Vsetín – Vítkovice 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 0:0 (odl.) | Hr. Králové – Jihlava 2:5 (kon.)
Přerov – Třinec 2:8 (kon.) | Motor ČB – Liberec 2:3 (po pr.) | Chomutov – HC Kladno 3:2 (kon.)
Havířov – Kometa Brno 1:7 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 5:1 (kon.) | Slavia – K. Vary 1:5 (kon.)
HC Litvínov – Letňany 5:4 (po s.n.) | Písek – Pardubice 3:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:8 (0:3, 2:2, 0:3)
HC Oceláři Třinec
Sobota 24.11.2012, 12:15Extraliga staršího dorostu

Třinec z vyrovnaného utkání uštědřil domácím hokejistům debakl v poměru 8:2. Zubři ačkoliv se snažili na hosty bohužel nestačili. (14:25:05)

60:00

57:57
    Hokejisté Přerova jsou kompletní. Utkání už se jen dohrává.

55:57
    V brance domácích je místo Grigárka Jakub Málek.

55:57
    Jan Maršálek (PŘE) 2 minuty za hákování.

55:30
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté uštědřují domácím hokejistům pěkný debakl. Střelou mezi betony Grigárka se praszuje ONDŘEJ KOVAŘČÍK. Zároveň si tento útočník připisuje v dnešním utkání hattrick. Asistence: Adam Kofroň.

55:00
    Sedmý zásah do přerovské branky zaznamenal VÍT CHRISTOV. Asistence: Jan Trčka.

52:48
    Zakázané uvolnění Zubrů. Bude následovat buly před Grigárkem.

50:28
    Oceláři toho v přesilovce moc nevymysleli. Zubři hrají v plném počtu.

48:28
    A Třinec čeká přesilová hra. Vyloučen je Jan Maršálek (PŘE) 2 minuty za vražení na hrazení.

48:05
    Třinec stvrzuje šestou brankou, že body dnes nejspíše poputují do Třince. Ležícího Grigárka úspěšně překonal ONDŘEJ KOVAŘČÍK. Třinecký útočník se zapisuje do listiny střelců dnes podruhé. Asistence: Adam Kofroň, Marek Růžička.

47:15
    Slavíka v akci zastavila sudího píšťalka, která signalizovala ofsajd přerovských.

45:23
    Zubři naložili s dvojnásobnou přesilovkou bídně. Třinec je kompletní.

44:54
    V šanci hostí se ocitl Lukáš Motloch. Grigárek ale stihl včas dát lapačku na led a přikrýt do ní kotouč.

44:14
    Oceláři hrají ve čtyech.

43:39
    Střela Kundrátka od modré končí vysoko v ochranné síti.

43:15
    Domácí budou hrát 59 vteřin pět na tři. Matěj Mičulka (TŘI) 2 minuty za zdržování hry.

42:14
    Oceláři budou hrát ve čtyřech. Za nedovolené bránění si odsedí dvouminutový trest Petr Heider.

41:23
    Zubři tohle oslabení zvládli a hrají v plném počtu.

40:36
    Grigárek si málem srazil do vlastní sítě tečovanou střelu Růžičky.

40:01

Zubři se ve druhé třetině rozehráli a dokonce se jim povedlo vstřelit dvě branky. Jednu dal ze samostatného nájezdu kapitán Karola a druhou trefu přidal po pěkné kličce Martin Gremlica. Třinečtí měli také výhodu samostatného nájezdu a využili. Hostům se povedlo vstřelit ještě jednu branku. Zahradníček stál na správném místě a překonal Grigárka. Uvidíme co nám přinese třetí třetina, která by měla začít přibližně ve 13:54

40:00

39:23
    Ondřej Duda (PŘE) 2 minuty za podražení.

38:23
    Třinečtí se v pohodě ubránili a jsou kompletní.

38:17
    Třinečtí si chtěli asi z Grigárka udělat doslova a do písmene srandu, ale s kombinací jim to nevyšlo. Konkrétně dvojici Pěnčík, Motloch.

36:23
    Potrestána lavička Třince, za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jan Bartko.

36:23
    Prázdnou branku Přerova nedokázal trefit Adam Kofroň.

35:20
    Akce Zubrů ukončena ofsajdem.

34:44
    Rybka našel zpoza branky pěknou přihrávkou volného Nohála. Jenže druhému jmenovanému se nedařilo kotouč včas dostat do ideální pozice. Následnou střelu lapil ukázkovým semaforem hostující Cieslar.

33:54
    Hosté ale nechtějí připustit žádné drama a opět odskakují na rozdíl tří branek. Pátou trefu Třince vsítil JAN ZAHRADNÍČEK. Asistoval mu Ondřej Kovařčík.

31:27
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři snižují na rozdíl dvou branek. MARTIN GREMLICA prolétl třineckou obranou a pěknou kličkou mezi Cieslarovy betony překonavá třineckého brankáře. Bez asistence.

29:24
    Zakázané uvolnění Přerova, buly u Grigárka.

28:12
    Gremlica se prosmýkl až do útočné třetiny, v zakončení ale kotouč ztratil.

27:01
    Jašek výborně dvakrát lehl do střely domácích a ušetřil práci Cieslarovi. Třinec prokázal, že umí hrát i obětavě.

26:03
    Domácí hokejisté hrají v plném počtu.

25:42
    Grigárek je zpět v brance.

25:42
    Tak tohle byla paráda v podání třineckého útočníka. LUKÁŠ JAŠEK nedal Málkovi sebemenší šanci a přesnou střelou pod víko zvyšuje na 4:1 pro hosty. Bez asistence.

