Bologna – AS Řím 3:3 (kon.) | Catania – Fiorentina 2:1 (kon.) | Atalanta BC – AC Milán 0:1 (kon.)
Parma – Neapol 1:2 (kon.) | Cagliari – Palermo 1:1 (kon.) | Sampdoria – Pescara 6:0 (kon.)
Udinese – Siena 1:0 (kon.) | Inter – Turín 2:2 (kon.)

Cagliari právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Danilo Avelar unikl po levé postranní čáře a od míst rohového praporku nacentroval míč přesně na hlavu THIAGA RIBEIRA, jenž rozvlnil síť za Sorrentinem. V devadesáté minutě je tedy stav 1:1.

83
    Je tu druhé střádání na straně Palerma. Brienzu střídá Anselmo.

79
    Sorrentino se opět zaskvěl! Nyní na jeho branku vyslal ránu Sau a nebýt pohotového reflexu hostujícího gólmana, míč by nespíš zapadl do sítě.

76
    Je tu další změna tváří. Pinillu nahrazuje na posledních patnáct minut Cossu.

71
    Ze hřiště odchází střelec zatím jediné branky zápasu Josip Iličić, toho nahrazuje Mauro Formica.

62
    Žlutou kartu dostává hostující obránce Andrea Dossena.

59
    Je tu první střídání zápasu. Ze hřiště odchází Dessena, kterého nahrazuje Ribeiro.

44
    Exekuce se ujal Conte přizemní střelou donutil Sorrentina k pohotovému zákroku! Hostující brankář ale míč vyrazil jen před sebe, kde stál Marco Sau, ovšem proti Sauovi se Sorrentino vyznamenal ještě jednou tolik!

37
    A že pozor dává prokázal proti střele Marca Saua, který se v pokutém území zasekávačkou uvolnil a chtěl poslat míč do levé šibenice, proti však byli rukavice Sorrentina.

34
    Vyrovnat mohl domácí zadák Daniele Conti, který si naběhl na centr od Ibarba. Míč jen o pár centimetrů minul pravou tyčku hostující klece!

33
    Dalším hráčem, který vidí žlutou Steve von Bergen.

30
    Palermo právě vstřelilo branku!
    Je tu první branka utkání! O tu se postaral slovinský útočník Palerma JOSIP ILIČIČ, který se z první opřel do nahrávky od Dosseny, a z hranice vápna pokořil brankáře Agazziho.

25
    Žlutí se i na straně Palerma. Žlutou kartu vidí Salvatore Aronica.

22
    Prvním hráčem, který vidí žlutou kartu, je domácí obránce Daniele Conti.

21
    Dalekonosnou ránou se prezentoval Slovinec Jasmin Kurtič! Míč jen těsně minul levý horní růžek Agazziho branky.

13
    Mauricio Pinilla v další gólovce! Z pravé strany na něj nasměroval svou nahrávku Ibarbo, jenže Pinilla z malého vápna přestřelil branku!

1
    Hned v úvodní minutě si gólovou šanci vytvořili domácí fotbalisté. Zakončoval Mauricio Pinilla, ale výborným zákrokem jeho ránu zlikvidoval brankář Sorrenrino.