Litoměřice – Beroun 7:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mělník 8:4 (kon.) | Havířov – Šumperk 7:3 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
8:4 (4:1, 2:2, 2:1)
HC Junior Mělník
Neděle 25.11.2012, 14:00 • ZS Kotlina Havlíčkův Brod Kapacita: 4000 • Liga juniorů

56:43
    Domácí se budou muset bránit. Lukáš Žemlička (HBR) dostal dvě minuty za sekání.

43:24
    Dvacet vteřin pět na tři! Ondřej Pánek (MEL) dostal dvě minuty plus dvě za hru vysokou holí!

41:44
    První zákrok si připsal Milan Hlávka, který podržel na hrudi střelu Říhy z kruhu, který jej následně dojel a sekl. Václav Říha (MEL) dostal následně od Hejduka dvě minuty.

39:38
    Domácí budou hrát přesilovku. Na trestnou lavici míří David Šubrt (MEL) za hákování.

21:14
    Domácí budou hrát přesikovu. Jakub Bukolský (MEL) dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

11:04
    Vít Křesťan sebral na obranné modré čáře kotouč, ale daleko nedojel, jelikož jej podrazil Richard Efler (MEL). Domácí z následné výhody nic nevytěžili.

05:45
    Domácí budou hrát přesilovku. Vít Křesťan (HBR) dostal dvě minuty za faul loktem.

01:09
    Richard Efler (MEL) inkasoval dvě minuty za zdržování hry poté, co vyhodil kotouč do hlediště.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 4. Žemlička (Brebera), 5. Kubát (E. Novák), 15. Jelínek (Szilva), 20. Jelínek, 31. Protivný (Chlubna), 33. Křesťan (Brebera), 53. Protivný (Žemlička), 59. Szilva (Chlubna, Brebrera) - 8. Šubrt, 29. Smejkal (Šrámek), 38. Kratochvíl, 58. Kratochvíl

HC Rebel Havlíčkův Brod: Jirout (41. Hlávka) - Křesťan, Kubát, Kříž, Hošek - Szilva "C", Zdražil, Chlubna, Žemlička, Brebera, Protivný, Jelínek, Hynek, E. Novák
    HC Junior Mělník: Skřebský - Vasilev, Bukolský, Šrámek, Pospíšil, Kratochvíl, Šubrt, Nikolov, Smejkal, Efler, Pánek, Říha, Heran, Novotný

Rozhodčí: Oldřich Hejduk - Lukáš Klouda, Petr Křivohlavý