Karviná (Baník) – Vsetín 4:2 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 1:5 (kon.) | Prostějov – Val. Meziříčí 3:4 (po s.n.)
Nový Jičín – Přerov 2:1 (po pr.) | Havířov – Poruba 2011 3:2 (po s.n.)
HK Baník Karviná
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Středa 23.01.2013, 18:002. liga skupina Východ

Ode mě je to pro dnešek vše a těším se někdy příště u dalšího přenosu. (20:33:04)

Máme za sebou utkání, které se hrálo ve vysokém tempu, ale více ze hry v něm měla domácí Karviná. Ta zvítězila hlavně díky své zkušenosti a jistému výkonu. Hosté sice předvedli bojovný výkon, ale chyběla jim přímočarost.

60:00

59:47
    Jetšě jedno vyloučení. Rosůlek sekal.

59:24
    Kajana minul branku.

58:45
    Hraje se převážně ve středním pásmu a střely nevidíme. Karviná se nikam nežene a hosty ke své brance nepouští.

57:51
    Plšek drží nahozený kotouč.

57:40
    Hosté jeli dva na jednoho, ale Mikšovský zpackal přihrávku.

57:38

57:29
    Plšek sráží Kowalczykovu ránu do rohu.

57:06
    Plšek vyráží Deutschovu střelu a Vsetín znovu vyhazuje.

56:48
    Iláš zastavuje vyhozený puk za svou brankou.

56:34
    Moravec tečoval Mikšanovu ránu, ale puk skončil mimo branku.

55:38
    Puk se odrazil před karvinskou branku, kde stál Zúbek, ale trefil tyč.

54:39
    Blatoň pálil z otočky, ale Plškova lapačka si puk našla.

54:05
    Hosté v offsidu.

54:00
    Karviná je v plném počtu.

53:35
    Ivan posílá hosty ven z karvinské třetiny.

53:18
    Vítek trefil jen boční síťku Ilášovy branky.

52:38
    Karviná už je ve čtyřech a znovu posílá puk přes všechny čáry.

52:18
    Bezuška vypálil od modré a Iláš puk vyrazil, ale Bajtek se k puku nedostal a Karviná vyhazuje.

51:59
    Moravec a hákoval a Karviné jde na 44 sekund do tří.

51:45
    Puk opět za Plškem.

51:41
    Zúbek pálil, ale jeho střela byla zablokována.

51:34
    Bezuškova střela zablokována.

51:05
    Karviná vyhazuje puk.

50:38
    Iláš dostává dvě minuty za vysokou hůl, kterou zasáhl zřejmě Vítka. Trest odpyká Holý.

50:38
    Vítek vypálil a puk se opět odrazil na jeho hůl, ale ani tento reparát Vítek nezvládl a branku minul. Poté byl podražen a narazil do zadního mantinelu, ale zvedl se a vypadá to, že bude v pořádku.

49:45
    Mikšan zpoza branky předložil puk úplně volnému Rosůlkovi, který minul odkrytou polovinu klece.

49:07
    Plšek vyráží dělovku Kowalczyka.

49:02
    Deutsch nahodil puk zápěstím od modré, ale Plšek s jeho pokusem neměl problém. Hra přerušena.

48:12
    Plšek vyráží Lukův pokus od levého mantinelu. Hra opět nabrala na obrátkách.

47:55
    Holý se prokličkoval do samostatného úniku, ale Plška nevymíchal.

47:37
    Luka napříč pásmem našel Moravce jehož bomba z první zaduněla o Plškovy betony.

46:54
    Saliji našel před odkrytou kleci po protiútoku dva na jednoho Blatoně, který promáchnul!

46:36
    Hra bude pokračovat.

46:36
    Až bude dokončen úklid nepořádku, který na ledě nadělali hostující fanoušci, bude hra pokračovat.

46:36
    Karviná právě vstřelila branku!
    Střela přišla po dlouhé době nyní a byl to MAREK IVAN, který potvrzuje svou formu tím, že právě nasměroval Mikšanovu přesnou přihrávku od odkryté klece. Asistence: David Mikšan, Vladimír Luka.

46:30
    Hraje se ve vysokém tempu, ale střely na branku nevidíme.

45:05
    VHK Vsetín právě vstřelil branku!
    Zúbek vypálil od modré a Iláš vyrazil puk před DANIELA VAŇKA. Vsetínský kapitán využívá přesilovku a dnes zaznamenává svou druhou trefu. Asistence: František Zúbek.

