Den Haag – Breda 2:1 (kon.) | Groningen – Waalwijk 2:1 (kon.) | Heracles – Willem II 4:1 (kon.)
Heerenveen – Venlo 2:2 (kon.) | Arnhem – Eindhoven 2:2 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
2:2 (0:1)
PSV Eindhoven
Sobota 09.02.2013, 20:45 • GelreDome, Arnhem • Nizozemská Eredivisie

Nebezpečné útočné akce: SBV Vitesse Arnhem 34 - 35 PSV Eindhoven. (22:55:14)

Útočné akce: SBV Vitesse Arnhem 50 - 46 PSV Eindhoven.

Střely na bránu: SBV Vitesse Arnhem 5 - 5 PSV Eindhoven.

Střely celkem: SBV Vitesse Arnhem 14 - 12 PSV Eindhoven.

Sudí ukončil dnešní utkání, které skončilo nerozhodným stavem 2:2. První poločas příliš zajímavý nebyl, ale ten druhý byl vynikající a bavit se musel i nezaujatý divák. V prvním poločase poslal hosty do vedení Mertens, jenž proměnil pokutový kop. V poločase druhém vyrovnal na 1:1 Bony, který také zahrával pokutový kop. Nicméně o minutu později poslal PSV do vedení Wijnaldum a hostující fanoušci ožili. Šest minut před koncem řádné hrací doby obdržel zbytečnou červenou kartu Janssen, jenž se provinil faulem a domácí tým musel hrát pouze v deseti hráčích. O čtyři minuty později přišla skvělá akce, ze které se hlavou prosadil opět domácí Bony, díky kterému si SBV Vitesse Arnhem připisuje na své konto jednobodový zisk. Také PSV Eindhoven získává na své konto jeden bod, ale celý tým je určitě zklamaný, protože o výhru přišel v samotném závěru. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.

90+3
    Autové vhazování pro hosty.

90+3
    Faulovaný byl Bony, a tak míč do hry uvede Arnhem.

90+2
    Hosté se s balonem příliš dlouho nepomazlili, následuje autové vhazování ve prospěch domácího celku.

90+2
    Nyní už je u míče Eindhoven.

90+2
    Arnhem je stále na útočné polovině a pořád má míč na svých kopačkách.

90+1
    Autové vhazování pro domácí.

90+1
    Rohový kop ve prospěch domácího celku.

90
    Hlavní sudí nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Před touto standardní situací se hosté ubránili.

90
    Bony vystřelil a vybojoval rohový kop.

89
    Autorem přihrávky byl Kakuta.

88
    Arnhem právě vstřelil branku!
    O přihrávku se přihlásil ve velkém vápně WILFRIED BONY, jenž stál zhruba na penaltové značce. Následně k němu přilétl centrovaný míč a hlavičkující BONY poslal přesnou trefou Arnhem zpět do hry.