Juventus – Lazio 0:0 (kon.) | Neapol – AC Milán 2:2 (kon.)
SSC Neapol
2:2 (2:1)
AC Milán
Sobota 17.11.2012, 20:45 • San Paolo, Neapol • Italská Serie A

Máme za sebou dnešní utkání, které mělo dvě tváře. Nejprve jsme sledovali fotbal, který diváka spíš nudil, ale pak přišly pasáže, kde fotbalisté ukázali své kvality a utkání oživili. Zaznamenali jsme celkem čtyři góly. Za Neapol se trefil Inler a Insigne. Za AC Milán snižoval a srovnával šikovný El Shaarawy. Oba týmy si na své konta připisují jednobodový zisk. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:42:52)

90+4
    Sudí celou akci zastavil pro ofsajdové postavení.

90+4
    Hamšík vystřelil, ale hosté se ubránili a pospíchají do protiútoku.

90+4
    Rozběhla se poslední nastavená minuta a vypadá to, že dnešní utkání skončí nerozhodným stavem 2:2.

90+3
    Volný přímý kop rozehraje Abbiati.

90+2
    Robinho nepřesně přihrával, a odkop od brány tak provede De Sanctis.

90+1
    Hamšík si vzal volný přímý kop na starost, ale pozorný Abbiati jeho pokus vyboxoval do bezpečí.

90
    Sudí nastavuje čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Neapol bude zahrávat volný přímý kop.

90
    Žlutou kartu vyfasoval El Shaarawy.

89
    Neapol využívá posledního střídání. Ze hřiště odchází Maggio, nahrazuje ho Vargas.

88
    El Shaarawy mohl zaznamenat hattrick, ale tentokrát ho De Sanctis vychytal.

88
    Hrací plochu opouští Zuniga, nahrazuje ho Dossena.

87
    Hosté jsou ve druhé polovině druhého poločasu aktivnějším týmem a zaslouženě vyrovnali na 2:2.

86
    Niang si střihl sólo přes půlku hřiště, navedl si balon na střelu a zakončil, ale jeho jedovatý pokus De Sanctis zlikvidoval.

85
    Hosté přichystali poslední střídání. Ze hry odešel Bojan, nahradil ho Niang.

84
    Robinho byl na hrací ploše teprve dvě minuty a už si připsal asistenci. Myšlenka to byla skvělá a hlavně účinná.