Dortmund – Hamburg 1:4 (kon.) | Mönchengladbach – Leverkusen 3:3 (kon.) | Stuttgart – W. Brémy 1:4 (kon.)
Hannover – Hoffenheim 1:0 (kon.) | Fürth – Wolfsburg 0:1 (kon.) | Frankfurt – Norimberk 0:0 (kon.)
Bayern – Schalke 4:0 (kon.)
Hannover 96
1:0 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 09.02.2013, 15:30 • AWD-Arena, Hannover • Německá Bundesliga

I přes jasnou převahu hostujícího celku nedokázal Hoffenheim vstřelit branku. Hannover tedy ubránil své poločasové vedení a připisuje si velice cenné tři body. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek dne! (17:21:42)

90+1
    Hannover střídá, odejde Mame Biram Diouf, místo něj si zahraje Mohammed Abdellaoue.

90
    Rozhodčí Daniel Siebert se rozhodl nastavit 3 minuty.

89
    Domácí Mame Biram Diouf uviděl žlutou kartu za faul.

88
    Hannover se po několika minutách dokázal dostat z tlaku soupeře, Pinto může zahájit rozehrávku svého týmu.

86
    Hoffenheim se nyní snaží zvýšit svojí útočnou snahu, má necelých 10 minut na alespoň jedné branky.

84
    Hra se přesunula na střed hrací plochy, míč mají na kopačkách domácí hráči.

82
    Ani z osmého rohového kopu hostů neskončil míč v bráně.

81
    Hoffenheim rozehraje rohový kop.

80
    Hráči Hoffenheimu nyní předvádí pěkný kombinační fotbal na polovině domácích, nedaří se jim však dostat se do zakončení.

78
    Hoffenheim střídá, odejde Eugen Polanski, místo něj se na hřiště podívá Daniel Williams.

77
    Hoffenheim střídá, odejde Tobias Weis, nahradí jej Vincenzo Grifo.

75
    Hannover střídá, odchází Didier Ya Konan, místo něj se na hřiště podívá Andre Hoffmann.

73
    Hostující Beck fauloval ve vápně Hannoveru obránce Chaheda, domácí budou odkopávat od své brány.

71
    Joselu se dostal do velmi zajímavé pozice, radost mu však překazil odpískaný ofsajd.

70
    Míč z rohového kopu nepředstavoval pro domácí obranu žádný problém, hráči jej odehráli daleko od své brány.

69
    Hoffenheim bude zahrávat rohový kop.

67
    Hostující Camargo ve slibné šanci, dostal se k miči ve vápně Hannoveru, byl však blokován obráncem Panderem, který jej také připravil o míč.