Třinec – Plzeň 1:2 (po s.n.) | Chomutov – Litvínov 1:2 (kon.) | Motor ČB – Slavia 3:0 (kon.)
Pardubice – Zlín 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 4:2 (kon.) | Liberec – Vítkovice 5:3 (kon.)
Piráti Chomutov
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
HC VERVA Litvínov
Pátek 30.11.2012, 17:30 • ZS Chomutov • Tipsport extraliga

55:46
    Lukáš Pulpán se skácel na led po zákroku Jakuba Černého (LIT), který dostává 2 minuty za vysokou hůl, vzápětí svého spoluhráče pomstil Marek Sikora (CHO) a vysloužil si také dvě minuty za krosček.

52:47
    Miroslav Zálešák (CHO) - 2 minuty za vysokou hůl.

44:56
    Domácí jsou velice důrazní při forčekingu a teď si vynutili faul. František Lukeš (LIT) - 2 minuty za podražení.

41:21
    Karel Hromas (CHO) - 2 minuty za držení protihráče.

38:45
    František Lukeš (LIT) - 2 minuty za sekání.

36:45
    Brett Palin (CHO) - 10 minut za nesportovní chování.

36:06
    Michael Frolík ladně projel hostující obranou, pak byl faulován. Roman Pšurný (LIT) - 2 minuty za sekání.

31:18
    Martin Rýgl (CHO) fauloval Majdana ve velké šanci - 2 minuty za nedovolené bránění pro chomutovského obránce.

27:37
    Lukáš Pulpán (CHO) - 2 minuty za krosček.

24:00
    Dvě sekundy před vypršením trestu hostů je vyloučen Miroslav Zálešák (CHO) - 2 minuty za držení.

15:19
    Hráčská lavice Chomutova - 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. trest odpyká Jan Rutta.

09:09
    Hosté faulovali, a to navíc už při signalizovaném vyloučení. Vyloučeni Juraj Majdan a Karel Kubát (oba LIT) na dvě minuty za podražení, resp. faul loktem.

03:14
    Vladislav Baláž (LIT) - 2 minuty za hákování.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 40. Frolík Michael (Hruška, Rýgl) - 7. Martynek (pen.), 47. Trávníček

Piráti Chomutov: Kostúr - Pulpán, Palin, Jurčina, Mrázek, Rýgl, Bartejs, Rutta, Pavlas - Hřebejk, Kraft, Frolík Michael - Hruška, Treille, Zálešák - Lušňák, Gajovský, Procházka - Sikora, Hromas, Důras.
    HC VERVA Litvínov: Francouz - Posmyk, Kubát, Stříteský, Zeman, Kousalík, Holub, Gula, Brejčák - Majdan, Hübl, Kubinčák - Martynek, Hanzl, Trávníček - Rapáč, Černý, Pšurný - Lukeš, Frolík Martin, Baláž.

Rozhodčí: Hrubý, Smitka - Rozlílek, Kis