Queens Park – Norwich 0:0 (kon.) | Arsenal – Stoke 1:0 (kon.) | Everton – Aston Villa 3:3 (kon.)
Newcastle – Chelsea 3:2 (kon.) | Reading – Sunderland 2:1 (kon.) | West Ham – Swansea 1:0 (kon.)
Wigan – Southampton 2:2 (kon.) | Fulham – Manchester Utd. 0:1 (kon.)
Newcastle United
3:2 (1:0)
Chelsea FC
Sobota 02.02.2013, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný zbytek dne. (17:59:22)

Chelsea podruhé v tomto týdnu ukázala, jak se dá ztratit ve druhém poločase vedení. Tentokrát ale nedokázala ani remizovat, když Chelsea v 90. minutě sestřelil Moussa Sissoko, který dnes podal úchvatný výkon a dvěma brankami zařídil Newcastlu vítězství 3:2.

90+4
    Vyrovnání měl na kopačce Lampard, ale jeho střelu dokázal zablokovat jeden z obránců.

90+3
    Mata obdržel žlutou kartu.

90+3
    Domácí se stáhli do obrany a pozorně střeží své vedení.

90+2
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Sissoko, přichází Yanga-Mbiwa.

90+1
    Nad rámec zápasu budou nastaveny 4 minuty.

90
    Newcastle právě vstřelil branku!
    Domácí vyvinuli velký tlak, který slaví úspěch, když se tvrdou střelou z velkého vápna dnes podruhé prosazuje MOUSSA SISSOKO.

88
    Po volném kopu se ke střele dostal Ramires, který ale selhal, jelikož poslal míč vysoko nad branku.

88
    Cole byl faulován na útočné polovině a Chelsea bude zahrávat volný kop.

87
    Ramires zabojoval na středu hřiště a vybojoval míč.

86
    Debuchy hledal centrem do vápna Cissého, ale k míči se jako první dostal Cahill.

85
    Ve vápně Chelsea si udělal prostor ke střele Cissé, který z otočky branku přestřelil.

85
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Gouffran, přichází Marveaux.

84
    K odraženému míči se na velkém vápně dostal Lampard, který tvrdou ránou branku přestřelil.

Dnešní utkání sleduje 52314 diváků.

83
    Velkou šanci na skórování měl Sissoko, ale jeho tvrdou střelu Čech dokázal udržet.