44:47
    Bezuškova střela od modré byla někým z obránců nadzvednuta do vzduchu, odkud si plachtivý kotouč stáhl David Iláš.

44:42
    Kowalczyk dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

44:18

44:16
    Lukovu střelu od modré Plšek vyrazil, ale Moravec na dorážku nedosáhl.

43:32

43:33
    Luka to říznul od červené a pořádně Plška protáhl.

43:19
    Bajtkovu střelu Iláš ramenem vytěsnil nad sebe.

43:05
    Hraje se čtyři na čtyři.

42:52
    Po dalším vyhození Moravce Bajtek zahrál vysokou holí a vhazovat se bude před Plškem.

42:35
    Karviná posílá puk až za Plška.

42:18
    Vaněk omylem zasáhl protihráče v obličeji a dostává dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

42:11
    Bezuška říznul puk od modré příklepem, ale Iláš měl proti jeho ráně dobrý výhled.

41:42
    Ivan si neodpustil zbytečný krosček u střídačky a Karviná bude hrát minutu a 23 sekund ve třech.

41:28
    Bajtek to zkusil, ale trefil pouze Vítka před brankou.

41:05
    Ondřej Hruška se proháčkoval do úniku, ale byl hákován Krausem, takže nezakončil přesně. Dvě minuty pro karvinského beka.

40:01

Hráči už jsou na ledě a nic nebrání začátku poslední části.

Třetí třetina začne přibližně v 19:48.

Ve druhé části hra pokračovala ve stejném duchu, jen na ledě se trochu přiostřila atmosféra a přibývá vyloučených. Hosté nejprve sami v přesilovce vyrovnali, ale poté hráli dokonce dvojnásobné oslabení, které Karviná stoprocentně využila a potrestala fauly obou hráčů. Před třetí částí to pro ni znamená výhodný dvougólový náskok. Bojovní hosté se však nebudou chtít vzdát a zřejmě nás čeká zajímavá poslední dvacetiminutovka.

40:00

39:55
    Plšek zastavuje další střelu Deutsche.

39:47
    Blatoň dorážel Kowalczykovu střelu, ale nedokázal puk zvednout přes Plškův beton, za kterým už žádná další nástraha nečekala.

39:36
    Vsetínští zapomněli na ose útočného pásma Deutsche, který ve vyložené pozici minul.

39:20
    Plšek zalehl puk v brankovišti a hra je přerušena.

39:14
    Luka se dobře uvolnil ale svou dělovkou zápěstím branku těsně minul.

38:55
    Hosté vyhazují.

38:33
    Mikšovský vyvezl puk a poslal jej na branku. Ilášovi však kotouč vypadl a Mikšovský mohl dorážet. Iláš s vypětím sil podržel svůj tým.

38:25
    Zúbek dostává dvě minuty za vysokou hůl.

38:25
    Saliji leží na ledě a sudí přerušuje hru.

38:14
    Plšek vyráží střelu Salijiho.

38:01
    Tak to bylo bleskové! Mikšan po pravém křídle najel do útočného pásma a před brankou našel MARKA IVANA, který se nemýlil . Asistence: David Mikšan, Miroslav Javín.

37:46
    Javín vypálil od modré a puk se od zadního mantinelu odrazil zpět před branku, kde už na něj čekal DAVID MIKŠAN a trefil odkrytou klec. Asistence: Miroslav Javín, Vladimír Luka.

37:37
    Vítek dostává dvě minuty za vysokou hůl. Karviná bude hrát minutu a 20 sekund 5 na 3.

37:28

36:48
    Mikšovský dostává dvě minuty za hákování.

36:26
    Vaněk přestřelil branku a Karviná vyhazuje.

35:58
    Karviná v offsidu.

35:40
    Mikšan vyváží puk až za Plška.

35:33
    Tichého bombu od modré Iláš dobře viděl a vytasil proti ní svou lapačku.

35:28
    Deutsch neúmyslně zasáhl Mikšovského holí do obličeje a dostává dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

35:13
    Moravec s Lukou jeli dva na jednoho, ale Vodák Moravcovu přihrávku zachytil.

34:45
    Sledujeme trochu mrtvější pasáž hry, ale více na puku je Vsetín.

33:47
    Iláš vyráží Vrbovu střelu.

33:39
    Holík s Brezánim jeli dva na jednoho. Holík to vzal na sebe, ale jeho bekhendová střela branku minula.

33:27
    Zajacovu ránu schoval Plšek v lapačce.

