Vrána.

81
    Karviná také střídá, Ciku si jde odpočinout, na hřiště jde Besta.

80
    První velká šance hostů. Po centru z levé strany vyhlavičkoval Hoffmann balon z prázdné brány.

80
    Bohemians střídají, Macháček si přijde zahrát za Demetera.

77
    Ciku si teď ukopl míč v solidně vyhlížejícím brejku. Hosté se stále nemohou dostat k pořádné akci.

74
    Karviná se uchyluje ke střídání, když Puškáč naskočil do hry místo Vaňka.

71
    Vladavičův další dobrý centr na hlavu Mišinského, ten opět míč lehce tečoval, ale nepřesně.

65
    Karvinští se hnali kupředu, Ciku uvolnil po pravé straně Limanovského. Ten sám proti gólmanovi neuspěl. Napálil balon jen do něj...

60
    Bohemians Praha střídají. Za Lenceviče si přijde zahrát Vojta.

56
    Protiútok Karviné. Mišinský si obhodil Grznára, k balonu se dostal Limanovský, oslovil přihrávkou Vaňka, jehož pokus jde vedle.

52
    Karviná právě vstřelila branku!
    Špatnou rozehrávku hostů Karviná bez milosti trestá. Limanovský se vřítil do vápna, se štěstím se dostal k míči a poslal balon před branku. Mišinského sice nahrávka minula, ale za ním stál ELVIST CIKU, položil si brankáře a s přehledem zakončil.

48
    Bohemka zahájila druhou půli aktivně, snaží se kombinovat a centrovat do vápna, obrana domácích odolává.

46

První půle přinesla slušný fotbal. Více ze hry měli domácí, častěji ohrozili branku soupeře. Zaslouženě se ujali vedení. Bohemka hrozila brejky, k pořádné šanci se ale za celou dobu nedostala. Jestli vystřelila dvakrát na Palečka, tak je to moc.