Bologna – AS Řím 3:3 (kon.) | Catania – Fiorentina 2:1 (kon.) | Atalanta BC – AC Milán 0:1 (kon.)
Parma – Neapol 1:2 (kon.) | Cagliari – Palermo 1:1 (kon.) | Sampdoria – Pescara 6:0 (kon.)
Udinese – Siena 1:0 (kon.) | Inter – Turín 2:2 (kon.)
Cagliari Calcio
1:1 (0:1)
Palermo FC
Neděle 27.01.2013, 15:00Italská Serie A

Já se s vámi loučím, přeji hezký zbytek dne. (16:53:44)

Utkání, kdy na sebe narazily celky Cagliari a Palerma končí remízou 1:1. Domácí fotblasité si dlouho nevěděli rady s hostující obranou, nakonec se jim ale podařilo srovnat. Když už se zdálo, že si tři body odnese Palermo vyrovnal v 90. minutě hlavičkou Thiago Ribeiro.

90+5
    Běží už pátá minuta nastavení.

90+4
    Do rychlého protiútoku se hnal Sau, který dostal nahrávku od Ibarba. Už se zdálo, že bude muset Sorrentino vytáhnout ze svého rukávu další parádní zákrok. Nakonec ale zasáhnul skvělým obranným skluzem von Bergen.

90+3
    Hosté mají výhodu standartní situace.

90+1
    Sudí nastavuje čtyři minuty!

90
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Danilo Avelar unikl po levé postranní čáře a od míst rohového praporku nacentroval míč přesně na hlavu THIAGA RIBEIRA, jenž rozvlnil síť za Sorrentinem. V devadesáté minutě je tedy stav 1:1.

89
    Snad všichni hráči Palerma se stáhli do území okolo vápna, jen Dybala zůstává vepředu.

88
    Paulo Dybala se dopustil útočného faulu, u míče jsou tedy hráči Calcia, kteří ihned spěchají na polovinu Palerma.

86
    Ibarbo upadl v pokutovém území, sudí Valeri ale znovu razantně ukazuje, že v žádném případě pokutová kop nepískne. Nutno podotknout, že hráči obou celků se během zápasu až naivně snažili vybojovat penaltu.

85
    Cagliari už moc času na vyrovnání nezbývá, tlak domácích fotbalistů ale graduje.

84
    Rána z kopačky Danila Avelara mířila pouze do míst, kde byl připravený hostující brankář Sorrentino. Ten míč krotí na své hrudi.

83
    Je tu druhé střádání na straně Palerma. Brienzu střídá Anselmo.

82
    Nepřehlednou situaci v pokutovém území Palerma řeší odkopnutím až za půlící čáru Aronica.

81
    Domácí začínají přebírat iniciativu hry, k vyrovnání chybí Cagliari zhruba deset minut.

80
    Aronica je v pořádku, jenom čeká na povolení hlavního sudího, aby mohl znovu zasáhnout do dění zápasu.

79
    Sorrentino se opět zaskvěl! Nyní na jeho branku vyslal ránu Sau a nebýt pohotového reflexu hostujícího gólmana, míč by nespíš zapadl do sítě.