33:13
    Luka si parádně prohodil Vodáka, ale z úhlu poté zakončil nepřesně.

32:47

32:25
    Domácí dobrým forčekingem znemožňují hostům rozehrávku.

32:05
    Iláš neudržel puk a ten mu vypadl na čáru, kde stál DANIEL VANĚK, který doklepl puk za čáru. Domácí sice reklamují posunutí brány, ale k tomu došlo až po gólu. Deutsch se na led nevrací, protože předtím byla signalizována výhoda kvůli domácímu faulu. Asistence. František Zúbek.

31:38
    Valaši v offsidu.

31:19
    Vrána minul branku a domácí vyhazují přes věchny čáry.

30:47
    Dvě minuty za podražení pro Deutsche.

30:40
    Vaněk byl ve vyložené pozici, ale Deutsch jej podrazil.

30:16
    Puk vyletěl mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.

30:06
    Iláš Tichého střelu zkrotil až napodruhé, ale už má puk v bezpečí pod svou lapačkou a hra je přerušena.

29:46
    Kajaba promáchl před odkrytou klecí.

29:15
    Brezáni to zkusil, ale šlo spíš o střílenou přihrávku, se kterou nemohl mít Iláš problém.

28:49
    Vrby to zkusil od modré, ale na Iláše nevyzrál.

28:34
    Znovu se hosté dopouštějí icingu. Ve druhé části jim rozehrávka vázne.

28:05
    Brezáni vypálil po buly z levého kruhu, ale Iláš měl lapačku připravenou.

28:00
    Vítek vypálil příklepem od levého mantinelu, ale Iláš stál na svém místě.

27:48
    Opět zakázané uvolnění Vsetína.

27:38
    Hosté jsou vykázání z útočného pásma kvůli přihrávky rukou.

27:25
    Saliji přestřelil branku.

27:10
    Znovu stejný prohřešek v podání Valachů.

27:01
    Hosté se dopouští zakázaného uvolnění.

26:13
    Vaňovu střelu Iláš přizvedl do ochranné sítě. Buly před karvinskou brankou.

25:55
    Icing Karviné.

25:41
    Moravcova bomba skončila na zadním mantinelu.

23:47
    Hruška znovu ve výborné pozici, ale Iláš se proti jeho střele stihl natáhnout.

23:37
    Hruška z bezprostřední blízkosti prověřil Iláše, ale neuspěl.

23:04
    Iláš vyrážečkou srazil Tichého pokus do rohu.

22:44
    Moravec dostává dvě minuty za sekání.

22:27
    Deutsch tečoval Javínovu střelu mimo tři tyče.

22:00
    Hoďovi spadla přilba, ale přesto se holí dotkl puku, takže dostává dvě minuty za hru s nebezpečnou výstrojí.

21:37
    Plšek pro jistotu přikryl nahozený kotouč před dotírajícím Samiecem.

21:25
    Puk mimo hrazení vhazovat se bude před Ilášem.

20:31
    Moravec dobře vysunul Luku, ale ten branku minul.

20:01

Hráči už se hemží okolo středového kruhu a druhá třetina může začít.

Druhá třetina začne přibližně v 18:50.

Máme za sebou první třetinu, která nabídla mimořádné tempo. O to se postarali hosté a domácí se nechali strhnout. Po čase se s ním vyrovnali a měli i více ze hry. Mám však dojem, že starší karvinští hráči tento nápor nemusí v příštích čtyřiceti minutách vydržel a chvílemi to bývalo znát i nyní. Z toho by mohly pramenit hostující přesilovky a přestože jich Valaši využívají pouze necelých 15%, tak se mi jejich pojetí početní převahy dnes velmi líbilo a byli ve svých přesilovkách velmi nebezpeční. V dalších dvou třetinách bude rozhodně na co se dívat.

20:00

19:39
    Zakázané uvolnění hostů.

19:33
    Deutsch trefil pouze hráče před sebou.

19:25
    Třetí karvinská lajna nyní znovu jako při svém prvním gólu motala hostům hlavy a vše ukončil až Lukáš Plšek, který s mírnými problémy udržel Salijiho příklep.

18:59
    Zajacova bomba mířila mimo branku.

18:49
    Saliji našel před brankou Blatoně, ale Vrána střelu zablokoval.

18:15
    Rosůlek nedosáhl na Krauseho pas a je z toho další domácí zakázané uvolnění.

17:42
    Luka prokličkoval přes čtyři hráče, ale poslední pátý, kterým byl Juraj Tichý jeho parádu zastavil!

