Olomouc – Kometa Brno 3:2 (po s.n.) | Zlín – Jihlava 2:4 (kon.) | Třinec – HC Litvínov 2:5 (kon.)
Liberec – Ústí n/L 7:3 (kon.) | Slavia – HC Kladno 4:0 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 3:5 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 1:8 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 3:4 (po s.n.)

Piráti právě vstřelili branku!

Strmeň stíhal s Hudečkem bruslit, vítkovický útočník na něj nevyzrál. Chomutov tedy získává dva body po vítězství 4:3 po samostatných nájezdech. Střelcem vítězné branky je DANKO DEVERI.

63:51
    Oddechový čas pro hosty.

61:16
    Ve stejném čase si vybírá střídačka domácíh oddechový čas.

61:16
    Za faul vysokou holí vylučuje sudí Jeřábek Vítězslava Pelce (CHM).

48:50
    Za pád pod nohy je dvěma minutami potrestán útočník domácích Ondřej Slováček.

47:50
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává David Dobrovolný (CHM).

44:46
    Ve velké brankové příležitosti se na druhé straně ocitli i Vítkovičtí. Obrana Chomutova však domácím povolila jen jednu dorážku, a tak se jim ležícího Strmeně překonat nepodařilo.

44:01
    Útočník hostí Jakub Novák trefil tyč!

41:09
    Vítkovice právě vstřelily branku!

Klok unikal ve dvojici s DAVIDEM BALLNEREM, puk podržel a v nejvhodnější moment přihrál druhému jmenovanému útočníkovi, který se nemýlil a srovnal stav zápasu. Asistence: Lukáš Klok.

35:47
    Za držení protihráče vyloučen obránce Patrik Kopáč (CHM).

34:30
    Za příliš mnoho hráčů na ledě je potrestána střídačka domácích. Dvouminutový trest odpyká Jan Pasker.

33:28
    Dalším vyloučeným hráčem je chomutovský Daniel Lehnert, bude pykat za nedovolené bránění.

32:09

PATRIK KOPÁČ na modré čáře napřáhl ke střele, která skončila až za zády domácího gólmana. Svým druhým gólem v utkání upravuje stav utkání na 3:2 z pohledu Chomutova. Asistence: Lukáš Novák.

31:03
    Lukáš Klok (VIT) je sudím Jeřábkem vyloučen na dvě minuty za krosček.

30:16
    Vyloučení na obou stranách. Radek Havel (CHM) - nedovolené bránění a Jan Pasker (VIT) - nafilmovaný pád. Hraje se ve čtyřech.

21:51
    Dvěma minutami za sekání je potrestán Ondřej Slováček (VIT).

17:54
    Vojtěch Tomi (VIT) odjíždí na trestnou lavici, je potrestán dvěma minutami za sekání. Druhá přesilová hra pro hostující celek.

14:12

A tu se domácímu týmu využít podařilo. KAREL RICHTER na levém kruhu napřáhl ke střele, která prošla až za záda Strmeně. Je vyrovnáno. Asistence: Adam Hawlík.

13:52
    Obránce Pirátů Radek Havel nabízí domácím výhodu dvojnásobné přesilové hry. Dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

13:25
    Chomutovští jdou do čtyř. Za sekání bude dvě minuty pykat Jan Salák.

10:40
    Kapitán Vítkovic Karel Richter vyloučen na dvě minuty za krosček.

08:40
    Hejcman se dostal do samostatného úniku. Jeho nebezpečný pokus však Andreas Kubáň pokryl.

07:26
    Prvním vyloučeným zápasu je Jakub Novák (CHM). Dostává dvě minuty za držení protihráče.

04:53

Snížení domácího celku přišlo přesně po minutě hry. Rychlý protiútok využil ALEŠ KILNAR. Strmeň neměl proti skvěle umístěné střele šanci. Asistence: Jakub Illéš.

03:53

Druhý gól Chomutova přidává po nepřehledné situaci před brankou DAVID KÄMPF. Asistence: Ondřej Kaše

02:26

Hosté z Chomutova otevírají skóre po střele PATRIKA KOPÁČE zpoza modré čáry. Asistence: Lukáš Novák.

Simona Volníková

Branky a nahrávky: 5. Kilnar (Illéš), 15. Richter (Hawlík), 42. Ballner (Klok) - 3. Kopáč (Novák), 4. Kämpf (Kaše), 33. Kopáč (Novák), 65. Deveri

HC Vítkovice Ridera: Kubáň (Svoboda) - Černín, Hawlík, Jonáš, Deutsch, Klok, Bail - Král, Tomi, Illéš, Česlík, Hudeček (A), Slováček, Kilnar, Richter (C), Holý (A), Blahuta, Pasker, Ballner
    Piráti Chomutov: Strmeň (Maštalířský) - Havel, Pelc, Horváth, Kopáč, Šulák, Kolář (C), Dobrovolný - Salák, Fronk, Deveri, Novák L. (A), Kaše, Kämpf, Peštuka, Lehnert, Novák J. (A), Huňady, Hejcman, CHrpa, Hlava N.

Rozhodčí: Jeřábek J. - Vengřín M., Záviský T.