Schalke – Fürth 1:2 (kon.) | Wolfsburg – Augsburg 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Freiburg 2:1 (kon.)
Mohuč – Bayern 0:3 (kon.) | Düsseldorf – Stuttgart 3:1 (kon.) | Hamburg – Frankfurt 0:2 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
2:1 (2:1)
SC Freiburg
Sobota 02.02.2013, 15:30 • Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Hezký víkend. (17:22:34)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé a velmi vyrovnané utkání, které nakonec dopadlo lépe pro Hoffenheim, který na svém hřišti porazil Freiburg 2:1.

Začátek zápasu patřil hostům, které poslal do vedení už v 6. minutě Kruse, který nadvakrát propálil Gomese. Pak měli hosté ještě několik dobrých šancí, ale žádná už neskončila brankou. Naopak po rychlé akci udeřili domácí. Vyrovnávací branku vstřelil ve 12. minutě Kevin Volland a začínalo se od začátku. Ve 27. minutě hostující zadáci chybovali ve svém vápně, míč si vzal opět Volland, který poslal svůj celek do vedení. Další branka už v prvním dějství nepadla.

Ve druhém poločase diktovali tempo hry hosté z Freibirgu, kteří se hnali za vyrovnáním. Ale domácí dobře bránili a nakonec cenné vítězství ubránili a vybojovali cenné tři body.

90+2
    Ale ten ukončila nepřesná přihrávka.

90+2
    Hosté to ještě zkouší a zakládají jeden z posledních útoků.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty.

90
    A mohlo být rozhodnuto! Domácí měli dvě obrovské šance, ale ani jedna neskončila brankou. Jen aby to Hofenheim nakonec nemrzelo.

90
    Hraje se poslední minuta základní hrací doby.

88
    Ale rychlou akci Freiburgu ukončil zbytečný útočný faul.

87
    Hosté opět kombinují na polovině Hoffenheimu.

86
    Střídá i Freiburg. Rosenthala nahradil Jendřišek.

85
    A domácí Roberto Firmino opustil hřiště a místo něj si zahraje Ochs.

84
    Žlutou kartu uviděl domácí Roberto Firmino.

84
    Hosté se i tentokrát dostali do vápna domácích, ale zase to překombinovali a nakonec ani nevystřelili.

83
    Po rohovém kopu vznikl ve vápně domácích velký závar, který po chvíli ukončil hlavní rozhodčí, který odpískal faul Makiadiho, který zkoušel nůžky.

82
    Rohový kop pro hostující celek.

81
    Hráči Freiburgu už jsou hodně nervózní a na jejich hře se to velice projevuje. Nedokáží se dostat do šance a navíc kazí velké množství přihrávek.