17:10
    Karvinský icing.

17:04
    Luka z úhlu branku nedal.

16:51
    Moravec stál v dobré pozici, ale Plšek byl připraven.

16:42
    Holý to zkoušel zápěstím, ale trefil jen hruď Plška, který si kotouč ponechal.

16:08
    Blatoň mířil mezi Plškovy betony, ale hostující strážce klece sevřel nohy včas.

15:56
    Tichý namazal Salijimu, ale posléze jeho střelu sám zablokoval.

15:44
    Pavel Kowalczyk neudržel puk na modré a dostal svůj tým do offsidu.

15:37
    Kowalczykův pokus Plšek nasměroval do ochranné sítě. Buly před hostující brankou.

15:31
    Krause přijíždějící z druhé vlny se opřel do odraženého kotouče, ale zvedl jej až nad mantinel a hra se stěhuje do středního pásma.

15:27
    Mikšan minul branku.

14:39
    Moravec vypálil pumelici z první po pěkné kombinaci, ale puk jen zaduněl o zadní mantinel.

14:18
    Plšek přikryl nahozený puk.

14:03
    Bajtek si bleskově dobruslil pro nahozený puk a Iláše překvapil. Puk se kutálel po brankovišti, ale nakonec skončil mimo klec, která se záhy pod nátlakem padajících hráčů posunula a hra byla přerušena.

13:45
    Rosůlek nahodil puk na branku a Plšek jej schoval pod výstrojí, takže uvidíme buly před hostující klecí.

13:19
    Kowalczyk to tentokrát hned po buly zkusil od modré, ale jeho střelu si našla Plškova lapačka.

13:14
    Kowalczyk nahazoval od červené a Plšek jeho prudký puk hoí vyrazil do ochranné sítě.

13:08
    Kotouč mimo hrazení, vhazovat si bude ve středním pásmu na hostující polovině.

12:59
    Deutsch nahazoval od modré a Plšek si puk z hole našel.

12:51
    Kyvala zavinil hostující offside.

11:35

11:45
    Iláš nyní vychytal tři střely a Karviná si může konečně vydechnout protože Vnenk vyhazuje puk. Vsetín hraje svou přesilovku opravdu aktivně. A nejen tu, hosté hýří pohybem po celou dobu utkání.

11:25
    Bajtek dostal parádní přihrávku napříč pásmem, ale z první branku minul.

11:15
    Hosté znovu v útočném pásmu.

10:57
    Iláš nastavil betony proti střele Bajtka a Ivan vyváží puk.

10:35
    Iláš vychytal Zúbka v ponechané výhodě po Javínově sekání.

10:08
    Deutsch namazal Vítkovi, ale ten šanci prohospodařil zbytečnou a nepřesnou přihrávkou.

10:02
    Moravec pálil, ale trefil pouze svého spoluhráče Holého.

9:38
    Po několika nepříjemných odrazech se puk dokutálel až k Lukáši Plškovi, který jej pro jistotu přikryl.

9:00
    Po buly to zkoušel od modré Tichý, ale kotouč si našel Ilášovu hruď a je opět pískáno.

8:51
    Mário Brezáni znovu natlačil puk do brankoviště a tam si touš sebral Iláš, který znovu přerušuje.

8:43
    Brezáni to zkoušel z úhlu, domácí brankář pozorný.

8:18
    Ondřej Hruška se nyní vydal na výlet po levém křídle, který zakončil dělovou ránou příklepem, ale Iláš byl připraven a přerušuje hru.

7:50
    Přihrávka rukou v podání Miroslava Javína. Vhazovat se bude ve středním pásmu blíže ke karvinské brance.

7:43
    Luka střílenou přihrávkou hledal Moravce, ale někdo z obránců přizvedl puk do ochranné sítě.

7:23
    Vaněk dobře našel Zúbka jehož bomba z první šla příliš vysoko.

6:58
    Vrána přestřelil branku.

6:47
    Karvinští to sehráli dobře a Saliji se uvolňoval na levém křídle. Nicméně nezpracoval přihrávku a je z toho domácí icing.

6:12
    Kowalczyk neudržel puk na modré a je pískán karvinský offside.

6:05
    Mikšan pálil z úhlu a Plšek vyrazil puk před Ivana, který vypálil na padajícího gólmana, ale Lukáš Plšek si poradil!

5:27

5:08
    Puk znovu za hostující brankou.

4:59
    Offside Vsetína.

