Trutnov – Opočno 7:2 (kon.) | Šternberk – Boskovice 3:4 (po s.n.) | Chrudim – Světlá nS 3:6 (kon.)
HC Trutnov
7:2 (3:1, 2:1, 2:0)
HC Opočno
Středa 12.12.2012, 18:00Krajská liga mužů

Děkujeme Vám za sledování onlajnů a chceme Vás srdečně pozvat na utkání Trutnova proti Dvoru Králové nad Labem, který se koná 19.12. (20:05:58)

60:00

59:30
    V posledních minutách se Trutnov ještě snaží střelit osmý gol, hostující obrana brání.

58:47
    Hostující Rail jede sám na bránu, avšak Antonín se Šimoníčkem ho dohánějí a obírají ho o puk.

57:42
    Domácí Zelenka se ještě pokouší dát gól, ale host Blasko jeho střely vyráží.

57:10
    Zakázané uvolnění hostů.

53:15
    Na trestnou lavici si jde poprvé sednout hráč hostujícího týmu Vlkanova na dvě minuty za podražení.

51:10
    Nahrávku od červené čáry dostává Mašek od Perutka a řítí se na bránu a střílí z levého rohu.

49:37
    Opočno se opět dostalo do šance dát góla, ale Antonín sbírá kotouč Railu a posílá ho podél mantinelu.

47:37

45:20
    Černík měl šanci dát góla, mrštný Pech zareagoval a poslal kotouč za bránu.

43:19
    Vlkanova střílí od modré čáry, kotouč končí v lapačce Pecha.

42:15
    Offside domácích.

40:40
    Trutnov krouží kolem brány a nevystřelí, obrana posiluje.

40:01

40:00

38:47
    Petr posílá kotouč podél mantinelu, ale toho získává Zelenka a přihrává puk přes celé hřiště.

37:18
    Zakázané uvolnění Trutnova.

35:27
    Po samostatné akci se Vlček dostává před bránu a blafákem obehrává Dostála a posílá kotouč do brány.

34:22
    Slezák střílí od modré čáry na Pecha, přestřeluje a hry se ujímá Trutnov.

32:42
    Při pauze střídá Blasko Dostála...

30:26
    Po nájezdu na Dostála se Zelenka dostává před bránu a střílí do prázdné. Skore se zvyšuje na 4:2.

29:19
    Hostující Vlkanova je faulován Poulem na červené čáře, hra pokračuje.

27:53
    Zakázané uvolnění domácích.

26:25
    Domácí Vlček se několikrát pokouší střílet na Dostála, ale Šitina mu ve střele brání.

25:39
    Jan Jedlička po samostatné akci střílí kotouč do brány. Pech nestihl zareagovat.

23:59
    Hostující Michal Mlateček střílí na Pecha z levého rohu, netrefuje a kotouč získává domácí Synek, který postupuje do předu podél mantinelu.

22:38
    Offside hostů.

22:12
    Opočno se od začátku třetiny snaží dát gól, ale Antonín společně se Zelenkou skvěle brání.

20:01

20:00

19:42
    Dostál měl nejméně pět skvělých zákroků.

18:56
    Skvělá šance Šimoníčka, ale kotouč končí v lapačce Dostála.

16:24

15:48
    Hosté mají výborně pokryté střední pásmo a trutnovská rozehrávka se ocitá v problémech.

15:02
    V samostatné akci střílí Kozák do pravého rohu brány.

12:30
    Offside hostujících.

10:10
    Luštinec v útočném pásu dostává přihrávku od Chytráčka a pálí z pravého křídla do brány Dostálu.

08:53
    Hostující Vlkanova obehrává domácího obránce a střílí, ale Veselý puk vyráží a posílá ho Antonínovi.

07:44
    Chytráček se dostal na útočné pásmo, kdy je faulován hostujícím Škrabalem a posílá kotouč za bránu.

07:35
    Zakázané uvolnění hostujících.

06:05
    Na útočném pásu nahrává Žid Francovi z levého křídla a ten zakončuje golfákem do brány.Skóre tak vyrovnává na 1:1.

05:21

03:20
    Při nahrávce Malinského se Luštinec přesouvá dopředu, kdy obehrává obránce a zakončuje střelou do brány.

01:39
    Při buly na hostující třetině se Opočně snaží dostat dopředu...marně.

00:45

00:29
    Trutnov se rychle přesouvá dopředu, před bránou číhá Vlček.

00:01

Vážení diváci,
    Srdečně Vás chceme pozvat na zápas dnešních onlajnů, kde se utká Trutnov proti Opočnu. Dále Vám chceme poděkovat za podporu v Novém Městě, kdy Trutnov Město porazil 1:3 a tím se dostal na první místo. Pohodlně se usaďte a sledujte s námi onlajny.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Miroslav Sojka

Branky a nahrávky: 4. Luštinec (Malinský), 11. Luštinec (Chytráček), 16. Kozák, 31. Zelenka (Janoušek), 36. Vlček, 52. Mašek (Perutek) - 7. Franc (Žid), 26. Jedlička

HC Trutnov: Pech(Veselý), Antonín, Poul, Malinský, Seidl, Janoušek, Synek, Šimoníček, Chytráček, Veselý, Luštinec, Mašek, Zelenka, Kašák, Procházka, Vlček, Perutek, Smékal, Kozák, Filip
    HC Opočno: Dostál(Blasko), Černík, Franc, Jedlička, Mlateček M., Mlateček O., Petr, Rail, Slezák, Šitina, Škrabal, Vedral, Žid, Židík, Bury, Vlkanova