Na nájezd se do branky staví Jakub Málek

25:42
    Na opačné straně bylo také nařízeno trestné střílení. Fauloval Tomáš Červínek, který podrazil Lukáše Jaška.

25:22
    DANIEL KAROLA si počkal na pohyb Cieslara a střelou mezi betony mu překazil čisté konto. Bez asistence.

25:22
    Karola unikal sám na Cieslara a Heider mu čistě odebral kotouč, rozhodčí pro držení nařídil trestné střílení.

25:01
    Třinečtí dlouho kombinovali v útočné třetině, nakonec se sami vystrnadili ze třetiny.

23:55
    Přesilovka pro Třinec, za hákování si odpyká dvouminutový trest Petr Žůrek (PŘE)

23:10
    Motlochova střela končí v lapačce domácího brankáře. Buly před Grigárkem.

22:01
    Třinec kompletní. Hraje se pět na pět.

21:52
    Karola je na ledě, Zubři si zahrají kratičkou přesilovku pět na čtyři.

20:20
    Gremlicovu střelu Cieslar vyrazil holí do ochranné sítě.

20:01

20:00
    Marek Růžička (TŘI) 2 minuty krosček. Bude se hrát 4na4.

Třinec zvládl první třetinu na jedničku, když nasázel domácím tři branky a zaslouženě vede. Zubři mohli jít do vedení hned v úvodní minutě zápasu. Jenže Nohálova trefa platit nemohla, díky postavení útočícího hráče v brankovišti. Druhá třetina začne v 13:02.

20:00

19:52
    Daniel Karola (PŘE) 2 minuty za faul kolenem.

19:30
    Christov byl blízko druhého gólu v dnešním střetnutí. Přihrávku od Motlocha, ale využít nedokázal, když trefil přesunujícího se Grigárka.

17:53
    Střela Motloch zamířila těsně vedle přerovské klece.

16:15
    Icing hostů, bude následovat buly před Cieslarem.

15:08
    Oceláři ukázkově rozebrali domácí obranu do posledního šroubku a LUKÁŠ MOTLOCH svým zásahem zvyšuje na 3:0. Asistence: Marek Pěnčík, Jan Trčka.

14:10
    Ofsajd hokejistů Třince.

12:44
    Dlouhý souboj o kotouč u mantinelu musel přerušit až rozhodčí, buly před domácí brankou.

11:45
    Grigárek dvakrát dobře zasáhl proti dvěma pokusům Motlocha.

10:33
    Michal Kovařčík se snažil využít chumel před Grigárkem a vystřelil. Domácího brankáře ale nepřekvapil.

9:44
    Dva icingy Třince po sobě, buly před Cieslarem.

9:05
    Hosté trestají nedůslednost v domácí obraně. ONDŘEJ KOVAŘČÍK využil prostoru na brankovišti a parádním bekhendovým zakončením překonává Grigárka. Asistence: Ladislav Walaski.

8:23
    Pěkná akce Ocelářů. Kombinaci zakončoval pohotovou střelou Pěnčík a tlak hostů sílí.

7:30
    Kubal se dostal k odražené střele a napálil ji přímo z voleje. Cieslar byl připravený a tvrdý pokus domácího útočníka vyrazil.

6:50
    Třinec vyhodil na zakázané uvolnění a bude následovat buly před Cieslarem.

6:30
    Heider dostal hodně prostoru, který využil střelou do připraveného Grigárka.

5:40
    Dvě tvrdé střely Ocelářů z mezikruží. První mířila do blokujícího obránce a druhé se otřela o boční síťku.

4:05
    Oceláři se ujímají vedení v utkání. Kovařčíkovu střelu dokázal Grigárek vyrazit, ale na dorážku VÍTA CHRISTOVA do poloodkryté branky už reagovat nedokázal. Asistence: Michal Kovařčík, Lukáš Jašek.

3:37
    Kotouč byl sražen do hlediště, buly ve středním pásmu.

2:40
    První šance hostů, střela Motlocha jen prolétla kolem domácí branky.

1:34
    Domácí v další šanci. Přečíslení tři na dva zakončoval Nohál pouze do brankáře.

0:58
    Zubři mohli jít hned z první šance do vedení. Filip Nohál zachytil nepřesnou rozehrávku a kotouč se štěstím doskákal za brankovou čáru. Jenže verdikt sudího signalizoval postavení útočícího hráče v brankovišti.

00:01

HC ZUBR Přerov: Grigárek - Gremlica, Kubal, Hradila, Slavík, Pecha, Müller, Václavíček, Kundrátek, Karola, Maršálek, Novák, Rybka, Duda, Žůrek, Nohál, Padalík, Červínek, Němec.

HC Oceláři Třinec: Cieslar - Polášek, Kovařčík, Christov, Pěnčík, Kofroň, Mičulka, Trčka, Motloch, Stránský, Zahradníček, Bartoň, Lorek, Bartko, Walaski, Jašek, Heider

Rozhodčí: Klimecký - Kratochvíl, Novotná.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:15.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 26. Karola, 32. Gremlica - 5. Christov (Kovařčík, Jašek), 10. O. Kovařčík (Walaski), 16. Motloch (Pěnčík, Trčka), 26. Jašek, 34. Zahradníček (O. Kovařčík), 49. O. Kovařčík (Kofroň, Růžička), 55. Christov (Trčka), 56. O. Kovařčík (Kofroň)

Rozhodčí: Klimecký - Kratochvíl, Novotná