4:47
    Iláš vyráží střelu Vodáka a Karviná se osvobozuje.

4:38
    Vyloučení na obou stranách. Javín hákoval, Bajtek nafilmoval pád.

4:18
    Další vyhození domácích.

4:05
    Zúbkovu bombu domácí brankář vyrazil na hůl Javína, který posílá puk přes všechny čáry.

3:41
    Iláš vyráží pokus Mikšovského.

3:27
    Zároveň však Vaňkovi znepříjemnil zakončení sekáním Mikšan a dostává dvě minuty.

3:27
    Krause chyboval ve středním pásmu a Vaněk jel sám branku. Iláš podržel svůj tým.

3:09
    Vsetín vyhazuje na zakázané uvolnění.

2:53
    Plšek vyráží Rosůlkovu bombu.

2:38
    Javín přizvedl Bajtkovu ránu nad svou klec.

2:03
    Bojovná třetí karvinská formace otevírá skóre. Plšek nejprve vyrazil Salijiho ránu z bezprostřední blízkosti, ale puk se dostal k Samiecovi, který posunul na JANA BLATONĚ a ten poslal puk pod horní tyč. Asistence: David Samiec, Garip Saliji.

1:31
    Mikšan našel před brankou Rosůlka, ale ten dostal puk za na brusle a branku minul.

1:08
    Bajtek dlouho bojoval za brankou a poté posílal puk před karvinskou klec, kde ovšem nikdo nečekal.

0:36
    Hosté se ujali puku a obrací hru.

0:05
    Moravec úspěšnější, Karviná zakládá útok.

00:01

K úvodnímu buly zkříží hole a David Moravec a Daniel Vaněk.

Oba celky už jsou na ledě a vše je připraveno k začátku utkání.

Oba celky mají za sebou tři vzájemná utkání a přibližně vědí, do čeho jdou a co by mělo na soupeře platit. Proto jsem na obou stranách sondoval, s jakou taktikou do dnešního zápasu jdou. Domácí kapitán Miroslav Javín popřel, že by se taktika proti Vsetínu jakkoliv lišila od jiných soupeřů a dodal: "Nesmíme být moc vylučovaní a poctivě se vracet a proměňovat šance. Nic víc v tom nevidím."

Na druhé straně jsem se ptal rovněž kapitán a Daniel Vaněk mi prozradil následující: "Určitě bych nechtěl taktiku dopředu prozrazovat. Teď před play-off je to zápas v podstatě o šest bodů a máme stejné výchozí podmínky, takže vyhraje ten mančaft, který bude trošku lepší. My zkusíme Karvinou překvapit takovou tou naší typickou hrou a víc než, že rozhodně nehodláme hrát od obrany prozrazovat nebudu."

Přeji příjemný podvečer z Karviné. Právě zde probíhá rozbruslení a týmy nastupují v těchto sestavách.

HC Baník Karviná: Smolka (Iláš) - Javín, Deutsch, Kowalczyk, Zajac, Vnenk, Sznapka, Krause - Luka, Moravec, Holý, Ivan, Mikšan, Rosůlek, Samiec, Blatoň, Saliji, Badžo

VHK Vsetín: Plšek (Hromada) - Žabčík, Vrba, Vrána, Tichý, Vodák, Tesařík, Hoďa - Zúbek, Mikšovský, Bezuška, Vítek, Hruška O., Vaněk, Brezáni, Holík, Kajaba, Šiafotdinov, Bajtek, Štrbík, Kyvala

Karviná dnes bude hrát ve velmi okleštěném počtu. Proti očekávání je k dispozici Marek Badžo, který zřejmě vyléčil své problémy, ale naopak chybí Nystedt, Zuber a Miczek. Kromě Marka Holého o jehož střídavém startu jsme vás již informovali nastoupí i Zdeněk Deutsch, který je rovněž z Vítkovic.

Valaši s sebou mají třinecké juniory Šiafotdinova a Bajtka a své vlastní Štrbíka a Kyvalu.

Pro tuto chvíli je to ode mě vše. Znovu se přihlásím zhruba půl hodiny před zápasem a přinesu další podrobnosti.

