Olomouc – HFK Olomouc 5:2 (kon.) | Trenčín – Zlín 7:0 (kon.) | Ostrava – Senica 1:2 (kon.)
Slovácko – Nitra 3:4 (kon.) | Jablonec – Táborsko 2:2 (kon.) | Dukla Praha – Pardubice 4:1 (kon.)
Trenčín – Podbrezová 4:2 (kon.) | Třinec – L. Mikuláš 1:0 (kon.) | Ružomberok – Dunajská Streda 4:1 (kon.)
Č. Budějovice – Čáslav 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko
3:4 (1:3)
FC Nitra
Sobota 02.02.2013, 11:00 • Širůch • Přípravný zápas

Slovácko v posledním přípravném utkání před odletem do Turecka prohrálo s Nitrou 3:4. Druhý poločas ze strany Slovácka kvalitativně převýšil poločas první. Po většinu druhého poločasu byli aktivnější hráči domácího celku. Po dvou brankách Hofmanna dokázalo Slovácko vyrovnat, nakonec se však z výhry radují hosté, když rozhodující branku vstřelil Ivančič. (12:37:07)

90
    Hráč Slovácka je odnášen za doprovodu lékaře za postranní čáru. Snad to nebude vážné, jak to na hřišti vypadlo.

90
    Tak to je nevídané, na hřišti se strhla velká strkanice po nebezpečném faulu Moravčíka na Volešáka. Hráči Slovácka obstoupili Moravčíka a slovně nahlas mu dávají najevo, co si o jeho zbytečném zákroku myslí.

88
    Slovácko hraje vabank. Snaží se vstřelit vyrovnávající branku, určitě budou mít příležitost vstřelit další branku hráči Nitry, protože na polovině hřiště brání pouze Mezlík.

86
    Míč letící do pokutového území odvrátil Boszorád do bezpečí.

85
    Hráči domácího celku zatlačili Nitru na jejich obrannou polovinu a bude zahrávat rohový kop.

83
    Slovácko i přes inkasovanou čtvrtou branku nadále útočí a snaží se o vyrovnání.

80
    Nitra právě vstřelila branku!
    Otřepané fotbalové přísloví "Nedáš - dostaneš" se potvrdilo i dnes, hráči Nitry udeřili z protiútoku, ANDREJ IVANČIČ dostal pěknou přihrávku do volného prostoru a následně si poradil s brankářem Hečou, který nedokázal čtvrté brance zabránit.

80
    Velká šance Slovácka. Po přihrávce Volešáka se do šance dostal Valenta, ale branku z velmi výhodné pozici netrefil.

79
    Mezlík špatně vyhodnotil situaci a míč přenechal Břečkovi, který musel včasným skluzem míč odkopnout, aby hostující útočník se nedostal do šance.

78
    Po krátké pauze hra opět pokračuje.

77
    Teď se momentálně nehraje, protože na hřišti leží Cleber.

75
    Další střela Volešáka mířila nad branku Nitry.

75
    V pokutovém území se uvolnil Skalák a míč nacentroval na Volešáka, jehož střelu k tyči vyrazil brankář Kopecký.

73
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Dvoubrankové manko je smazáno! Do míče se opřel z hranice vápna STANISLAV HOFMANN a krásnou střelou pod břevno vyrovnává stav utkání na 3:3!

72
    Obraz hry se ve druhém poločase změnil, zatím prostřídání hráčů lépe prospělo Slovácku které má více ze hry.

71
    Skalákův centr z pravé strany byl přetažený a obránce Nitry jej odhlavičkoval mimo pokutové území.

70
    Hosté zahrávali rohový kop. Míč vyboxoval brankář Heča mimo pokutové území.

68
    Brankáře Chudého vystřídal Matěj Kopecký.

Tomáš Kučera

Branky: 9. Kerbr, 64. Hofmann, 73. Hofmann - 19. Cleber (pen.), 31. Cicman, 44. Jackuljak, 80. Ivančič

Karty:   66. Moravčík (NIT)

1.FC Slovácko: Melichárek (46. Heča)- Kuncl, Mezlík, Košút (46. Hofmann), Břečka - Fujerik (46. Hlúpik), Kordula (46. Daníček), Valenta, Havlík (46. Volešák) - Došek (46. Skalák), Kerbr (46. Haša)
    FC Nitra: Chudý (68. Kopecký) - Lobo, Kutra, Harbulák (46. Boszorád), Cicman (46.Kolmokov), Cleber, Šmehýl (46. Moravčík), Jackuljak (46. Čerý), Vedran (46. Kolár), Benčík (61. Ivančič), Kaspřák

Rozhodčí: Ondráš - Ogrodník, Tomanec