Když dojde na přesilovku
    HC Baník Karviná
    Využité přesilovky: 42/195 (21.54%) Doma 26/105 (24,76%)
    Ubráněná oslabení:198/227 (87,22%) Doma 102/117(87,18%)
    Góly v oslabení: 4 (Doma 3)
    Obdržené góly při vlastní přesilovce: 6 (Doma 3)

VHK Vsetín
    Využité přesilovky: 36/252 (14,29%) Venku 10/107 (9,35%)
    Ubráněná oslabení: 213/232(91,81%) Venku 104/116(89,66%)
    Góly v oslabení: 9 (Venku 2)
    Obdržené góly při vlastní přesilovce: 5 (Venku 2)

Karviná využívá přesilovky nejlépe v lize. Naopak Vsetín má nejlepší bilanci, co se týče ubráněných oslabení a navíc dal i nejvíce gólů v početní nevýhodě!

VSE - KAR 5:2

Úvodní buly zápasu vhodí rozhodčí Vojtěch Fiala z Těrlicka a čáry budou střežit pánové Michal Vengřín z Ostravy a Tomáš Záviský z Březové.

Sestavy v minulých zápasech:

HC Baník Karviná:
    Iláš (Smolka) - Javín, Kowalczyk, Zajac, Sznapka, Krause - Moravec, Samiec, Luka, Mikšan, Ivan, Rosůlek, Blatoň, Saliji, Nystedt, Miczek.
    VHK Vsetín:
    Plšek – Žabčík, Vrba, Vrána, Tichý, Vodák, Tesařík - Zúbek, Vaněk, Mikšovský - Hruška P., Hruška O., Vítek - Brezáni, Holík, Kajaba.

VHK Vsetín má za sebou úspěšnou šňůru šesti zápasů, z nichž prohrál jen jediný na svém ledě s Přerovem. Jinak od Vánoc pravidelně vítězí a jediný, kdo Valachy kromě Zubrů dokázal obrat o bod, byl Frýdek - Místek, proti kterému vsetínští, stejně jako Karviná, zvítězili 3:2 v prodloužení, jen o kolo dříve a na jeho ledě.

Co se týče hráčského kádru, tak se Viktor Hlobil musí již delší dobu obejít bez Jiřího Korčáka, Mária Dubce a Martina Kuba. Navíc se k lazaretu přidal i Jan Podešva, který s poraněnou lopatkou už do základní části nezasáhne. Uzdravil se Jiří Farda, který by měl v Karviné nastoupit a rovněž by se na ledě měl objevit i obránce David Hoďa, který se do týmu vrátil údajně jako náplast na šrámy výše zmíněných marodů, nicméně při přihlédnutí k tomu, že jsou ze hry čtyři útočníci a na soupisce Valachů figuruje třináct beků, je toto zdůvodnění věru prapodivné. Každopádně David Hoďa je rozhodně kvalitní, prověřenou posilou a jeho angažování je zcela na místě.

Ať už se pomyslná houpačka, na které sedí forma HC Baník Karviná houpe jakýmkoliv tempem, je jasná jedna věc. Na domácím ledě nejsou jednotlivá zhoupnutí tak citelná. Baník na své půdě naposledy prohrál v základní hrací době 31.10. s Frýdkem - Místkem. Aktuálně se chystá na poslední ze tří domácích zápasů poté, co zdolal 6:2 prostějovské Jestřáby a 3:2 v prodloužení Frýdek - Místek. Oba zápasy patřily zejména Marku Ivanovi, jehož forma v posledních kolech rostla a vygradovala právě v těchto dvou zápasech, ve kterých nasbíral sedm kanadských bodů (5+2).

Trenéru Flašarovi bude s největší pravděpodobností chybět Marek Badžo, jehož místo v první formaci by měl zaujmout Marek Holý, který má v Baníku vyřízeny střídavé starty z vítkovické juniorky a jehož se v tomto zápase Karviná chystá využít.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 3. Blatoň (Samiec, Saliji), 38. Mikšan (Javín, Luka), 39. Ivan (Mikšan, Javín), 47. Ivan (Mikšan, Luka) - 33. Vaněk (Zúbek), 46. Vaněk (Zúbek)

HK Baník Karviná: Iláš (Smolka) - Javín, Deutsch, Kowalczyk, Zajac, Vnenk, Sznapka, Krause - Luka, Moravec, Holý, Ivan, Mikšan, Rosůlek, Samiec, Blatoň, Saliji, Badžo
    VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) - Žabčík, Vrba, Vrána, Tichý, Vodák, Tesařík, Hoďa, Bezuška - Zúbek, Mikšovský, Vítek, Hruška O., Vaněk, Brezáni, Holík, Kajaba, Šiafotdinov, Bajtek, Štrbík, Kyvala

Rozhodčí: Fiala - Vengřín M., Záviský